Lista startowa 2022

W biegu głównym piątki z nami przybiją:

Imię  Nazwisko  Drużyna biegowa Numer startowy 
Magdalena  Adamczyk    47
Anna  Adamiak    55
Marcin  Adamski   151
Magdalena  Albigowska  Rossmann  284
Alis Alymkulov GODEL TECHNOLOGIES 351
Adriana Babis   354
Aneta Balicka  DHL 242
Michał  Balicki  DHL 251
Marcin Banasiak Fujitsu 216
Aleksandra  Barcik  P&G 208
Antonina Bartczak   328
Anna  Barys    62
Anna  Batarowicz TAKEDA 301
Marcin Bednarek Rossmann  285
Piotrek  Bednarek    147
Jacek Bernacik   184
Małgorzata  Białkowska Aflofarm 299
Anna  Bielecka-Dziekańska TAKEDA 304
Angelika Błaszczyk  Rossmann  279
Justyna  Błoch-Kamassa    117
Krystian Bohdanowicz   379
Adam  Borkiewicz DHL 229
Jitka Borkowska TAKEDA 306
Marta  Borkowska    86
Anna  Bracichowicz    145
Karolina Brzozowska Fujitsu 213
Monika  Chajdys   33
Maciej  Chajdys    34
Mariusz  Charusta  TomTom Runners  188
Szymon Chobot   180
Maja  Ciecierska  P&G 210
Michał  Cymmer    6
Agata Czerkawska   378
Bartłomiej  Czyż    41
Jakub  Dajczer   128
Monika  Dąbrowska  P&G 211
Robert Dąbrowski  P&G 206
Artur Dąbrowski  COMARCH 260
Martyna Dębska    129
Stefano Di Risio Philips 366
Katarzyna  Domagała  DHL 231
Arkadiusz Dudas    35
Adam  Dziedzic Rossmann  291
Katarzyna  Dziedziczak    65
Piotr  Dzikorski    52
Martyna Dziomdziora   341
Anna  Ekner DHL 230
Dariusz Fabijański    380
Olga Fatalska    143
Agnieszka  Fąfara   345
Monika  Filipczak    144
Tomasz  Firaza    2
Jarosław Fotyga TAKEDA 315
Emilia Frymus Philips 365
Magdalena  Furchert    142
Marta  Gabryelczyk    45
Dorota  Gaca    94
Grzegorz  Gaca    95
Piotr  Galar    59
Maria Gargól  DHL 236
Anna  Garncarek    134
Justyna Gąbińska DHL 250
Łukasz  Gąbiński  DHL 244
Małgorzata  Gębicka    44
Katarzyna  Gibalska    78
Paulina  Gieroń   120
Katarzyna  Głowacka    15
Malwina Głowacka  DHL 243
Marta  Gmerek    123
Marta Golanska    14
Maciej  Goliński  DHL 226
Łukasz  Gołek vel Amroziak P&G 205
Agnieszka  Gortat    138
Aneta  Goździk-Zaręba    135
Robert Górski    182
Małgorzata  Gramsz-Jaques   51
Nina Gromek TAKEDA 313
Agnieszka  Grzegorzewska    173
Piotr  Grzelązka   73
Ewa Grzelińska    161
Amanda  Grzymalska Rossmann  276
Robert Gumiński    75
Paulina  Hadidah   46
Paulina  Hanysz-Worach    185
Grzegorz  Herkt   100
Monika  Herkt   101
Izabela  Hermanowicz    40
Mariusz Horodniczy Philips 357
Artur Jakubas P&G 204
Weronika  Jakubowska    131
Krzysztof  Jakubowski    127
Radosław  Janiak    9
Andrzej  Janicki    114
Aleksandra  Janik CLARIANT 196
Sylweriusz Janiszewski  Rossmann  278
Damian  Jankowski  DHL 228
Michał  Jaros    56
Agnieszka  Jaros    177
Michał  Jarosz CLARIANT 197
Daria  Jasiaczek  DHL 232
