LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Głównego
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka
Imię | Nazwisko | GRUPA BIEGOWA |
Adrian | Andrzejczak | |
Anita | Arciszewska | Biegam z Truvant |
Mariusz | Balcer | Biliński Team |
Aneta | Balicka | DHL |
Michał | Balicki | Roche Runners |
Jacek | Bara | HerktTeam |
Wioleta | Baranowska-Zając | |
Katarzyna | Barańska | |
Aleksandra | Barcik | P&G |
Magdalena | Bednarek | |
Kamil | Bednarek | |
Tomasz | Białek | |
Joanna | Biernacka | |
Krystian | Bohdanowicz | Atlas Running Team |
Anna | Borkowska | Babski Team z Aleksa |
Marzena | Borończyk | FLEX TEAM |
Aleksandra | Braszak | Lafiryndy i Gamonie |
Teresa | Brykowska | ADA TEAM |
Andrzej | Brykowski | ADA TEAM |
Beata | Brzozowska-Szymajda | |
Sylwester | Bugała | |
Anna | Bugała | |
Michał | Bujnowski | Terapia biegu funkcji motorycznej |
Aleksandra | Chełstowska | EVErRUN |
Agnieszka | Chiżyńska | Morena Czołowa |
Łukasz | Chlebicz | |
Piotr | Chmielecki | UKS Orientuś Łódź |
Mariusz | Chołuj | |
Przemysław | Cieplucha | Gillette |
Łukasz | Cieślak | AWF „Biegówka” |
Piotr | Cybulski | |
Łukasz | Cybulski | Kuchinox |
Bartłomiej | Czyż | Biegam z Truvant |
Damian | Damian | |
Artur | Dąbrowski | Comarch |
Robert | Dąbrowski | P&G |
Wiesław | Dudas | Atlas RUNNING Team |
Piotr | Dzikorski | Team OSMO |
Karolina | Fajerska | |
Monika | Filipczak | |
Tomasz | Firaza | |
Sławomir | Frommberg | |
Szymon | Frontczak | |
Marta | Gabryelczyk | ABEM Lejdis |
Dorota | Gaca | Biegam z Truvant |
Magdalena | Gajewska | Lafiryndy i Gamonie |
Paweł | Gajewski | Lafiryndy i Gamonie |
Franciszek | Galar | UKS Orientuś Łódź |
Piotr | Galar | |
Marcin | Gałamon | P&G |
Anna | Garncarek | |
Małgorzata | Gębicka | |
Dominik | Gibki | |
Artur | Gielec | UKS Orientuś Łódź |
Przemysław | Gilczewski | FLEX TEAM |
Łukasz | Gołek vel Amroziak | P&G |
Agnieszka | Gortat | |
Paweł | Goss | |
Aleksandra | Goss | ABB |
Piotr | Góralczyk | |
Anna | Górecka | Gillette |
Przemysław | Górecki | TEAM OSMO |
Małgorzata | Gramsz-Jaques | |
Sławomir | Granos | Bieszczadzkie Deserowe |
Anna | Grdesińska-Klink | |
Mariusz | Grocholewicz | P&G |
Zuzanna | Gryszanowicz-Bajerska | CLARIANT |
Agnieszka | Grzegorzewska | |
Paulina | Grzelczak | ABB |
Paulina | Hadidah | |
Usama | Hadidah | |
Karolina | Henel | |
Adrian | Hergezele | |
Monika | Herkt | HerktTeam |
Katarzyna | Hir-Koperska | |
Wojciech | Ignasiak | |
Ewelina | Ignasiak | |
Joanna | Jackiewicz | CLARIANT |
Łukasz | Jagoda | |
Weronika | Jakubowska | |
Krzysztof | Jakubowski | |
Radosław | Janiak | Uniwersytet Łódzki |
Tomek | Janicki | AQ Wiring Systems Team |
Aleksandra | Janik | CLARIANT |
Agnieszka | Jaros | Uniwersytet Łódzki |
Michał | Jarosz | CLARIANT |
Anna | Jarząbek | Gillette |
Konrad | Jastrząbek | EVErRUN |
Kacper | Jastrząbek | EVErRUN |
Agnieszka | Jastrząbek | EVErRUN |
Joanna | Jończyk | |
