LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Głównego
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

aktualizacja z dn. 27.05.2024
Imię Nazwisko Grupa biegowa
Konrad Adamczewski ORANGE POLSKA
Magdalena Alagierska
Adrian Andrzejczak
Hubert Antczak P&G
Anita Arciszewska Biegam z Truvant
Andrzej Bagrodzki NBP
Mariusz Balcer Biliński Team
Aneta Balicka DHL
Michał Balicki Roche Runners
Jacek Bara HerktTeam
Wioleta Baranowska-Zając
Katarzyna Barańska
Aleksandra Barcik P&G
Natalia Bartczyk Biegam z Truvant
Magdalena Bednarek
Kamil Bednarek
Sławomir Bejda
Tomasz Białek
Damian Białek
Bartosz Białkowski Jump Planet
Anna Bielecka-Dziekańska Takeda Running Team
Joanna Bieńkowska – Jagoda
Joanna Biernacka
Piotr Biernacki
Adam Bilicki
Michał Binczarski Wydział Chemiczny Politechnika Łódzka
Marcin Błaszczyk Jump Planet
Krystian Bohdanowicz Atlas Running Team
Wojciech Bonczarowski
Anna Borkowska Babski Team z Aleksa
Aleksandra Borkowska Nordea
Marzena Borończyk FLEX TEAM
Inez Borowiecka Decathlon Logistics
Maria Borowska TEAM OSMO
Dominika Borowska Fujitsu Składowa
Aleksandra Braszak Lafiryndy i Gamonie
Teresa Brykowska ADA TEAM
Andrzej Brykowski ADA TEAM
Beata Brzozowska-Szymajda
Sylwester Bugała
Anna Bugała
Marzena Bujnowska
Michał Bujnowski Terapia biegu funkcji motorycznej
Paulina Bukowiecka Fujitsu Składowa
Marek Ceran Nordea
Aleksandra Chełstowska EVErRUN
Alona Cherstva Fujitsu Składowa
Agnieszka Chiżyńska Morena Czołowa
Łukasz Chlebicz
Piotr Chmielecki UKS Orientuś Łódź
Mariusz Chołuj
Przemysław Cieplucha Gillette
Łukasz Cieślak AWF „Biegówka”
Dariusz Cłapa
Hanna Beata Cłapa
Piotr Cybulski
Łukasz Cybulski Kuchinox
Robert Cybulski Nordea
Bartłomiej Czyż Biegam z Truvant
Artur Dąbrowski Comarch
Robert Dąbrowski P&G
Oleksandr Diachenko
Bartłomiej Domagała FLEX TEAM
Joanna Dremlik Nordea
Maciej Drwalewski CLARIANT
Wiesław Dudas Atlas RUNNING Team
Katarzyna Dworakowska-Wota
Tomasz Dymowski
Antoni Dziatosz
Kacper Dziedzic
Renata Dziedzic ZREW Running Team
Piotr Dzikorski Team OSMO
Dominik Dzwonkowski Biegam z Truvant
Małgorzata Ewiak
Dariusz Fabijański PRALNIA PERFECT RUN
Karolina Fajerska
Olga Fatalska
Klaudia Fester Jump Planet
Monika Filipczak
Tomasz Firaza
Sławomir Frommberg
Szymon Frontczak
Wioleta Gabara Takeda Running Team
Marta Gabryelczyk ABEM Lejdis
Dorota Gaca Biegam z Truvant
Anna Gajdzińska
Magdalena Gajek Wydział Chemiczny Politechnika Łódzka
Magdalena Gajewska Lafiryndy i Gamonie
Paweł Gajewski Lafiryndy i Gamonie
Franciszek Galar UKS Orientuś Łódź
Piotr Galar
Marcin Gałamon P&G
Cezary Gańczak
Anna Garncarek
Michał Gawin
Małgorzata Gębicka
Dominik Gibki
Artur Gielec UKS Orientuś Łódź
Przemysław Gilczewski FLEX TEAM
Justyna Głąbska
Łukasz Gołek vel Amroziak P&G
Agnieszka Gortat
Paweł Goss
Aleksandra Goss ABB
Maja Gostomska Jump Planet
Łukasz Gostomski Jump Planet
Piotr Góralczyk
Anna Górecka Gillette
Przemysław Górecki TEAM OSMO
Maria Gradzińska Nordea
Małgorzata Gramsz-Jaques