Agnieszka  Jastrząbek    10
Konrad  Jastrząbek    11
Joanna Jonczyk   13
Urszula  Jóźwiak    158
Dominika Jóźwiak-Bąk    50
Piotr Kaczmarek  ZREW Running Team  271
Monika  Kaczmarek  GODEL TECHNOLOGIES 352
Maciej  Kaczorowski  TomTom Runners  194
Radosław  Kakowski    116
Kamil  Kałuzski   85
Paweł  Kamassa   118
Sylwia  Kamińska  DHL 255
Aneta Kanwiszer Philips 369
Paulina  Karaban    105
Ewa Karasińska    141
Bogusław Karbownik    323
Michał  Karpiesiuk    139
Mateusz  Kasprzak    156
Wiktor Kawczyński    330
Tomasz  Kaźmierczak ZREW Running Team  264
Marceli Kijewski  Rossmann  287
Laura Kisiel   148
Sebastian Klimecki Philips 368
Radosław  Klimek    170
Ewelina  Klimek    171
Damian  Knop   344
Bartłomiej  Kochanowski    163
Magdalena Kojro    8
Piotr Kolasa   348
Małgorzata  Kolczyńska    26
Łukasz  Kołodziejczyk    146
Dawid Konicki    375
Tomasz  Konieczny  TAKEDA 316
Weronika  Kończyk    321
Paweł  Kopaczewski    99
Łukasz  Koprowski    136
Sylwia  Koszada DHL 239
Dominika Koścista   355
Klaudia  Koścista   356
Anna  Kowalska    159
Bartłomiej Kowalski  Rossmann  274
Anna  Kozarzewska    31
Tomasz  Kozdraj   137
Michał  Kozieł    108
Małgorzata  Kozioł    97
Beata Krasoń   172
Piotr Krawczyk P&G 209
Grzegorz Krupiński  DHL 241
Adam Krysiak Philips 359
Monika  Kubasik    186
Jakub  Kubasik    187
Łukasz  Kubiak    39
Katarzyna  Kubus-Salska   104
Robert Kucharz Rossmann  280
Monika  Kuchta    79
Andrzej  Kuczkowski    1
Mariusz  Kujawa    22
Kamila Kujawska    110
Agata  Kuleczka    19
Łukasz  Kuleczka    20
Radosław  Kuleczka    25
Robert Kuliński    60
Weronika  Kumor    12
Tomasz  Kuna Rossmann  282
Tomasz  Kurasik    17
Joanna Kurcińska COMARCH 259
Marta Kuśmirowska  Aflofarm 297
Aneta  Kuźniar    124
Malwina Kwiatkowska DHL 247
Ewa Kwiatkowska    36
Szymon  Lach    160
Aneta Lato DHL 224
Jarek  Lesiewicz    77
Agnieszka  Leśniak-Gębura   377
Tomek  Leśniewski    126
Tomasz  Lorek  P&G 207
Sebastian Lubczyński  DHL 257
Daniel  Lubicki  ZREW Running Team  263
Blanka  Lutomirska    37
Iza  Łaszczuk    4
Adrianna  Maciak    61
Anna  Madej TAKEDA 302
Łukasz  Majchrzak    111
Anna  Majewska    343
Michał  Malski TAKEDA 312
Tomasz  Marchel DHL 240
Patryk  Marczuk    67
Anna  Marczuk    81
Jakub  Markowski    317
Izabela Marud TAKEDA 314
Anna  Maszorek-Szymala   342
Mateusz  Matusiak    112
Sylwester Mazur ZREW Running Team  269
Adrian  Mazurek    106
Mouadh Mejbri Philips 361
Sviatoslav Melnyk Fujitsu 214
Łukasz  Mertyn    49
Małgorzata  Miazek    157
Aleksandra  Michalak  Fujitsu 212
Agata  Minias   174
Mariusz Mirowski    125
Małgorzata  Młynarska    7
Marta Mnich Aflofarm 300
Paweł  Mochocki    319
Florian Najder   373
Michał  Nita    72
Iza Nowak    76