Dominika | Jóźwiak-Bąk | |
Arletta | Jurkiewicz | MCKB S.A. |
Karol | Kaczkowski | MCKB S.A. |
Dawid | Kaczmarczyk | |
Łukasz | Kamiński | |
Hubert | Kamiński | |
Marceli | Kamiński | Lafiryndy i Gamonie |
Bogusław | Karbownik | Łódz Kocha Sport |
Urszula | Kasierska | |
Mariusz | Kasierski | |
Piotr | Kęcik | |
Małgorzata | Kikolska | CLARIANT |
Krzysztof | Kikolski | CLARIANT |
Laura | Kisiel | |
Anna | Kociak | UKS Orientuś Łódź |
Wiola | Kołacz | Lafiryndy i Gamonie |
Mariusz | Kołacz | Lafiryndy i Gamonie |
Kaja | Kołacz-Kamińska | Lafiryndy i Gamonie |
Dariusz | Kołaczyński | |
Łukasz | Kołodziejczyk | |
Agata | Kołucka | |
Paweł | Kopaczewski | Flex Team |
Piotr | Koperski | |
Łukasz | Koprowski | OAB Piotr Kedzia |
Bartłomiej | Kornafel | FLEX TEAM |
Anna | Kosińska | |
Tomasz | Kosiński | EVErRUN |
Michał | Kosiński | |
Anna | Kovalenko | TEAM OSMO |
Anna | Kozarzewska | SNG Wild Ducks |
Tomasz | Kozdraj | |
Beata | Krawczyk-Rakieta | Piechotą po schodach |
Ewelina | Król | DHL RUN CLUB |
Edyta | Król | Flex Team |
Paweł | Królikowski | |
Łukasz | Kubiak | Biegam z Truvant |
Katarzyna | Kubus-Salska | |
Olga | Kucharska | |
Andrzej | Kuczkowski | |
Weronika | Kumor | EVErRUN |
Tomasz | Kurasik | |
Joanna | Kurcińska | Comarch |
Ewelina | Kurpas | MCKB S.A. |
Łukasz | Kuzański | P&G |
Jarosław | Lesiewicz | |
Tomek | Leśniewski | Lafiryndy I Gamonie |
Krzysztof | Lewandowski | UKS Orientuś Łódź |
Paweł | Lewocha | P&G |
Maciej | Lindner | |
Wojciech | Lisik | MCKB S.A. |
Małgorzata | Lobianco | |
Tomasz | Lorek | Gillette |
Roman | Lysak | Gillette |
Katarzyna | Łagowska | Vege Runners |
Iza | Łaszczuk | |
Ewelina | Łodyńska | GFT |
Ela | Madej | |
Ahmed | Magdy | Biliński Team Run&Walk |
Łukasz | Majchrzak | |
Katarzyna | Majchrzyk | P&G |
Marcin | Majda | |
Anna | Malinowska | P&G |
Jakub | Markowski | |
Michał | Marnik | |
Piotr | Martyna | |
Katarzyna | Martyna | |
Anna | Matusiak-Szymaszek | Gillette |
Karolina | Matuszewska | Team Osmo |
Adrian | Mazurek | RRD RUNNERS |
Sheila | Melo da Silva | CLARIANT |
Łukasz | Mertyn | |
Małgorzata | Miazek | |
Monika | Michalska | FLEX TEAM |
Anna | Milczarek | AQ WIRING SYSTEMS TEAM |
Kornelia | Miszczuk | Gillette |
Małgorzata | Młynarska | |
Maciej | Modelski | |
Sylwia | MORSTIN | MCKB S.A. |
Michał | Nita | TEAM OSMO |
Zuzanna | Nowak | |
Małgorzata | Nowastowska | |
Nobert | Ogiński | |
Bartłomiej | Olszewski | Kuchinox |
Tomasz | Osmulski | TEAM OSMO |
Monika | Ostrowska | |
Zuzanna | Ostrowska | |
Antonina | Ostrowska | |
Marlena | Ostrysz | Gillette |
Krzysztof | Ozurkiewicz | |
katarzyna | Palmowska | SNG WILD DUCKS |
Mateusz | Papierak | Morena Czołowa |
Agata | Papierak | Morena Czołowa |
Justyna | Papiernik | Makimo |
Mateusz | Papiernik | Makimo |
Marcin | Patora | Gillette |
Kacper | Pawełczyk | |
Mariusz | Peć | Biliński Team Run&Walk |
Katarzyna | Peredzyńska | |
