WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO Daj Piątaka na Dzieciaka 2023

LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Głównego
10. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

Imię Nazwisko Grupa biegowa Numer startowy
Konrad Adamczewski Orange Polska 163
Marek Adamowski 329
Adrian Andrzejczak 216
Marzena Andrzejewska Miele 168
Joanna Andrzejewska Koteam 190
Tomasz Anielak Biegam Pomagam 183
Katarzyna Antosik KOTeam 159
Michał Armatys 134
Lidia Attiya Clariant 488
Andrzej Bagrodzki 174
Aneta Balicka Ekipa DHL 613
Michał Balicki 21
Marcin Banasiak Fujitsu 447
Łukasz Banaszek Comarch 520
Jacek Bara HerktTeam 145
Marta Baran Drużyna Biegowa Truvant 465
Wioleta Baranowska-Zając 361
Katarzyna Barańska #KOTeam 58
Aleksandra Barcik P&G 528
Michał Barski 128
Natalia Bartczyk Drużyna Biegowa Truvant 459
Szymon Barwiński Aflofarm 579
Anna Barys 206
Justyna Bauer 367
Piotrek Bednarek 20
Marta Bednarska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 239
Karol Bednarski Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 240
Sławomir Bejda #KOTeam 342
Katarzyna Bejmert Rossmann 557
Anna Belka FERIA 479
Tomasz Bereda Ekipa DHL 632
Damian Białek 125
Tomasz Białek 319
Weronika Bilska 131
Paweł Błasiak Clariant 493
Katarzyna Bobrowska Clariant 491
Krystian Bohdanowicz Atlas Running Team 287
Sara Boho Team Placki 318
Sandra Boho-Romanowicz Nordea Runners 414
Adam Borkiewicz Ekipa DHL 645
Marta Borkowska 223
Anna Borkowska 388
Marek Borkowski 227
Marzena Borończyk FLEX TEAM 186
Anna Bracichowicz 212
Teresa Brykowska ADA TEAM 371
Andrzej Brykowski 372
Adrian Bryl Rossmann 556
Aleksander Brzeziński Oli i Poli kontra reszta świata 338
Monika Brzozowska 41
Adam Bugajski 153
Anna Bugała 276
Sylwester Bugała 277
Marzena Bujnowska 348
Michał Bujnowski Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 10
Kamil Caban 331
Darwin Calero Clariant 497
Aleksandra Cecotka 309
Łukasz Cepowski TME 517
Marek Ceran Nordea Runners 426
Aleksandra Chełstowska EVErRUN 274
Łukasz Chlebicz HerktTeam 147
Bartosz Chojnacki Decathlon Logistics 391
Mariusz Chołuj 141
Izabela Chudzik Takeda Running Team Łódź 407
Radosław Chybała FERIA 477
Łukasz Cieplak 301
Przemysław Cieplucha P&G 534
Dorota Cieplucha Aflofarm 569
Łukasz Cieślak Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 113
Piotr Cybulski Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 72
Michał Cymmer 356
Marta Cymmer 357
Monika Czajka Dzikie Morsy 53
Katarzyna Czaplarska PHILIPS SPORT TEAM LODZ 601
Klaudyna Czepczor 244
Wojciech Czoska 214
Bartłomiej Czyż Drużyna Biegowa Truvant 463
Andrzej Dalach Aflofarm 578
Martyna Dąbkowska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 123
Natalia Dąbkowska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 124
Karolina Defińska 672
Michał Defiński 673
Rafał Dębowski 251
Agata Dębska Rossmann 546
Igor Dębski Rossmann 547
Michał Dębski Ekipa DHL 646
Stefano Di Risio PHILIPS SPORT TEAM LODZ 595
Paweł Diowksz 130
Michał Domagała 330
Zbigniew Domański Rossmann 80
Krzysztof Domański Rossmann 94
Kamila Dratkowicz 326
Maciej Drobiński Fujitsu Łódź Składowa 428
Maciej Drwalewski Clariant 499
