Lista Startowa 2019

Bieg Główny

Piątki z nami przybijają:

L.P. Imię Nazwisko Nazwa grupy
1 Magdalena Adamczyk
2 Marcin Adamiec
3 Marcin Adamski
4 Radek Adamski
5 Dariusz Adamus
6 Justyna Adler-Stokowska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
7 Alicja Albińska-Wiraszka
8 Sebastian Ambroziak
9 Agata Amsolik
10 Paulina Andrzejewska DHL RUN CLUB
11 Łukasz Andrzejewski Rossmann
12 Tomasz Andrzejewski P&G
13 Sylwia Antoniak 2fast2stop
14 Joanna Augustyniak BIEGAM Z SONOCO
15 Michał Badowski CERI INTERNATIONAL
16 Berenika Bagińska
17 Krysia Balcerzak
18 Mariusz Balcerzak
19 Justyna Balczewska
20 Julia Balytska
21 Piotr Banasiak
22 Bartosz Banasiak
23 Marcin Banasiak Fujitsu Running Team Łódź
24 Alla Baranowska
25 Krzysztof Barański
26 Magdalena Barska
27 Tomasz Barski
28 Beata Bartela DHL RUN CLUB
29 Anna Bartosik
30 Anna Bartosik DHL RUN CLUB
31 Anna Barys
32 Piotr Bauer
33 Marcin Bazylak Rossmann
34 Małgorzata Bądzyńska ZREW Biega
35 Karolina Bebniarek DECATHLON
36 Łukasz Becht
37 Filip Beck Aflofarm
38 Piotr Bednarek
39 Anna Bednarek 2fast2stop
40 Marcin Bednarek Rossmann
41 Agnieszka Bednarz
42 Michał Berczak
43 Monika Bernaciak Rossmann
44 Jacek Bernacik
45 Magdalena Betke Fujitsu Running Team Łódź
46 Anna Bielecka-Dziekańska
47 Roman Bielecki Team Igor
48 Piotr Birski DHL RUN CLUB
49 Mateusz Bis
50 Damian Blachowski Flintensive Running -Team
51 Paweł Błasiak Clariant
52 Mikołaj Błaszczyk
53 Justyna Błoch-Kamassa
54 Iga Błońska
55 Izabela Bobka Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
56 Anna Bogdańska
57 Bartosz Bogdański
58 Adam Borkiewicz DHL RUN CLUB
59 Marta Borkowska Rossmann
60 Berenika Borowska
61 Joanna Borowska PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
62 Maciej Borucki
63 Kamila Boruńska Team Igor
64 Jan Borwin UNIQA
65 Anna Bracichowicz 5-10-15
66 Maja Bracichowicz 5-10-15
67 Magdalena Bratek
68 Maciej Bromka TomTom Runners
69 Iwona Brutkowska Team Igor
70 Patrycja Bryszewska MCKB
71 Karolina Brzozowska Fujitsu Running Team Łódź
72 Joanna Bugaj
73 Magdalena Bugaj Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
74 Katarzyna Bujalska-Maciaś
75 Przemysław Bukowicki
76 Anna Burchart
77 Kamil Caban 2fast2stop
78 Darwin Calero Clariant
79 Agnieszka Chabasińska
80 Agnieszka Chiżyńska
81 Piotr Chmielecki
82 Barbara Chmielowiec
83 Ryszard Chmielowiec
84 Mariusz Chołuj
85 Monika Chudzianek
86 Mateusz Chudzik
87 Monika Ciamciak
88 Dorota Cieplucha Aflofarm
89 Ewa Cieślarczyk
90 Ewa Cieślik
91 Bartłomiej Cieślik
92 Marta Cieślikowska BFF Polska
93 Martyna Ciszak PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
94 Ewa Ciszek
95 Dariusz Cłapa
96 Beata Cłapa
97 Miguel Cobo Gomez CERI INTERNATIONAL
98 Mauro Comes PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
99 Weronika Cybulska
100 Nina Czajkowska
101 Juliusz Czekaj BIEGAM Z SONOCO
102 Aneta Czuma Rossmann
103 Arkadiusz Czyżnielewski
104 Nelson Da Cruz Goncalves TomTom Runners
105 Kamila Dajczer CERI INTERNATIONAL
106 Monika Dałek
107 Monika Dąbrowska P&G
108 Marek Dąbrowski
109 Robert Dąbrowski P&G
110 Justyna Dębińska DECATHLON