Przemysław | Piaseczny | |
Robert | Picz | |
Łukasz | Pieczonko | Flex Team |
Tomasz | Pietrzak | |
Jacek | Piotrowski | |
Kacper | Piotrowski | Decathlon Logistics |
Dorota | Plewińska | |
Michał | Pluta | Fajni.pl |
Edward | Podziński | |
Jan | Poper | |
Karol | Popławski | |
Janina | Przygocka | |
Patrycja | Ptasznik | |
Wojciech | Rabęcki | |
Piotr | Rabęcki | |
Kamil | Rodziewicz | |
Daniel | Rosiński | |
Kateryna | Rybachok | |
Michał | Smoleński | SNG Wild Ducks |
Rafał | Smoleński | KB Arturówek |
Oleksii | Sokolov | Comarch |
Marta | Sołtysiak | Szakale Bałut Łódź |
Emilia | Sołtysiak | |
Eliane | Souza | CLARIANT |
THIAGO | SOUZA DI RENZO | CLARIANT |
Kamila | Stasiowska | Tosia Team |
Marcin | Staszewski | |
Justyna | Stelmaszczyk | |
Paulina | Stępniak | Team OSMO |
Aneta | Stróżewska-Marnik | Kuchinox |
Magdalena | Strumian | Gillette |
Agnieszka | Suskiewicz | APLAN Media Team |
Izabela | Sykuła | |
Małgorzata | Szablińska | Biegam z Truvant |
Gabriela | Szadkowska | |
Sebastian | Szadkowski | |
Paula | Szewczyk | |
Renata | Szokalska | |
Mateusz | Szwarcer | Droga wolna |
Rafał | Szymański | Wataha-Łączy nas bieganie |
Kamil | Szymański | |
Łukasz | Śmiechowicz | Gillette |
Łukasz | Świątczak | Biegam z Truvant |
Olga | Święcicka | AQ Active Team |
Karolina | Tarkowska | |
Przemysław | Tarkowski | Dzikie Morsy |
Oleksandr | Tkach | |
Mariusz | Tobera | |
Sylwia | Tobera | |
Joanna | Topolska | |
Marek | Topolski | Gillette |
Żaneta | Trąd | |
Roman | Trela | Atlas Running Team |
Mateusz | Uczciwek | |
Szymon | Uczciwek | Comarch |
Mirosław | Urbaniak | Kuchinox |
Anna | Wachulec | DHL |
Michał | Waliszek | WARRIORS ŁÓDŹ |
Małgorzata | Wąsiewicz | Elo Jestem Pomelo |
Przemysław | Wendler | |
Małgorzata | Wiecha | UKS Orientuś Łódź |
Mariusz | Wiecha | UKS Orientuś Łódź |
Dominika | Wiecha | UKS Orientuś Łódź / McCormick |
Artur | Wieczorek | P&G |
Ewelina | Więcławek | Decathlon Logistics |
Maciej | Wilmański | |
Edyta | Wiśniewska | Gillette |
Dariusz | Witusik | Biliński Team Run&Walk |
Arkadiusz | Włodarczyk | Łódź Kocha Sport |
Hanna | Wojceichowska | |
Karina | Wojciechowska | |
Anna | Wojciechowska | FLEX TEAM |
Jan | Wojciechowski | |
Maciej | Wojciechowski | |
Radosław | Wojtczak | |
Gośka | Wontorowska | |
Marta | Woźniak | |
Dariusz | Wroński | Elo Jestem Pomelo |
Joanna | Wytykowska | Rysie/ŁKW |
Krzysztof | Wyżykowski | |
Agnieszka | Zagajewska | |
Agnieszka | Zagórska | ABEM Lejdis |
Stanisław | Zając | |
Mikołaj | Zając | |
Ewa | Zakaszewska | |
Anna | Załoga | Kuchinox |
Martyna | Zapolska | Droga wolna |
Weronika | Zawada | |
Andżelika | Zawierucha | MCKB S.A. |
Artur | Zduńczyk | Razem Trenujemy Sport |
Agnieszka | Zjawiona | |
Arkadiusz | Związek | FLEX TEAM |
Wioleta | Zygmunciak | FLEX TEAM |
Elżbieta | Zygowska | ABB |
Konrad | Żaczek |
LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Wózki w biegu