Wiesław Dudas ATLAS RUNNING TEAEM 158
Arkadiusz Dudas Atlas Running Team 299
Janusz Duk 671
Michał Dulewicz 249
Arkadiusz Duszyński Ekipa DHL 624
Tomek Dutkiewicz 156
Ewelina Dziedzic BSS 297
Piotr Dzikorski TEAM OSMO 107
Dominik Dzwonkowski Drużyna Biegowa Truvant 454
Anna Ekner Ekipa DHL 638
Rafał Eslinger TME 506
Dariusz Fabijański 211
Karolina Fajerska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 85
Olga Fatalska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 137
Karolina Fijałkowska Aflofarm 575
Tomasz Firaza Nordea Runners 413
Adam Florczak 374
Agnieszka Foryś 51
Agnieszka Foryś 65
Paulo Freitas Clariant 494
Małgorzata Frelek Cieplak Nordea Runners 425
Marta Gabryelczyk Razem Trenujemy Sport 46
Anna Gaik 664
Aleksandra Gaik 665
Zosia Gaik 666
Magdalena Gajewska 385
Paweł Gajewski Beauty Sport 369
Piotr Galar 138
Przemysław Galiński MCKB 610
Cezary Gańczak 115
Maria Gargól Ekipa DHL 657
Kamila Gaworska Auta Krajowe 375
Marcin Gaworski Auta Krajowe 376
Justyna Gąbińska Ekipa DHL 641
Łukasz Gąbiński Ekipa DHL 640
Robert Gądzia Rossmann 555
Małgorzata Gębicka 39
Katarzyna Głowacka 43
Julia Głowacka 193
Malwina Głowacka Ekipa DHL 618
Marta Gmerek 242
Przemysław Godula Ekipa DHL 631
Marta Golańska 44
Maciej Goliński Ekipa DHL 644
Agnieszka Gortat 57
Julia Góra Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 126
Piotr Góralczyk 31
Robert Górski Drużyna Biegowa Truvant 457
Bartłomiej Graczyk kamperydlaciebie.pl 350
Szymon Graczyk kamperydlaciebie.pl 351
Ewa Gramsz 170
Małgorzata Gramsz-Jaques BIEGNĘ WIRTUALNIE 26
Agnieszka Grącka 89
Anna Grdesińska-Klink 165
Marta Greber Decathlon Logistics 394
Dagmara Grębowska FTS 177
Arkadiusz Gromadzki Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani 162
Nina Gromek Takeda Running Team Łódź 400
Marcin Gromek FERIA 476
Adam Gronowski Reprezentacja SM. im. Wł. Jagiełły 268
Artur Grudkowski TME 513
Zuzanna Gryszanowicz-Bajerska Clariant 485
Agnieszka Grzegorzewska 1
Magdalena Grzegorzewska 40
Mariusz Grzelak Rossmann 560
Piotr Grzelązka Włóczykije 13
Konrad Grzyb ORT 373
Amanda Grzymalska Rossmann 545
Robert Gumiński Polbruk Run Team 105
Paulina Hadidah 121
Usama Hadidah 122
Martyna Hajc 100
Kacper Hajntze Decathlon Logistics 395
Magdalena Hebdowska 278
Grzegorz Herkt HerktTeam 35
Monika Herkt HerktTeam 36
Izabela Hermanowicz Niedzielne Biegaczki 91
Grażyna Holc FERIA 474
Mariusz Horodniczy PHILIPS SPORT TEAM LODZ 593
Arkadiusz Iskra Szakale Bałut Łódź 202
Martyna Izydorczyk Fujitsu Łódź Składowa 442
Joanna Jackiewicz Clariant 483
Maciej Jagusiak 368
Anna Jakubiak #KOTeam 667
Weronika Jakubowska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 71
Krzysztof Jakubowski Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 68
Łukasz Jakubowski P&G 530
Radosław Janiak Uwolnij energię! 37
Tomek Janicki 154
Andrzej Janicki Biegam z Truvant 188
Andrzej Janicki Drużyna Biegowa Truvant 462
Sławomir Janiga Fujitsu 445
Aleksandra Janik Clariant 487
Katarzyna Jankiewicz-Roszyk Nordea Runners 418
Damian Jankowski Ekipa DHL 656
Agnieszka Jaros 194
Michał Jarosz Clariant 482
Jolanta Jaroszewska Takeda Running Team Łódź 402