Sławomir Granos Bieszczadzkie Deserowe
Anna Grdesińska-Klink
Mariusz Grocholewicz P&G
Nina Gromek Takeda Running Team
Zuzanna Gryszanowicz-Bajerska CLARIANT
Agnieszka Grzegorzewska
Piotr Grzelązka
Paulina Grzelczak ABB
Konrad Grzyb ORT
Robert Gumiński Polbruk Run Team
Karolina Guzek
Paulina Hadidah
Usama Hadidah
Dawid Hass
Karolina Henel
Adrian Hergezele
Monika Herkt HerktTeam
Grzegorz Herkt HerktTeam
Izabela Hermanowicz NIEDZIELNE BIEGACZKI
katarzyna Hir-Koperska
Wojciech Ignasiak
Ewelina Ignasiak
Martyna Izydorczyk Fujitsu Składowa
Milena Jachmiek Fujitsu Składowa
Joanna Jackiewicz CLARIANT
Łukasz Jagoda
Weronika Jakubowska
Krzysztof Jakubowski
Sebastian Janas Akita_bus.pl
Radosław Janiak Uniwersytet Łódzki
Juliusz Janica P&G
Tomek Janicki AQ Wiring Systems Team
Andrzej Janicki Biegam z Truvant
Mariusz Janicki ZREW Running Team
Aleksandra Janik CLARIANT
Katarzyna Jankiewicz- Roszyk Nordea
Agnieszka Jaros Uniwersytet Łódzki
Oliwia Jaros
Michał Jarosz CLARIANT
Mariusz Jarosz ZREW Running Team
Anna Jarząbek Gillette
Konrad Jastrząbek EVErRUN
Kacper Jastrząbek EVErRUN
Agnieszka Jastrząbek EVErRUN
Joanna Jonczyk
Dominika Jóźwiak-Bąk
Arletta Jurkiewicz MCKB S.A.
Julita Justyńska Nordea
Anna Kabot-Ignar ZREW Running Team
Joanna Kacprzak
Ewa Kacprzak
Maciej Kaczanowski ZREW Running Team
Karol Kaczkowski MCKB S.A.
Dawid Kaczmarczyk
Piotr Kaczmarek ZREW Running Team
Łukasz Kalinowski Klub sportowy ultra team łódź
Róża Kamińska Biegam z Truvant
Łukasz Kamiński
Hubert Kamiński
Marceli Kamiński Lafiryndy i Gamonie
Karolina Kaniowska Decathlon Logistics
Krzysztof Kantorski Nordea
Ewa Karasinska ABEM Lejdis
Bogusław Karbownik Łódz Kocha Sport
Urszula Kasierska
Mariusz Kasierski
Mariusz Katryński
Piotr Kęcik
Piotr Kędzior Bałuty – szybkie buty
Jakub Kędzior Decathlon Logistics
Małgorzata Kikolska CLARIANT
Krzysztof Kikolski CLARIANT
Małgorzta Kilon
Laura Kisiel
Dominik Kleczyński
Katarzyna Knapik Tate and Lyle Active Team
Anna Kociak UKS Orientuś Łódź
Wiola Kołacz Lafiryndy i Gamonie
Mariusz Kołacz Lafiryndy i Gamonie
Kaja Kołacz-Kamińska Lafiryndy i Gamonie
Dariusz Kołaczyński
Łukasz Kołodziejczyk
Agata Kołucka
Rafał Kopacki Fujitsu Składowa
Paweł Kopaczewski Flex Team
Piotr Koperski
Łukasz Koprowski OAB Piotr Kedzia
Jan Korek
Bartłomiej Kornafel FLEX TEAM
Anna Kosińska
Tomasz Kosiński EVErRUN
Michał Kosiński
Joanna Kostka
Anna Kovalenko TEAM OSMO
Katarzyna Kowalczyk TEAM OSMO
Natalia Kowalczyk Biegam z Truvant
Małgorzata Kowalczyk BFF BANKING GROUP
Maksym Kowalski BFF BANKING GROUP
Anna Kozarzewska SNG Wild Ducks
Tomasz Kozdraj
Paulina Krawczyk
Beata Krawczyk-Rakieta Piechotą po schodach
Ewelina Król DHL RUN CLUB
Edyta Król Flex Team
Sebastian Król Nordea
Paweł Królikowski
Olga Krystianik Nordea
Jakub Kubasik
Łukasz Kubiak Biegam z Truvant
Katarzyna Kubus-Salska
Olga Kucharska
Andrzej Kuczkowski
Agata Kuleczka
Łukasz Kuleczka
Adrianna Kulis
Weronika Kumor EVErRUN
Tomasz Kurasik
Joanna Kurcińska Comarch
Adam Kurowski
Ewelina Kurpas MCKB S.A.