Bartłomiej Nowak  DHL 227
Paulina  Nowakowska    90
Małgorzata  Nowastowska    334
Ewa Ochocka   324
Norbert Ogiński    164
Edyta  Olczak  TAKEDA 303
Emilia  Olejniczak  DHL 221
Wiktoria Olejniczak  DHL 222
Blanka Olejniczak  DHL 223
Piotr Olejniczak  DHL 246
Magdalena  Oleksiewicz  DHL 234
Emilia Olszewska  CLARIANT 199
Tomasz  Osmulski    374
Daria  Pacud DHL 248
Stanislau  Paliakou   327
Alina Paliakova   326
Joanna Paliwoda TAKEDA 307
Katarzyna  Palmowska    132
Justyna  Papiernik  Makimo 42
Mateusz  Papiernik  Makimo  43
Justyna Pastwińska    347
Agata  Paszkowska  Aflofarm 296
Andrzej  Pawelec   102
Ewa Pawlak DHL 220
Patrycja  Pawłowska    92
Katarzyna  Pawłowska  TomTom Runners  189
Jakub  Pawłowski    98
Monika  Piątkowska  ZREW Running Team  272
Konrad Piekarski  ZREW Running Team  268
Tomasz  Pietrzak   150
Jacek Piotrowski    335
Michał  Pluta   155
Dominik  Płacek    133
Jarosław  Płuciennik    91
Magda  Podsiedzik DHL 235
Tomasz  Podsiedzik DHL 256
Edward Podziński    325
Karol Popławski    336
Agnieszka  Proga   175
Piotr Przybylski  DHL 253
Konrad Przybysz Fujitsu 218
Janina Przygocka    71
Agnieszka  Raczyńska CLARIANT 198
Przemysław  Raczyński  CLARIANT 200
Eleonora Ratowska-Dziobiak    66
Marta Reguła TAKEDA 311
Magdalena  Rosa TAKEDA 305
Marcin  Rospara   320
Paweł  Rowiński    340
Ewa Rusin    130
Thomas Scherbaum Fujitsu 215
Artur  Sibera    38
Konrad  Siedlecki    93
Klaudia  Sima    32
Marcin Skóra ZREW Running Team  270
Katarzyna  Skóra ZREW Running Team  273
Agata Skórka Philips 367
Karolina  Skórska-Pawłowska   154
Ewa  Sławińska    168
Przemysław  Sławiński    121
Bartek  Sobala    96
Ewa Sobala-Kawczyńska   329
Karolina Sobiecka TAKEDA 308
Łukasz  Socha  TomTom Runners  191
Agnieszka  Sochaczewska  DHL 254
Serhii Sokol Rossmann  286
Oleksii Sokolov    COMARCH 258
Tomasz  Sośnierz    346
Pavlo Sotnykov Rossmann  293
Christian  Soto CLARIANT 201
Renata Sowińska ZREW Running Team  265
Damian  Spinek  TomTom Runners  192
Andrzej  Spruch    64
Justyna Stasinowska  DHL 249
Jakub Stasinowski  DHL 219
Kamila Stasiowska   179
Łukasz  Stec TAKEDA 310
Paweł  Stempniewski   331
Łukasz  Stokwiszewski   178
Yana  Strukova  DHL 245
Krzysztof Struszczak    80
Jarosław Suchiński  Rossmann  290
Agnieszka  Suskiewicz   370
Rafał  Sykuła    57
Izabela Sylwestrowicz   183
Rafał  Sypniewski    103
Sebastian  Szadkowski    23
Paulina Szcześniewicz Philips 358
Maciej  Szmania    339
Agata  Szplit    58
Piotr Szubielski  Rossmann  289
Małgorzata  Szutenbach    83
Małgorzata  Szutenbach  DHL 252
Justyna Szwarc DHL 233
Mateusz Szwarcer   338
Bartek Szymanelis Aflofarm 295
Jarosław Szymanski Fujitsu 217
Gabriela  Szymańska-Pol   27