Daria Jasiaczek Ekipa DHL 626
Adrian Jasso Clariant 496
Konrad Jastrząbek EVErRUN 110
Agnieszka Jastrząbek EVErRUN 111
Kacper Jastrząbek EVErRUN 116
Michał Jedynak 93
Joanna Jonczyk 27
Urszula Jóźwiak 363
Dominika Jóźwiak-Bąk 22
Arletta Jurkiewicz MCKB 609
Jacek Just 178
Anna Kabot-Ignar ZREW Running Team 588
Joanna Kacprzak TME 514
Dawid Kaczmarczyk 187
Piotr Kaczmarek ZREW Running Team 583
Aneta Kaczorowska 49
Aneta Kaczorowska 77
Maciej Kaczorowski 76
Łukasz Kalinowski 284
Mariola Kałużyńska TME 510
Jacek Kałużyński 210
Krystian Kamecki Rossmann 548
Róża Kamińska Drużyna Biegowa Truvant 453
Łukasz Kamiński Reprezentacja SM. im. Wł. Jagiełły 230
Krzysztof Kantorski Nordea Runners 427
Kornelia Kapelan 160
Ewa Karasińska ABEM Lejdis 98
Bogusław Stanisław Karbownik Łódz Kocha Sport 38
Tatsiana Karepanava PHILIPS SPORT TEAM LODZ 600
Urszula Kasierska 87
Mariusz Kasierski 86
Agnieszka Kaszowska 275
Łukasz Kaszowski Fujitsu Łódź Składowa 433
Andrzej Kaszuba Fujitsu Łódź Składowa 437
Tomasz Kawczyński 215
Małgorzata Kijańska Clariant 495
Marceli Kijewski Rossmann 552
Małgorzata Kikolska Clariant 500
Antoni Kikolski Clariant 504
Zuzanna Kikowska 257
Bartosz Kilanski 325
Adel Kinani Fujitsu Łódź Składowa 429
Laura Kisiel BBKTS 135
Marta Klimek-Tokarczyk 662
Michał Klosowski Fujitsu Łódź Składowa 430
Marcin Kłys Ortomedis Marcin Kłys 209
Aleksy Knop Ekipa DHL 633
Katarzyna Knop Ekipa DHL 634
Agnieszka Kocha Aflofarm 573
Bartłomiej Kochanowski 96
Anna Kociak UKS Orientuś Łódź 248
Dariusz Kolczyński Biegam dla Jezusa 114
Bartłomiej Kominiak Cybex 538
Dawid Konicki Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 661
Weronika Kończak Drużyna Biegowa Truvant 466
Monika Kopcewicz 109
Tomasz Kopczyński Decathlon Logistics 392
Piotr Koperski Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 200
Łukasz Koprowski 205
Anna Korc 69
Bohdan Korobko P&G 535
Tomasz Kosiński EVErRUN 308
Gabriela Kosiuk Rossmann 566
Joanna Kostka 157
Sylwia Koszada Ekipa DHL 623
Karolina Kot #KOTeam 290
Agnieszka Kot Cybex 540
Katarzyna Kowalczyk 181
Wojciech Kowalczyk 259
Julia Kowalska 383
Kaja Kowalska Drużyna Biegowa Truvant 464
Natasza Kowalska Ekipa DHL 653
Dorota Kowalska FERIA 480
Bartłomiej Kowalski Rossmann 562
Anna Kozarzewska SNG WILD DUCKS 120
Tomasz Kozdraj 149
Michał Kozieł Drużyna Biegowa Truvant 467
Aneta Koźmińska Reprezentacja SM. im. Wł. Jagiełły 266
Beata Krasoń 84
Paulina Krawczyk Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 117
Karol Król 234
Małgorzata Król #KOTeam 313
Sebastian Król Nordea Runners 423
Natalia Kruczyńska Cybex 537
Adam Krysiak PHILIPS SPORT TEAM LODZ 606
Dagmara Krysztofiak 245
Kinga Kubiak #KOTeam 279
Piotr Kubiak 288
Magdalena Kubicka 171
Katarzyna Kubus-Salska 25
Robert Kucharz Rossmann 551
Andrzej Kuczkowski 30
Kamila Kujawska 172
Robert Kujawski Ekipa DHL 628
Radosław Kuleczka 90
Emilia Kuleczka 219
Łukasz Kuleczka Nordea Runners 410
Konrad Kulikowski Rozbrykane koszatniczki 307
Oleh Kulyk 332
Weronika Kumor EVErRUN 4
Anastasiya Kuna Rossmann 563
Tomasz Kuna Rossmann 564
Tomasz Kurasik 5
Joanna Kurcińska Comarch 522
Ewelina Kurpas MCKB 611
Sandra Kurzawa 169
Magda Kuśmierczak Ekipa DHL 637