111 Anna Dębska CERI INTERNATIONAL
112 Alicja Dobrowolska 2fast2stop
113 Wojciech Dobrowolski 2fast2stop
114 Szymon Dobrzycki Team Igor
115 Krzysztof Domański
116 Zbigniew Domański
117 Piotr Doryń Rossmann
118 Justyna Drabik
119 Marta Drewicz
120 Robert Drożdż Fujitsu Running Team Łódź
121 Katarzyna Dubla Team Igor
122 Wiesław Dudas
123 Michał Dulewicz Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
124 Małgorzata Dwulecka DHL RUN CLUB
125 Katarzyna Dziedziczak
126 Mateusz Dziewanowski PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
127 Andrzej Dzięgielewski
128 Piotr Dzikorski
129 Katarzyna Dzikowska
130 Renata Dziśnieńska 5-10-15
131 Bartłomiej Dziuba Fujitsu Running Team Łódź
132 Paweł Dziurzyński
133 Monika Ejzemberg
134 Anna Ekner DHL RUN CLUB
135 Grzegorz Fabrykowski
136 Agnieszka Fafara Flintensive Running -Team
137 Agnieszka Feliksiak
138 Nelly Fengler
139 Paulina Fertała DHL RUN CLUB
140 Sylwia Fido
141 Tomasz Fido
142 Sebastian Fijałkowski Rossmann
143 Katarzyna Filipiak
144 Tomasz Firaza
145 Arleta Firkowska DHL RUN CLUB
146 Marek Flis
147 Agnieszka Foryś
148 Fryderyk Foryś
149 Marek Foryś TomTom Runners
150 Kamila Fronczala
151 Marcin Fronczala
152 Honorata Fujawa
153 Agnieszka Gabryjelska-Śliwińska
154 Aleksandra Gaik
155 Piotr Galar
156 Robert Galoch 5-10-15
157 Ewa Gałązka
158 Dorota Gapys
159 Maria Gargól DHL RUN CLUB
160 Anna Garncarek Flintensive Running -Team
161 Przemysław Gawron
162 Małgorzata Gębicka
163 Norbert Gębicki TomTom Runners
164 Michał Gierszewski
165 Mateusz Giżewski 2fast2stop
166 Tomasz Glegoła Team Igor
167 Agnieszka Glińska DHL RUN CLUB
168 Julita Gliwa Team Igor
169 Elżbieta Gliwa DHL RUN CLUB
170 Martyna Gładys
171 Katarzyna Głowacka
172 Agata Głowacka
173 Malwina Głowacka DHL RUN CLUB
174 Szymon Głowacki
175 Dagmara Głuchowska
176 Sylwia Głusek
177 Justyna Głusiec Aflofarm
178 Anna Głuszek
179 Maciej Godusławski
180 Katarzyna Golańska
181 Katarzyna Gołębiowska-Kegler OSOM
182 Maciej Goncerz
183 Marcin Gorący Rossmann
184 Anna Gorczakowska
185 Aneta Goździk-Zaręba
186 Agata Górnicka CERI INTERNATIONAL
187 Edyta Grabowska
188 Michał Gromada MCKB
189 Agnieszka Grubczak
190 Bartosz Gruszczynski Fujitsu Running Team Łódź
191 Jagoda Gruszczyńska
192 Marta Gruzdowska Bank Spółdzielczy Rzemiosła
193 Sylwia Grygiel Aflofarm
194 Karol Grygiel Aflofarm
195 Izabela Grzelakowska BFF Polska
196 Wojciech Grzelakowski
197 Piotr Grzelązka
198 Dorota Grzelińska
199 Robert Gumiński
200 Dominika Hajduk
201 Ewa Hajzer
202 Mariusz Horodniczy PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
203 Marta Hyske vel Heske Team Igor
204 Marta Idczak
205 Anna Indrys 2fast2stop
206 Marcin Indrys 2fast2stop
207 Daniel Izydorczyk
208 Robert Jachowicz
209 Urszula Jachymczak Team Igor
210 Hubert Jagodziński
211 Krzysztof Jakubowski
212 Sebastian Janas
213 Beata Janeczek 2fast2stop
214 Radosław Janiak
215 Katarzyna Janicka
216 Mariusz Janicki
217 Andrzej Janicki BIEGAM Z SONOCO
218 Sylweriusz Janiszewski Rossmann
219 Magdalena Jankowska DHL RUN CLUB
220 Maciej Janowski PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