Tomasz  Ślązak    53
Katarzyna  Ślązak    54
Sebastian  Śliwiński    122
Justyna  Śliwowska    318
Sławomir  Śnieżyński    3
Ewa Światek    113
Szymon Świerczewski ZREW Running Team  266
Karolina Tarkowska    153
Przemysław  Tarkowski    152
Krzysztof  Tkacz   353
Sylwia Tobera    28
Mariusz  Tobera    29
Małgorzata  Tomczyk Rossmann  277
Piotr Tomszys   149
Anna  Tomszys DHL 237
Roman  Trela    74
Kamil Truchta Rossmann  281
Szymon Uczciwek COMARCH 262
Aleksandra Umińska    84
Anna  Urbanek-Piontek   322
Deicy Johanna Valencia  CLARIANT 195
Małgorzata  Walczak    349
Michał  Waliszek    5
Mariusz  Wandachowicz   24
Witold Wawrzyniak    63
Małgorzata  Wąsiewicz   165
Piotr Weintrit DHL 238
Magdalena  Weremczuk    30
Magdalena  Wesołowska    140
Adrian Wesołowski    169
Kamila Wężyk Philips 362
Marek Wiaderkowicz   332
Dominika  Wiecha    82
Małgorzata  Wiecha    88
Mariusz  Wiecha    89
Marcin  Wiecha    176
Ewelina  Wiecławek    69
Agata Więcek   371
Michał  Więtczak COMARCH 261
Paweł Wiliński Philips 364
Jakub Wiliński    333
Piotr  Wirowski    109
Marta Włodarczyk Aflofarm 294
Eliza Wnuk Philips 363
Piotr Wojciechowski Philips 360
Rafał  Wojda    87
Joanna  Wojnicka    21
Łukasz  Wojnicki    18
Radosław  Wojtczak    107
Łukasz  Wojtecki ICHEM 203
Sylwia  Wojteka  ICHEM 202
Gośka  Wontorowska    48
Adrian Woźniak   181
Marta Woźniak   372
Krzysztof Woźniakowski TAKEDA 309
Radosław Woźny  Rossmann  283
Rafał Woźny  Rossmann  292
Mateusz Wójciak ZREW Running Team  267
Patryk  Wójcik    119
Dariusz Wroński   166
Gabriela  Wróblewska  DHL 225
Dorota  Wyrębska   167
Arkadiusz  Wysocki  TomTom Runners  190
Maciej  Wysocki  TomTom Runners  193
Agnieszka  Zagórska    70
Marlena  Zajdlic Barys    115
Ewa Zakaszewska    68
Michał  Zakrzewski    16
Martyna Zapolska    337
Monika  Zasada    162
Michał  Zawitowski  GODEL TECHNOLOGIES 350
Justyna Zezul Aflofarm 298
Aneta Żarnowska  Rossmann  288
Jakub Żarnowski  Rossmann  275
Katarzyna  Żbikowska    376

W biegu „Wózki w biegu” piątki z nami przybiją:

Imię Nazwisko Nr startowy
Patrycja Fabijańska 508
Dominik Janicki  507
Julia  Krzyżanowska  630
Gabriela Marczuk 500
Patrycja Marczuk 501
Filip Matusiak 502
Alicja Mosiniak  506
Marzanna Nowak 503
Kalina Rosińska 505
Ignacy  Skonieczko 509
Ludwik Sławiński 504

W biegu „Mały Cwaniak” w kategorii wiekowej 5-8 lat piątki z nami przybiją:

Imię Nazwisko Grupa biegowa Nr startowy
Julian Balicki  DHL  557
Artur Borkowski    523
Maksymilian Chachuła   541
Antonina  Charusta    520
Jan  Charusta    521
Nadia Cieślak    543
Aleksander Czarnecki    551
Zofia  Dudziak-Wilczyńska    525
Jakub  Florczak    532
Hania  Garncarek    536
Aleksander Głowacki    513
Jan  Głowacki    526