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka
Imię | Nazwisko | Grupa biegowa |
Dominik | Janicki | |
Aleksandra | Magdy | Biliński Team Kids |
Jan | Matuszewski | |
Kalina | Rosińska | |
Janek | Wrona |
LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Mały Cwaniak (w kategorii 5-8 lat)
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka
Imię | Nazwisko | GRUPA BIEGOWA |
Maciek | Balcerak | |
Szymon | Białecki | |
Zofia | Chmielecka | UKS Orientuś Łódź |
Piotr | Chołuj | |
Lidia | Czyżewska-Nowak | |
Stanisław | Galar | |
Alicja | Gawryś | |
Tomasz | Gierszewski | |
Lena | Gubiec | |
Zosia | Herkt | |
Andrzej | Iškov | |
Michał | Iškov | |
Filip | Jaguszewski | |
Alicja | Jamróz | |
Szymon | Janas | |
Jan | Jaszczura | |
Kamil | Kaczmarczyk | |
Kacper | Kaczmarczyk | |
Iga | Kaczmarczyk | |
Pola | Król | |
Alicja | Kubiak | Biegam z Truvant |
Jan | Kucharski | |
Nataniel | Kuczmański | Kuchinox |
Dominik | Kuźnicki | |
Antonio | Magdy | Biliński Team Kids |
Nataniel | Michalak | |
Kaja | Morek | |
Amelia | Nawrot | |
Bruno | Nawrot | |
Mikołaj | Pakuła | |
Emilia | Pietrzak | |
Kajetan | Rajski | UKS Orientuś |
Zuzanna | Rogalska | |
Kacper | Siurtek-Wawrzko | |
Jakub | Stawski | |
Aleksander | Uczciwek | |
Ada | Wachulec | DHL |
Natalia | Wężyk | |
Fabian | Zdziechowicz |
LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Mały Cwaniak (w kategorii 9-12 lat)
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka
Imię | Nazwisko | GRUPA BIEGOWA |
Amelia | Ambroszczyk | Akademia Biegania ProviKidsRun |
Filip | Balcerak | |
Nataniel | Bąk | |
Daniel | Bąk | |
Natalia | Bednarek | |
Antoni | Bohdanowicz | Akademia Piłkarska 81 |
Mikołaj | Bohdanowicz | Akademia Piłkarska 81 |
Aleksander | Chojnacki | |
Wiktoria | Czarnecka | |
Aleksander | Czarnecki | |
Tymoteusz | Czyżewski | |
Bianka | Dąbrowska | |
Nikodem | Firaza | |
Julianna | Goss | |
Arkadiusz | Goss | |
Piotr | Iškov | |
Jan | Jamróz | |
Gabriela | Jamróz | |
Weronika | Jaroszewska | |
Jarosław | Jaroszewski | |
Michał | Jaszczur | |
Hanna | Jaszczura | |
Karol | Jędrzejczak | |
Gabriela | Kaczmarczyk | |
Kaja | Kapturkiewicz | |
Jan | Kikolski | Clariant |
Wiktor | Klink | |
Dominika | Kuźnicka | |
Matylda | Malska | Takeda Running Team / Sp 198 Łódź |
Alicja | Marnik | Kuchinox |
Natalia | Mirosz | |
Julia | Nowak | Akademia Lekkoatletyki |
Jakub | Ostrowski | |
Anita | Palmowska | SNG WILD DUCKS |
Maciej | Pluta | Łódzka Akademia Futbolu |
Wiktoria | Pluta | Akademia Lekkoatletyki Łódź |
Zuzanna | Prus | Kuchinox |
Dawid | Rajski | UKS Orientuś |
Andrzej | Rosiński | |
Tytus | Salski | |
Leonard | Salski | |
Wiktoria | Siurtek-Wawrzko | |
Natalia | Sołtysiak | Szakale Bałut Łódź |
Adam | Stasiak | |
Adam | Stawski | |
Oliwier | Stawski | |
Joanna | Trela | |
Hanna | Trela | |
Franciszek | Uczciwek | |
Piotr | Wójcik | |
Małgorzata | Wrona | |
Anna | Wyżykowska |