221 Anna Jarmolinska
222 Anna Jarocka Rossmann
223 Artur Jarocki Rossmann
224 Michał Jaros TomTom Runners
225 Dorota Jarosz 5-10-15
226 Daria Jasiaczek DHL RUN CLUB
227 Adam Jasiński Team Igor
228 Konrad Jastrząbek
229 Agnieszka Jastrząbek
230 Magda Jaworska
231 Milena Jaworska
232 Krzysztof Jaworski Flintensive Running -Team
233 Monika Jelinowska
234 Kamil Jenda PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
235 Joanna Jonczyk
236 Marcin Józefaciuk
237 Tomasz Jóźwiak
238 Michał Jóźwiak
239 Dominika Jóźwiak-Bąk
240 Seba Junior Aflofarm
241 Wioletta Jurga Takeda
242 Anna Kabot-Ignar ZREW Biega
243 Ewa Kacprzak
244 Bogumiła Kacprzak
245 Michał Kaczmarek
246 Łukasz Kaczmarek
247 Piotr Kaczmarek ZREW Biega
248 Marta Kaczmarek Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
249 Małgorzata Kaczmarek-Flis
250 Maciej Kaczorowski TomTom Runners
251 Karolina Kaczyńska DHL RUN CLUB
252 Sebastian Kaczyński Flintensive Running -Team
253 Agnieszka Kadyńska DHL RUN CLUB
254 Radosław Kakowski
255 Laszlo Kakuszi CERI INTERNATIONAL
256 Janusz Kalinowski
257 Magdalena Kałudzka Fujitsu Running Team Łódź
258 Milena Kałużna
259 Paweł Kamassa
260 Róża Kamińska BIEGAM Z SONOCO
261 Oskar Kamiński Stowarzyszenie Słyszę Serce
262 Agata Kanar-Majtczak Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
263 Krzysztof Kantorski
264 Aneta Kanwiszer PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
265 Paulina Karaban
266 Alicja Karaluk Fujitsu Running Team Łódź
267 Bogusław Karbownik
268 Łukasz Karbownik ZREW Biega
269 Adam Karkowski Team Igor
270 Marta Karkusiewicz
271 Jakub Kaszowski
272 Łukasz Kaszowski Fujitsu Running Team Łódź
273 Bartłomiej Kaźmierczak
274 Piotr Kędzia
275 Magdalena Kędzierska
276 Andrzej Kęsicki Aflofarm
277 Ewa Kierzek 5-10-15
278 Bartłomiej Kierzkowski
279 Patryk Kiępisty
280 Laura Kisiel
281 Angelika Kłaczyńska PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
282 Marcin Kłys
283 Damian Knop
284 Monika Kobierska
285 Agnieszka Koch Aflofarm
286 Grześ Koch Aflofarm
287 Karolina Kochanek
288 Bartłomiej Kochanowski
289 Bartłomiej Kochanowski MakoLab Running Team
290 Tomasz Koczberski
291 Bartosz Kokociński TomTom Runners
292 Paulina Kolbuch Takeda
293 Małgorzata Kolczyńska
294 Konrad Kolenda 2fast2stop
295 Agata Kołucka
296 Kacper Konarczak CERI INTERNATIONAL
297 Julita Konarska
298 Tomasz Konieczny Takeda
299 Mariusz Kopacz UNIQA
300 Paweł Kopaczewski
301 Dominik Kopeć
302 Helena Kopeć
303 Piotr Kopka
304 Łukasz Koprowski
305 Anna Korc
306 Magdalena Korczyk-Waszak
307 Daria Korczyńska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
308 Wiktoria Korecka
309 Monika Kornacka
310 Mariusz Kosecki Fujitsu Running Team Łódź
311 Julia Kosiarz
312 Paweł Kosiarz
313 Michał Kosior CERI INTERNATIONAL
314 Elżbieta Kosiorek
315 Sylwia Koszada DHL RUN CLUB
316 Katarzyna Kot
317 Łukasz Kotarski
318 Michał Kowalczyk
319 Patryk Kowalczyk
320 Artur Kowalczyk 2fast2stop
321 Magdalena Kowalewska PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
322 Bartłomiej Kowalski
323 Aleksandra Kozanecka DHL RUN CLUB
324 Tomasz Kozdraj 2fast2stop