Zofia  Herkt   531
Kordian  Janiec    524
Kamil  Kaczmarczyk    511
Kacper  Kaczmarczyk    512
Dawid Komorowski    528
Aleksander Kot   546
Aleksander Lenart   538
Kacper  Majewski    545
Jan  Malec    516
Michał  Malec    517
Julia  Malecha    510
Mikołaj  Malski    522
Michalina Miącz DHL 555
Natalia  Mirosz    540
Laura Oleksiewicz DHL 554
Stanisław Ostaszewski    530
Anita  Palmowska    534
Emilia Pietrzak   537
Maciej Pluta   542
Oskar  Płacek    535
Filip  Podsiedzik  DHL  558
Kajetan  Rajski    514
Dawid  Rajski    515
Ignacy Rzeźnik   629
Leonard Salski    548
Gabriela  Skonieczko    560
Adam  Stasiak    553
Aleksander Stasinowski  DHL  556
Aleksandra Szczepaniec    552
Antoni  Szymurski    544
Weronika  Świątczak    527
Hanna Trela    529
Laura Wandachowicz    518
Natalia  Wandachowicz    519
Ina  Wojciechowska    559
Adam Wójcik   539
Maksymilian Wójcik    547
Aleksander Zjawiony   550
Wiktor Zjawiony    549
Daria  Zygowska    533

W biegu „Mały Cwaniak” w kategorii wiekowej 9-12 lat piątki z nami przybiją:

Imię  Nazwisko  Grupa biegowa Numer startowy 
Radosław  Andrzejczak    585
Joanna  Andrzejczak    586
Maja  Bartosik    565
Kacper  Biniek   622
Wiktoria Biniek    623
Helena  Borkowska    580
Barbara Borkowska    581
Filip Brzostowski    590
Aleksandra Chełstowska   612
Wiktoria Czarnecka    611
Tymoteusz Czyżewski    602
Wojtek  Dziobiak    573
Szymon Ekner DHL  617
Antoni  Fryszkowski    628
Marcel Gabiński  DHL 615
Franek  Galar    572
Małgorzata  Galińska   613
Julia  Galińska    614
Basia  Garncarek    592
Łukasz  Gebauer   569
Jakub  Głowacki    571
Natalia  Gumińska   575
Karolina Guzek    583
Rafał Jakubowski    624
Kacper  Jastrząbek    568
Gabriela Kaczmarczyk    563
Mateusz  Kamassa   587
Aleksander Kawczyński    607
Aleksander Kopeć    591
Jakub  Kowalski    609
Lena  Król DHL  619
Maryia Kurdziuk   626
Barbara Kuśmirowska   620
Maria  Kuśmirowska    621
Jakub  Kwiecień    579
Wojciech  Malecha    561
Natalia  Malecha    562
Matylda Malska    570
Patrick Mangan    595
Adam  Michalski  DHL  616
Hanna Nejman    599
Julia  Nowakowska    576
Jędrzej  Nowakowski    577
Mateusz  Olszewski    589
Miłosz Pacyna    564
Julian Pietrzak   594
Wiktoria Pluta    598
Mateusz  Płuciennik    605
Tosia Podsiedzik DHL 618
Kacper  Reczulski    610
Andrzej Rosiński    601
Franciszek Rusin    606
Alicja  Rzeźnik    627
Alicja Sońta   604
Tymoteusz Syroka    584
Szymon Syroka    600
Julia  Szymkiewicz   578
Joanna Trela    574
Hanna Ulińska    566
Piotr Wawrzko   593
Zofia  Wojda    582
Kajetan Wójcik    603
Stanisław Zając    567
Amelia  Zakszewska    625
Kamil Zasada   596
Filip Zasada   597
Vicktoria Zjawiona    608
Dorota Zygowska    588