Marta Kuśmirowska Aflofarm 571
Joanna Kwaśniakowska Ekipa DHL 655
Katarzyna Kwestarz Godel Running Team 589
Malwina Kwiatkowska Ekipa DHL 630
Kamil Langa Ekipa DHL 620
Piotr Lankof 191
Aneta Lato Ekipa DHL 650
Adrien Laurent Clariant 484
Olga Lechowska Takeda Running Team Łódź 408
Bartosz Leczycki F.C. Predators 353
Aneta Leks Nordea Runners 419
Jarosław Lesiewicz 133
Agnieszka Leśniak-Gębura Niedzielne Biegaczki 106
Tomek Leśniewski 140
Kamila Lewandowska 231
Krzysztof Lewandowski UKS Orientuś Łódź 311
Agnieszka Lipińska 62
Bogusław Lipiński 63
Paweł Lipiński 359
Marta Lisiak-Borkowska FERIA 471
Małgorzata Lobianco 261
Kamila Lorentowicz 377
Jakub Lorentowicz 378
Sebastian Lubczyński Ekipa DHL 635
Daniel Lubicki ZREW Running Team 585
Blanka Lutomirska ABEM Lejdis 99
Katarzyna Łagowska 347
Iza Łaszczuk Warriors Łódź 14
Wiktor Łaszczyński 292
Anna Ławrenin Takeda Running Team Łódź 399
Joanna Łuczun TME 512
Łukasz Łukasik Reprezentacja SM. im. Wł. Jagiełły 267
Julia Macho PHILIPS SPORT TEAM LODZ 597
Wiesława Maciejewska #KOTeam 70
Sylwia Maciejewska-Frątczak FERIA 469
Ela Madej 50
Katarzyna Madej-Osówniak Nordea Runners 422
Ahmed Magdy Biliński Team Run&Walk 291
Małgorzata Maj 217
Tomasz Maj 218
Łukasz Majchrzak 192
Łukasz Majocha 316
Nikola Majocha 317
Róża Makowska 233
Monika Malinowska 150
Michał Malski Takeda Running Team Łódź 397
Zdzisław Małolepszy NiktTeam 45
Tomasz Marchel Ekipa DHL 616
Tomasz Marchowski 112
Marcin Marchwant FERIA 481
Maciej Marczak 258
Jakub Markowski 199
Anna Marszałek Nordea Runners 411
Magdalena Marszałek Fujitsu Łódź Składowa 434
Tomasz Marusik Comarch 524
Anna Maszorek-Szymala Uniwersytet Łódzki 280
Marion Matczak 294
Martyna Matusiak PHILIPS SPORT TEAM LODZ 602
Karolina Matuszewska 358
Sylwester Mazur ZREW Running Team 581
Diana Melichowa Takeda Running Team Łódź 406
Sviatoslav Melnyk Fujitsu 450
Sheila Melo Clariant 503
Anna Mencel Clariant 498
Kristian Merecz Decathlon Logistics 390
Juan Merino Takeda Running Team Łódź 405
Łukasz Mertyn 9
Michał Miącz Ekipa DHL 625
Aleksandra Michalak Fujitsu 444
Aleksandra Michalska Ekipa DHL 642
Edyta Milewska 221
Małgorzata Miłek Rossmann 543
Adam Miłek Rossmann 544
Agata Minias Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 241
Adrian Mirosz Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 320
Ewa Mirowska 265
Mariusz Mirowski 264
Anna Miszczak Aflofarm 568
Małgorzata Młynarska 12
Paweł Mochocki Drużyna Biegowa Truvant 455
Mateusz Mochocki Ekipa DHL 643
Wojciech Molski Ekipa DHL 647
Sylwia Morstin MCKB 612
Ewa Mospinek Szakale Bałut Łódź 295
Marta Motyl 238
Katarzyna Mrugalska Aflofarm 577
Agnieszka Muszewska-Kaczorowska Nordea Runners 424
Justyna Nadarzyńska Fujitsu Łódź Składowa 443
Michał Nita OSMO Team 33
Dariusz Nowak KOTeam 182
Maciej Nowak 333
Zuzanna Nowak KOTeam 354
Tomasz Nowakowski 184
Małgorzata Nowastowska 224
Klaudia Nowik Nordea Runners 415
Ewa Ochocka 207
Radosław Ociepa Fujitsu Łódź Składowa 431
Edyta Olczak Takeda Running Team Łódź 409
Matylda Olechowska #KOTeam 303
Paulina Olejniczak 327
Emilia Olejniczak Ekipa DHL 622
Blanka Olejniczak Ekipa DHL 654
Magdalena Oleksy 360