325 Michał Kozieł BIEGAM Z SONOCO
326 Katarzyna Kozik DHL RUN CLUB
327 Dominika Kozłowska 2fast2stop
328 Marcin Kozubski ICHEM SPORT TEAM
329 Michał Koźmiński
330 Kamil Koźmiński
331 Katarzyna Kóleczko 2fast2stop
332 Michał Krajewski
333 Ewelina Krakowiak Aflofarm
334 Krzysztof Krakowski 2fast2stop
335 Paulina Krawczyk Team Igor
336 Piotr Krawczyk P&G
337 Marta Król
338 Patrycja Kruk
339 Maciej Krul
340 Katarzyna Kruszyńska
341 Dariusz Krysiak P&G
342 Jacek Krzemiński PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
343 Laura Krzesińska Team Igor
344 Łukasz Kubiak BIEGAM Z SONOCO
345 Paula Kubiak 2fast2stop
346 Marcin Kubus P&G
347 Katarzyna Kubus-Salska
348 Katarzyna Kucharska
349 Przemysław Kucharski
350 Monika Kuchta Flintensive Running -Team
351 Beata Kuczamer
352 Aleksander Kuczkowski
353 Andrzej Kuczkowski CERI INTERNATIONAL
354 Łukasz Kuleczka Fujitsu Running Team Łódź
355 Weronika Kumor
356 Maciej Kupczak
357 Przemysław Kupczyk
358 Patrycja Kurasik
359 Bartłomiej Kurjata PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
360 Przemysław Kurowski ICHEM SPORT TEAM
361 Agnieszka Kusak Takeda
362 Marta Kuśmirowska Aflofarm
363 Mateusz Kuźnik ZREW Biega
364 Michał Kwasiborski
365 Dominika Kwaśniak
366 Szymon Lach
367 Jakub Lasota
368 Krzysztof Laszczyk Flintensive Running -Team
369 Dagmara Lechowicz DHL RUN CLUB
370 Katarzyna Lefik Fujitsu Running Team Łódź
371 Piotr Lerka
372 Sebastian Lesiak
373 Jarosław Lesiewicz
374 Barbara Lesisz
375 Daniel Leszczewicz
376 Artur Leszczyński TomTom Runners
377 Agata Leśniewska
378 Magdalena Lewandowska
379 Dawid Lewandowski
380 Piotr Lewandowski 2fast2stop
381 Tomasz Lewicki
382 Marta Lewkowicz
383 Piotr Lichwała TomTom Runners
384 Joanna Lichwała MCKB
385 Jakub Liwocz Fujitsu Running Team Łódź
386 Martyna Lizak
387 Tomasz Lorek P&G
388 Tomasz Loręcki
389 Sebastian Lubczyński DHL RUN CLUB
390 Magdalena Łapka
391 Izabela Łaszczuk 5-10-15
392 Wiktor Łaszczyński
393 Artur Ławicki
394 Barbara Łochowska
395 Mariusz Łochowski
396 Marta Łojewska Fujitsu Running Team Łódź
397 Mariusz Łubisz
398 Kuba Łuchniak
399 Łukasz Łukasik
400 Bogdan Łysiak P&G
401 Justyna Maciaszek Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
402 Krzysztof Maciąg
403 Elżbieta Madej
404 Iwona Majchrowska 5-10-15
405 Sylwia Majchrzak
406 Krzysztof Majchrzak
407 Dominika Majchrzak BFF Polska
408 Marlena Majewska Rossmann
409 Barbara Makowska BFF Polska
410 Jan Makowski
411 Tomasz Malewski
412 Ewa Malicka Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
413 Szymon Malinowski
414 Marta Malska
415 Estera Mamczarek
416 Marta Marcinek
417 Krzysztof Marciniak
418 Weronika Marciniak DECATHLON
419 Patryk Marczuk 2fast2stop
420 Anna Marczuk 2fast2stop
421 Paweł Marczyński
422 Jakub Markowski Fujitsu Running Team Łódź
423 Anna Marszałek
424 Andre Martins Barbosa Lemes Clariant
425 Łukasz Marusik
426 Joanna Masłowska CERI INTERNATIONAL
427 Agata Matejczuk
428 Piotr Matusiak
429 Karolina Matusiak Fujitsu Running Team Łódź
430 Anna Matusiewicz
431 Arkadiusz Matuszek Aflofarm
432 Michał Matysiak
433 Sylwester Mazur ZREW Biega
434 Maciej Melson
435 Juan Merino Takeda
436 Marcin Męcina
437 Patrycja Miarka
438 Michał Miącz DHL RUN CLUB
439 Łukasz Michalak Aflofarm
440 Justyna Michalska
441 Aleksandra Michalska DHL RUN CLUB
442 Agnieszka Michalska Rossmann
443 Carmen Mielnik
444 Weronika Mierczyńska
445 Joanna Mieszczanowicz Team Igor
446 Wojciech Mikołajczak
447 Aleksandra Miller
448 Marta Miłosz-Sikorska Aflofarm
449 Łukasz Misztal
450 Emilia Mizerska Team Igor
451 Tomasz Miziołek
452 Małgorzata Młynarska
453 Eliza Morawska PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
454 Maciej Moszczyński ZREW Biega
455 Weronika Mroczkowska DHL RUN CLUB
456 Janusz Mroczkowski
457 Marcin Mróz
458 Szymon Mróz
459 Jarosław Musiał
460 Małgorzata Musiał Rossmann
461 Anetta Mydland
462 Karolina Natkańska MakoLab Running Team
463 Martyna Niedbalska Aflofarm
464 Luis Nieto Clariant
465 Michał Nita MakoLab Running Team
466 Paweł Norek
467 Bonaventure Noussi Fujitsu Running Team Łódź
468 Tomasz Nowacki Flintensive Running -Team
469 Piotr Nowak Team Igor
470 Magda Nowak 2fast2stop
471 Karolina Nowak 2fast2stop
472 Jakub Oberski
473 Radosław Ociepa Fujitsu Running Team Łódź
474 Izabela Ociesielska
475 Dariusz Okraszewski Fujitsu Running Team Łódź
476 Mateusz Olborski
477 Małgorzata Olczak
478 Dorota Olczyk
479 Agnieszka Olejniczak
480 Emilia Olejniczak DHL RUN CLUB
481 Wiktoria Olejniczak DHL RUN CLUB
482 Tomasz Olszewski
483 Jan Olszewski
484 Hubert Opas Team Igor
485 Joanna Osińska
486 Tomasz Osmulski
487 Monika Osowska
488 Tomasz Pakuła
489 Katarzyna Palmowska
490 Piotr Pałczyński Clariant
491 Justyna Papiernik
492 Danuta Papka
493 Adrianna Paradecka
494 Tomasz Paryski Bank Spółdzielczy Rzemiosła
495 Ewelina Paul OSOM
496 Aldona Pawelec
497 Kacper Pawełczyk
498 Julia Pawlak DHL RUN CLUB
499 Ewa Pawlak DHL RUN CLUB
500 Łukasz Pawlikowski Aflofarm
501 Jakub Pawłowski
502 Sebastian Pawłowski
503 Monika Pawulska
504 Piotr Pawulski
505 Ewa Peruga-Pusz ZREW Biega
506 Damian Peterson
507 Agata Pęciak Aflofarm
508 Karolina Piątek
509 Jarosław Piechota
510 Ireneusz Piekutowski DECATHLON
511 Marcin Pielesiak Stowarzyszenie Słyszę Serce
512 Robert Pietrusiński
513 Małgorzata Pietrusz
514 Anna Pietrzak
515 Rafał Pietrzak
516 Tomasz Pietrzak
517 Andrzej Pietrzak Aflofarm
518 Małgorzata Pietrzak MakoLab Running Team
519 Joanna Pietrzak-Łężak 5-10-15
520 Katarzyna Pietrzeniuk
521 Kamil Pięta 2fast2stop
522 Malgorzata Pijanowska P&G
523 Dominik Płacek
524 Robert Płuciennik Fujitsu Running Team Łódź
525 Edward Podziński
526 Gabriela Polańska
527 Joanna Polus
528 Joanna Połać
529 Piotr Poniecki
530 Krzysztof Porczyński
531 Bogumiła Potargowicz
532 Adam Potępa Team Igor
533 Krzysztof Poznański DHL RUN CLUB
534 Justyna Prawic Team Igor
535 Przemysław Prusinowski
536 Paweł Pruszyński TomTom Runners
537 Paulina Przybył CERI INTERNATIONAL
538 Konrad Przybysz Fujitsu Running Team Łódź
539 Aleksandra Przybyszewska
540 Małgorzata Przychodzeń
541 Bogusława Przyrowska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
542 Paweł Przywara ICHEM SPORT TEAM
543 Paweł Pskit Fujitsu Running Team Łódź
544 Kamila Ptasińska