Emilia Olszewska Clariant 489
Hanna Olszyńska 328
Tomasz Osmulski OSMO team 16
Marlena Ostrysz P&G 527
Łukasz Otoliński Umed team 286
Monika Owusu Nsavu PHILIPS SPORT TEAM LODZ 608
Pavel Ozhych Godel Running Team 591
Daria Pacud Ekipa DHL 648
Katarzyna Pająk Clariant 492
Piotr Pakuła 366
Magdalena Pakuła TME 507
Joanna Paliwoda Takeda Running Team Łódź 403
Katarzyna Palmowska SNG WILD DUCKS 229
Piotr Pałczyński Clariant 502
Mateusz Papierak Morena Czołowa 167
Mateusz Papiernik Makimo 6
Justyna Papiernik Makimo 19
Daniel Parafiniuk Ekipa DHL 649
Agata Paszkowska Aflofarm 574
Łukasz Paszkowski Rossmann 565
Karolina Patura #KOTeam 132
Agnieszka Patykowska PHILIPS SPORT TEAM LODZ 604
Andrzej Pawelec HerktTeam 56
Iwona Pawlak 127
Maciej Pawlak 255
Wioletta Pawlata Drużyna Biegowa Truvant 456
Jakub Pawłowski SNG WILD DUCKS 118
Mariusz Peć Biliński Team Run&Walk 296
Łukasz Piątkiewicz 232
Magdalena Piątkiewicz Nordea Runners 416
Monika Piątkowska ZREW Running Team 587
Tomasz Piątkowski TME 519
Robert Picz Od ruchu po trening 346
Łukasz Pieczara TME 515
Konrad Piekarski ZREW Running Team 584
Anna Pietrzak 67
Tomasz Pietrzak 152
Anna Pilich-Stasiak 323
Natalia Pinkowska Tate & Lyle Active Team 340
Marta Piotrowska Snail Run 101
Jacek Piotrowski 225
Dorota Plewińska 129
Michał Pluta Fajni.pl 155
Joanna Pluta Aflofarm 572
Dominik Płacek UMED IT 139
Kasia Płachecka Fujitsu Łódź Składowa 440
Małgorzata Podwysocka FERIA 468
Edward Podziński Orientuś 81
Maciej Pogoda Nordea Runners 417
Wojciech Pokryszka Decathlon Logistics 393
Agnieszka Polak 272
Jan Poper 42
Monika Popis 166
Karol Popławski 29
Katarzyna Potasz-Kulikowska Rozbrykane koszatniczki 306
Sylwia Potocka FERIA 473
Krzysztof Poznański Ekipa DHL 617
Sara Pray Cybex 536
Piotr Przybylski Ekipa DHL 651
Konrad Przybysz Fujitsu 449
Wojciech Przydatek Fujitsu Łódź Składowa 432
Janina Przygocka 61
Paweł Pskit Fujitsu Łódź Składowa 438
Vitali Pukhalski Godel Running Team 592
Yurii Pysmennyi P&G 532
Sebastian Pytlewski Ekipa DHL 658
Iwona Rajska Fujitsu Łódź Składowa 435
Tamara Rawluk FERIA 478
Weronika Rędzikowska Rossmann 558
Kamil Rodziewicz 281
Małgorzata Rogalska 79
Marcin Rojkowski 73
Agnieszka Rosińska Aflofarm 576
Marta Rossa 64
Monika Rychlik 18
Jędrzej Rychlik Ekipa DHL 619
Katarzyna Rydz 151
Andrzej Rykowski 222
Aliaksei Ryukind Godel Running Team 590
Maria Rzeźnik 273
Artur Sadowski McCormick 237
Justyna Salwa Ekipa DHL 627
Wiktoria Sałaj 179
Łukasz Sawiński Rossmann 561
Thomas Scherbaum Fujitsu 448
Piotr Serdeń Rossmann 549
Katarzyna Sęk 213
Dorota Siech Fujitsu Łódź Składowa 441
Konrad Siedlecki 148
Magdalena Sikorska FTS 175
Adam Sikorski 349
Klaudia Sima Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 17
Viktoriia Skoryk TME 516
Paulina Skórska Biliński Team Run&Walk 379
Karolina Skórska- Pawłowska SNG WILD DUCKS 119
Sebastian Skórzewski P&G 531
Sylwia Skrzyńska 364
Ewa Sławińska #teamLudek 236
Szymon Sławiński 228
Przemysław Sławiński #teamLudek 235
Rafał Smoleński KB Arturówek, Razem Trenujemy Sport 334
Michał Smoleński 384
Paweł Sobczyński Rossmann 553
Karolina Sobiecka Takeda Running Team Łódź 401
Bartłomiej Soczyński 298
Oleksii Sokolov Comarch 525