545 Katarzyna Puzanista TomTom Runners
546 Magdalena Pyda Fujitsu Running Team Łódź
547 Agata Pyda-Dulewicz Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
548 Dorota Pyrkosz Flintensive Running -Team
549 Amanda Radziszewska BIEGAM Z SONOCO
550 Jerzy Rasiński UNIQA
551 Eleonora Ratowska-Dziobiak
552 Sonia Redlich DHL RUN CLUB
553 Marta Redlicka
554 Izabela Redner DHL RUN CLUB
555 Piotr Rębacz
556 Damian Rikszajd BFF Polska
557 Kasia Rogala Aflofarm
558 Grzegorz Rogalski P&G
559 Tetiana Rohovska MCKB
560 Paulina Rokicka
561 Katarzyna Romaniszyn Flintensive Running -Team
562 Adrian Rożniata
563 Tomasz Rózga
564 Klaudia Rudnicka DHL RUN CLUB
565 Ewa Rusin
566 Maciej Rusin
567 Krzysztof Rutkowski ZREW Biega
568 Gabriel Rybczyński
569 Natalia Rybicka Stowarzyszenie Słyszę Serce
570 Maciej Rybus
571 Marcin Ryk
572 Dagmara Sadowska
573 Anna Salamon
574 Anna Samosiej
575 Arkadiusz Sarwa
576 Dorota Sawicka
577 Piotr Sawuła
578 Jakub Serek Flintensive Running -Team
579 Kinga Sękowska
580 Artur Sibera 2fast2stop
581 Konrad Siedlecki
582 Ewa Siemińska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
583 Anna Sienkiewicz
584 Krzysztof Sikorski CERI INTERNATIONAL
585 Adam Sikorski Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
586 Klaudia Sima
587 Karol Skąpski TomTom Runners
588 Dawid Skiba Stowarzyszenie Słyszę Serce
589 Gosia Sklenda Aflofarm
590 Damian Skołd Team Igor
591 Jacek Skoneczny
592 Katarzyna Skowrońska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
593 Błażej Skowroński
594 Konrad Skupień Team Igor
595 Damian Skwarnecki
596 Tomek Słomiany
597 Rafał Smoleński
598 Michał Smoleński
599 Bartosz Sobala
600 Ewa Sobala-Kawczyńska
601 Krzysztof Sobczak
602 Anna Sobczyk
603 Piotr Sobieszczyk
604 Natalia Sobota 2fast2stop
605 Łukasz Soski
606 Katarzyna Sowińska
607 Renata Sowińska ZREW Biega
608 Przemysław Sowiński
609 Andrzej Spruch
610 Jolanta Stanisławska P&G
611 Agata Stańczyk
612 Tomasz Stasiak
613 Justyna Stasiak Team Igor
614 Ewelina Stasiak Team Igor
615 Radosław Stasiak Team Igor
616 Jakub Stasinowski DHL RUN CLUB
617 Mateusz Staszczyk Stowarzyszenie Słyszę Serce
618 Marta Steglińska
619 Karol Stępień ZREW Biega
620 Łukasz Stępień Flintensive Running -Team
621 Marcin Stępiński
622 Łukasz Stodulski
623 Wojciech Stokowski Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
624 Łukasz Stokwiszewski 2fast2stop
625 Ewelina Stolarek-Skupień
626 Sanita Strauta PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
627 Krzysztof Struszczak Flintensive Running -Team
628 Kamil Suchowski Rossmann
629 Dariusz Surmacki 2fast2stop
630 Rafał Sykuła
631 Rafał Sypniewski
632 Sebastian Szadkowski
633 Paulina Szafran 2fast2stop
634 Maciej Szałek
635 Sebastian Szamol Aflofarm
636 Anna Szawara
637 Robert Szczawiński
638 Agata Szczecińska
639 Michał Szczepaniak
640 Bartosz Szczygieł
641 Grzegorz Szewczyk 2fast2stop
642 Ewa Szlakowicz
643 Ewa Szmitka
644 Agata Szplit
645 Klaudia Sztandera
646 Agnieszka Szubert
647 Małgorzata Szutenbach
648 Rafał Szymacha MakoLab Running Team
649 Paulina Szymczak
650 Dominik Szymczak
651 Alina Szymczak
652 Małgorzata Ścibiorek