Kamil Sokołowski 344
Marta Sołtysiak Szakale Bałut Łódź 136
Monika Sołtysiak #KOTeam 315
Michał Sopiński LodzRunCrew/JAKOTEAM 293
Eliane Souza Clariant 501
Damian Spinek TomTom Runners 505
Andrzej Spruch M. A. Rysie 88
Andrzej Staniewicz 196
Joanna Stankiewicz 201
Sylwia Stasiak Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 246
Marcin Stasiak 254
Rafał Stasiak Ekipa DHL 629
Jakub Stasinowski Ekipa DHL 621
Kamila Stasiowska Tosia Team 24
Jerzy Staszelis Ekipa DHL 639
Agata Staszewska-Palka 380
Hubert Stawieraj TME 508
Łukasz Stec Takeda Running Team Łódź 398
Grzegorz Stegliński 78
Paulina Stępniak Oli i Poli kontra reszta świata 337
Natalia Stopyra Ekipa DHL 614
Magdalena Strumian P&G 526
Krystyna Studniarek-Szczepaniak #KOTeam 197
Krzysztof Suchodolski Ekipa DHL 636
Łukasz Supeł Nordea Runners 412
Agnieszka Suskiewicz 198
Rafał Sykuła Atlas Running Team 92
Izabela Sykuła 108
Izabela Sylwestrowicz 173
Rafał Sypniewski EVErRUN 34
Sonia Sypułek TME 511
Małgorzata Szablińska Drużyna Biegowa Truvant 460
Gabriela Szadkowska 3
Sebastian Szadkowski 2
Daniel Szawkało Reprezentacja SM. im. Wł. Jagiełły 220
Sylwia Szczepaniec 161
Karolina Szczepocka 355
Paulina Szcześniewicz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 596
Iwona Szczygieł 312
Aleksandra Szklarek 382
Bartłomiej Szkobel Bednarski Tri Team 339
Robert Szpotan 300
Dominik Szrajnert TME 509
Piotr Szubielski 341
Mateusz Szwarcer 387
Rafał Szymański Wataha-Łączy nas bieganie 48
Kamil Szymański Biegamy w Zgierzu 66
Jarosław Szymański Fujitsu 446
Kamila Szymczak Miele 52
Mateusz Szyndlauer 271
Nina Ścibut 256
Błażej Ślęczkowski Fujitsu 452
Klaudia Śliwińska Ekipa DHL 668
Patryk Śliwka Stajniak Team 189
Jakub Śmiechowicz Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 283
Klaudia Świąder 74
Zofia Świerczewska ZREW Running Team 289
Szymon Świerczewski ZREW Running Team 580
Olga Święcicka AQ WIRING SYSTEMS TEAM 226
Paulina Świtalska TME 518
Piotr Świtała 260
Magdalena Tan-Kochanowska 95
Inga Tarant-Śliwińska Łódzkie Maluchy 336
Karolina Tarkowska Dzikie Morsy 54
Przemysław Tarkowski Dzikie Morsy 55
Krzysztof Tkacz teamGFT 195
Manuela Tomala PHILIPS SPORT TEAM LODZ 599
Adam Tomaszewski Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 247
Piotr Tomczyk 143
Marek Topolski P&G 529
Żaneta Trąd 203
Roman Trela Atlas Running Team 253
Paulo Trindade PHILIPS SPORT TEAM LODZ 603
Nicola Trzepiecińska 269
Kacper Trzepieciński 270
Yuliia Tsema ICHEM-VITADIET 541
Tomasz Twardowski Ekipa DHL 615
Szymon Uczciwek Comarch 523
Dominika Urbańska 370
Piotr Urbański Fujitsu Łódź Składowa 436
Anna Wachulec Ekipa DHL 652
Michał Waliszek Warriors Łódź 15
Agnieszka Walotka 663
Mariusz Wandachowicz Łódź Kocha Sport 75
Paulina Warczyńska Rossmann 567
Weronika Wasiela Nordea Runners 421
Adam Wasilewski Team 7:30 381
Łukasz Waszek 324
Jan Weder Nordea Runners 420
Urszula Weintrit Ekipa DHL 659
Piotr Weintrit Ekipa DHL 660
Magdalena Wesołowska 82
Robert Wesołowski Dobra Polska Cebula 11
Dominika Wiecha UKS Orientuś Łódź 47
Małgorzata Wiecha UKS Orientuś Łódź 59
Mariusz Wiecha UKS Orientuś Łódź 60
Krzysztof Wiechna Fujitsu 451
Natalia Wielgopolan 669