653 Krzysztof Ścierwicki
654 Katarzyna Ślązak
655 Tomasz Ślązak
656 Błażej Ślęczkowski
657 Sebastian Śliwiński
658 Sandra Śniegoska
659 Sławomir Śnieżyński
660 Aleksandra Świątek Rossmann
661 Miłosz Świć
662 Szymon Świerczewski ZREW Biega
663 Przemysław Tadysiak Flintensive Running -Team
664 Magdalena Tan-Kochanowska
665 Martyna Tarczyńska
666 Rafał Tejchman Rossmann
667 Sylwia Tobera
668 Mariusz Tobera
669 Krzysztof Tomicki MCKB
670 Kinga Torenc Team Igor
671 Rafał Trąbski
672 Roman Trela
673 Jarosław Trepczyński Fujitsu Running Team Łódź
674 Paulina Trzewikowska
675 Paula Alejandra Vasquez Ruidiaz CERI INTERNATIONAL
676 Izabela Wacławska
677 Agnieszka Walas UNIQA
678 Agata Walczak
679 Michał Waliszek 5-10-15
680 Ewa Wandachowicz
681 Magdalena Wardowska
682 Paweł Wardziak
683 Tomasz Wasiak
684 Ilona Wawrzyniak
685 Witold Wawrzyniak
686 Wojciech Wawrzyniak Stowarzyszenie Słyszę Serce
687 Jakub Wawrzyniak Stowarzyszenie Słyszę Serce
688 Klaudia Wawrzyńczak Rossmann
689 Małgorzata Wąsiewicz
690 Przemysław Wendler
691 Magdalena Weremczuk
692 Magdalena Wesołowska
693 Jerzy Węgliński Team Igor
694 Mateusz Wiech
695 Dominika Wiecha
696 Mariusz Wiecha
697 Małgorzata Wiecha
698 Marcin Wiecha
699 Paulina Wiecha
700 Ewelina Wieczorek
701 Przemysław Wieczorek Stowarzyszenie Słyszę Serce
702 Piotr Wieszczak PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
703 Agata Więcek
704 Piotr Więckowski Stowarzyszenie Słyszę Serce
705 Ewelina Więcławek DECATHLON
706 Justyna Wilińska
707 Paweł Wiliński PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
708 Martyna Wiśniewska Stowarzyszenie Słyszę Serce
709 Rafał Wiśniewski
710 Joanna Włoch 2fast2stop
711 Joanna Włodarczyk
712 Marta Włodarczyk Aflofarm
713 Marta Wojciechowska
714 Emilia Wojciechowska Team Igor
715 Maciej Wojciechowski
716 Jan Wojciechowski
717 Rafał Wojda 2fast2stop
718 Milena Wojda-Wróbel
719 Urszula Wojnarowska
720 Łukasz Wojnicki
721 Radosław Wojtczak
722 Katarzyna Wojtczak
723 Karol Wojtysiak Flintensive Running -Team
724 Małgorzata Wontorowska
725 Magdalena Woźniak
726 Tyberiusz Woźniak PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ
727 Tomasz Woźniak MakoLab Running Team
728 Urszula Woźnica
729 Julia Wódka
730 Adam Wódz 5-10-15
731 Mateusz Wójciak ZREW Biega
732 Patryk Wójcik
733 Monika Wójcik
734 Dawid Wójcik
735 Aleksandra Wójt
736 Miłosz Wróbel
737 Katarzyna Wróbel
738 Miłosz Wutke
739 Edyta Wutke DHL RUN CLUB
740 Kalina Wybrańska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
741 Marcin Wymysłowski
742 Filip Wypych
743 Agnieszka Wyrębowska
744 Marek Wyszyński TomTom Runners
745 Agnieszka Zagórska
746 Marlena Zajdlic
747 Joanna Zak Clariant
748 Ewa Zakaszewska
749 Magdalena Zakrzewska-Sikorska Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
750 Agnieszka Zarzycka P&G
751 Elżbieta Zawadzka
752 Waldemar Zawadzki
753 Agata Zbieżak Team Igor
754 Bartłomiej Zbieżak Team Igor
755 Sylwia Zborowska
756 Leszek Zborowski
757 Anna Zdanowska
758 Zbigniew Zduńczyk 5-10-15
759 Joanna Zielenin Team Igor
760 Agnieszka Zielińska
761 Karolina Zielonka
762 Rafał Ziemba