Michał Wielichowski Aflofarm 570
Karolina Wierzbicka FTS 176
Piotr Wieszczak PHILIPS SPORT TEAM LODZ 605
Agata Więcek 142
Małgorzata Więckowska Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 103
Ewelina Więcławek Decathlon Logistics 389
Michał Więtczak 335
Agnieszka Wilhelm Fujitsu Łódź Składowa 439
Jakub Wiliński Comarch 521
Paweł Wiliński PHILIPS SPORT TEAM LODZ 598
Edyta Wiśniewska P&G 533
Paweł Wiśniewski ICHEM-VITADIET 542
Iwo Witkowski Rossmann 559
Arkadiusz Włodarczyk 28
Natalia Włodarczyk Takeda Running Team Łódź 404
Marcin Włodarczyk #KOTeam 670
Aleksandra Włodarska FERIA 470
Michał Włodarski FERIA 302
Eliza Wnuk PHILIPS SPORT TEAM LODZ 607
Kamil Wnukowski SnailRun 102
Kamila Woitas 263
Maciej Wojciechowski 321
Jan Wojciechowski 322
Rafał Wojda Snail Run 97
Radosław Wojtczak BLIŹNIAKI GEODEZJA 144
Aleksandra Wojtczak 365
Rafał Wojtczak FERIA 475
Aleksandra Wolska #KOTeam 310
Paulina Wolska Rossmann 554
Gośka Wontorowska 83
Michał Worach 185
Marta Worach Cybex 539
Zuzanna Woźniak Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 243
Adrian Woźniak Drużyna Biegowa Truvant 458
Krzysztof Woźniakowski Takeda Running Team Łódź 396
Justyna Wójciak Drużyna Biegowa Truvant 461
Mateusz Wójciak ZREW Running Team 586
Patryk Wójcik Szakale Bałut Łódź 8
Dariusz Wroński Mr Crow 146
Arkadiusz Wysocki 164
Maciej Wysocki 305
Joanna Wytykowska Rysie 32
Agnieszka Zagórska ABEM LEJDIS 23
Stanisław Zając 352
Mikołaj Zając Bracia U 252
Marlena Zajdlic-Barys 204
Ewa Zakaszewska WŁÓCZYKIJE 7
Wojciech Zakrzewicz #ZAKRZEŚ TEAM 343
Mateusz Zalega 250
Martyna Zapolska 386
Sylwester Zatorski #KOTeam 208
Weronika Zawada Terapia Biegu Funkcji Motorycznej 104
Karol Zawada 180
Robert Zawadzki Rossmann 550
Aneta Zawisza FERIA 472
Artur Zduńczyk Razem Trenujemy Sport 282
Katarzyna Zgid Gralka 314
Tomasz Zieliński 262
Sylwek Zieliński 304
Denis Zieliński 362
Adam Ziemiański PHILIPS SPORT TEAM LODZ 594
Arkadiusz Związek FLEX TEAM 285
Paulina Zwolińska Clariant 486
Michał Zych ZREW Running Team 582
Patrycja Zyzik Clariant 490
Agnieszka Żurawska-Wojcieszek 345

 

LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Wózki w biegu
10. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

Imię Nazwisko Numer startowy
Alicja Domińczyk 808
Dominik Janicki 802
Zosia Kasprowicz 805
Julia Krzyżanowska 803
Zuzia Kurasik 804
Monika Lerka 801
Szymon Lipiński 800
Jan Matuszewski 811
Alicja Mosieniak 809
Emilia Pacocha 807
Ignacy Skonieczko 806
Wiktoria Wilińska 810

 

LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Mały Cwaniak (w kategorii 5-8 lat)
10. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

Imię Nazwisko Grupa biegowa Numer startowy
Julian Balicki DHL 819
Tymoteusz Bałczewski 957
Daniel Bąk 820
Szymon Białecki 863
Artur Borkowski 817
Hanna Cander 869
Piotr Chołuj 838
Zofia Dudziak-Wilczyńska 837
Nikodem Firaza 816
Jakub Florczak 827
Judyta Gabrysiak 956
Aleksander Głowacki 832
Franciszek Gromek 818
Zosia Herkt 824
Jan Jackiewicz Clariant 859
Nikodem Jackiewicz Clariant 860
Nela Janicka 844
Wojtek Jarosz Clariant 861
Aleksandra Jarosz Clariant 862
Jarek Jaroszewski 821
Jan Jaszczura 846
Hanna Jaszczura 847
Kacper Kaczmarczyk 825
Kamil Kaczmarczyk 826
Iga Kaczmarczyk 852
Wiktor Klink 848
Liliana Konarska 850
Zuzanna Koster 849
Maja Kubala PM77 839
Zofia Madej 856
Antonio Magdy Biliński Team 951
Julia Malecha 866
Marcelina Malinowska 845
Mikołaj Malski Takeda Running Team 840
Artur Mangan Akademia Lekkoatletyki Łódź 867
Oliwia Michałowska 858
Natalia Mirosz 950
Amelia Nawrot 836
Anita Palmowska 842
Zosia Pawłowska SNG WILD DUCKS 834
Emilia Pietrzak 843
Mikołaj Poznański DHL 954
Aliaksandra Pukhalskaya Godel Running Team 955
Kajetan Rajski 854
Dawid Rajski 855
Zuzanna Rogalska 835
Ignacy Rzeźnik 857
Tytus Salski 822
Adam Stasiak 815
Oliwier Stawski 828
Jakub Stawski 829
Olga Szatkowska 830
Leon Szatkowski 831
Aleksandra Szczepaniec 841
Maja Szczęch 823
Antonina Truchta 853
Mikołaj Trylański Biliński Team 952
Jan Tuchowski 864
Ada Wachulec DHL 953
Maja Wasiak 865
Ina Wojciechowska 833
Patryk Worach 851
Hanna Zalega 868

 

LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Mały Cwaniak (w kategorii 9-12 lat)
10. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

Imię  Nazwisko Grupa biegowa Numer startowy
Filip Ambroszczyk Provi Kids Run 931
Amelka Ambroszczyk 932
Mateusz Bania Kolejarz Łódź 923
Krzysztof Bania Sp 14 924
Nataniel Bąk 872
Helena Borkowska 915
Barbara Borkowska 916
Jakub Cander 930
Tymoteusz Czyżewski 897
Nadia Frątczak FERIA 961
Franek Galar 889
Marcel Gąbiński DHL 970
Nadia Gębura 885
Aleksander Gębura 886
Jan Gromek 871
Oliwia Grzegorzewska 870
Rafał Jakubowski Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim 925
Magdalena Jankowska 958
Weronika Jaroszewska 873
Karol Jędrzejczak 972
Gabriela Kaczmarczyk 876
Marcel Kapelan 896
Jan Kikolski Clariant 922
Nikola Komala FERIA 962
Aleksander Konarski 901
Maciej Kowalski 878
Krzysztof Kujawski 905
Jakub Kujawski 906
Igancy Lato DHL 968
Karol Lipiński 879
Mikołaj Madej 912
Natan Majocha 965
Wojciech Malecha 926
Natalia Malecha 927
Matylda Malska Takeda Running Team 891
Patrick Mangan Akademia Lekkoatletyki Łódź 928
Adam Mencel-Duda 899
Jakub Mencel-Duda 900
Alicja Mrugalska 963
Jan Mrugalski 964
Julia Nowakowska Szkoła Mistrzów Kokoro 902
Jędrzej Nowakowski Szkoła Mistrzów Kokoro 903
Natalia Ochocka 910
Miłosz Ochocki 911
Zuzanna Olejniczak 966
Mateusz Olszewski 892
Stanisław Ostaszewski 904
Lena Paciuch DHL 971
Julia Pacocha 884
Julian Pietrzak 893
Wiktoria Pluta Akademia Lekkoatletyki AZS Łódź 894
Maciej Pluta Łódzka Akademia Futbolu 895
Oskar Płacek 888
Natalia Pytlewska DHL 967
Alicja Rzeźnik 914
Leonard Salski 874
Damian Saładajczyk 913
Aleksander Stasinowski DHL 969
Adam Stawski 877
Magda Sulikowska 907
Natalia Sykuła 908
Maria Szymańska Wataha – Łączy nas bieganie 880
Hanna Trela 933
Joanna Trela 934
Franciszek Uczciwek Bracia U 929
Hanna Ulińska 898
Laura Wandachowicz Łódź kocha sport 881
Natalia Wandachowicz Łódź kocha sport 882
Piotr Wawrzko 921
Zuzanna Wawrzyniak 909
Zuzanna Wągrowska 875
Hanna Wilińska 920
Antoni Włodarski FERIA 959
Jan Włodarski FERIA 960
Zofia Wojda 883
Małgosia Wrona 917
Aleksander Zjawiony 918
Wiktor Zjawiony 919
Daria Zygowska 887
Seweryn Żmuda 973
Oliwia Żukowska 890