763 Magdalena Zięba
764 Damian Zięba
765 Marta Zioła
766 Diana Ziomek Fujitsu Running Team Łódź
767 Bartosz Ziółek Kolorowy Świat/ Trinity DreamTeam
768 Monika Ziółkowska
769 Marcin Ziółkowski
770 Agnieszka Zjawiona
771 Katarzyna Zydek
772 Agata Zygmunt
773 Aleksandra Żelazo
774 Paweł Żydczyk
775 Angelika Żyżniewska OSOM

Bieg Wózki w biegu

Piątki z nami przybijają:

L.p. Imię Nazwisko
1 Kacper Filisiński
2 Filip Kmieciak
3 Monika Lerka
4 Helena Leśniewska
5 Julia Leśniowska
6 Gabriela Marczuk
7 Patrycja Marczuk
8 Filip Matusiak
9 Malwina Mąkiewicz
10 Kacper Pietrzyk
11 Mikołaj Urbański
12 Kasper Wrzesiński
13 Wiktoria Żak

Bieg Mały Cwaniak (kategoria wiekowa 5-8 lat)

Piątki z nami przybijają:

L.P. Imię Nazwisko
1 Filip Ambroszczyk
2 Radosław Andrzejczak
3 Mateusz Bania
4 Krzysztof Bania
5 Hubert Becht
6 Nela Bernaciak
7 Nadia Burda
8 Aleksander Byczuk
9 Franciszek Galar
10 Barbara Garncarek
11 Mateusz Głowacka
12 Alex Grunt
13 Maria Indrys
14 Tomasz Indrys
15 Rafał Jakubowski
16 Michał Jaszczur
17 Gabriela Kaczmarczyk
18 Nela Kaczmarek
19 Marcel Kapelan
20 Aleksander Kawczyński
21 Kalina Kowalczyk
22 Barbara Kowalska
23 Alicja Krakowska
24 Dominik Kruk
25 Dawid Kruk
26 Leon Lewandowski
27 Wojciech Malecha
28 Natalia Malecha
29 Matylda Malska
30 Antoni Małecki
31 Szymon Mamczarek
32 Julia Marciniak
33 Zuzanna Marszałek
34 Patryk Matusiak
35 Julia Nowakowska
36 Jędrzej Nowakowski
37 Mateusz Olszewski
38 Miłosz Pacyna
39 Filip Papka
40 Hanna Przychodzeń
41 Zofia Samborska
42 Alicja Sawicka
43 Wiktoria Siurtek-Wawrzko
44 Paweł Stechni
45 Jan Stegliński
46 Maja Stuleblak
47 Natalia Sykuła
48 Julia Szymkiewicz
49 Jeremi Śliwka
50 Joanna Trela
51 Hanna Trela
52 Hanna Ulińska
53 Natalia Wandachowicz
54 Laura Wandachowicz
55 Piotr Wawrzko
56 Oliwia Weremczuk
57 Zofia Wojda
58 Sebastian Zborowski
59 Filip Zborowski
60 Daria Zygowska

Bieg Mały Cwaniak (kategoria wiekowa 9-12 lat)

Piątki z nami przybijają:

L.P. Imię Nazwisko
1 Joanna Andrzejczak
2 Katarzyna Bogdanowicz
3 Szymon Bogdanowicz
4 Zofia Bugaj
5 Antoni Bugaj
6 Adam Byczuk
7 Aleksandra Chełstowska
8 Alicja Chmielowiec
9 Antoni Chmielowiec
10 Krzysztof Chołuj
11 Tymoteusz Chrzanowski
12 Oliwia Czakowska
13 Laura Eljasz
14 Julia Filipiak
15 Sergiusz Foryś
16 Amelia Galeńska
17 Łukasz Gebauer
18 Klaudia Grabarczyk
19 Karolina Guzek
20 Kacper Jastrząbek
21 Nadia Kaczmarek
22 Mateusz Kamassa
23 Kornelia Kapelan
24 Wiktor Kawczyński
25 Hanna Kolczyńska
26 Beniamin Kolczyński
27 Kacper Kowalczyk
28 Wiktor Królewski
29 Wiktor Kruk
30 Barbara Kubiak
31 Jakub Kwiecień
32 Agata Latkowska
33 Piotr Lechus
34 Weronika Lerka
35 Piotr Marszałek
36 Zofia Masłowska
37 Zuzanna Matysiak
38 Adrian Mencel
39 Liliana Musiał
40 Zuznanna Norek
41 Alicja Piekarska
42 Zofia Przychodzeń
43 Zofia Rawecka
44 Hanna Rawecka
45 Lena Skrobek
46 Maja Sobczyk
47 Alicja Sońta
48 Antonina Steglińska
49 Zuzanna Suchowska
50 Kinga Sykuła
51 Karmena Sypniewska
52 Dawid Szutenbach
53 Łucja Tobera
54 Julita Ulińska
55 Mateusz Waszak
56 Michał Wawrzko
57 Marlena Weremczuk
58 Hanna Wojciechowska
59 Stanisław Zając
60 Dorota Zygowska