Marta Kurpiewska
Łukasz Kuzański P&G
Kuba Kuźnicki Biegam z Truvant
Jarosław Lesiewicz
Tomek Leśniewski Lafiryndy I Gamonie
Karolina Lewandowska
Krzysztof Lewandowski UKS Orientuś Łódź
Paweł Lewocha P&G
Maciej Lindner
Wojciech Lisik MCKB S.A.
Marta Litwińska
Małgorzata Lobianco
Tomasz Lorek Gillette
Kamila Lorentowicz
Jakub Lorentowicz
Daniel Lubicki ZREW Running Team
Roman Lysak Gillette
Katarzyna Łagowska Vege Runners
Dorota Łaska
Weronika Łaska
Krzysztof Łaski
Iza Łaszczuk
Anna Ławrenin Takeda Running Team
Ewelina Łodyńska GFT
Katarzyna Łuczak
Łukasz Łukasik
Barbara Łygan-Badio
Michał Maciejewski
Ela Madej
Katarzyna Madej-Osówniak Nordea
Ahmed Magdy Biliński Team Run&Walk
Michał Magiera
Łukasz Majchrzak
Katarzyna Majchrzyk P&G
Marcin Majda
Anna Majewska
Ewelina Majewska Nordea
Natalia Makowska
Anna Malinowska P&G
Michał Malski Takeda Running Team
Tomasz Marchel DHL RUN CLUB
Patryk Marczuk Drużyna SMA
Jakub Markowski
Michał Marnik
Anna Marszałek Nordea
Magdalena Marszałek Fujitsu Składowa
Piotr Martyna
Katarzyna Martyna
Anna Maszorek-Szymala WOMP CP-L w Łodzi
Anna Matusiak-Szymaszek Gillette
Karolina Matuszewska Team Osmo
Adrian Mazurek RRD RUNNERS
Katarzyna Mazurek Biegam z Truvant
Sylwester Mazurek ZREW Running Team
Sheila Melo da Silva CLARIANT
Łukasz Mertyn
Małgorzata Miazek
Magdalena Michalak Fujitsu Składowa
Monika Michalska FLEX TEAM
Joanna Michałowicz
Anna Milczarek AQ WIRING SYSTEMS TEAM
Edyta Milewska
Anna Miszczak Aflofarm
Kornelia Miszczuk Gillette
Małgorzata Młynarska
Maciej Modelski
Sylwia Morstin MCKB S.A.
Michał Nita TEAM OSMO
Zuzanna Nowak
Barbara Nowak Fujitsu Składowa
Małgorzata Nowastowska
Klaudia Nowik Nordea
Łukasz Ochocki
Magdalena Ogińska Biegam z Truvant
Nobert Ogiński
Małgorzata Ogłoza
Adrian Ogłoza Nordea
Krystian Olejniczak AQ Wiring Team
Paulina Olejniczak
Bartłomiej Olszewski Kuchinox
Tomasz Osmulski TEAM OSMO
Monika Ostrowska
Zuzanna Ostrowska
Antonina Ostrowska
Marlena Ostrysz Gillette
Krzysztof Ozurkiewicz
katarzyna Palmowska SNG WILD DUCKS
Piotr Pałczyński CLARIANT
Mateusz Papierak Morena Czołowa
Agata Papierak Morena Czołowa
Justyna Papiernik Makimo
Mateusz Papiernik Makimo
Marcin Patora Gillette
Kacper Pawełczyk
Mariusz Peć Biliński Team Run&Walk
Katarzyna Peredzyńska
Przemysław Piaseczny
Monika Piątkowska ZREW Running Team
Robert Picz
Łukasz Pieczonko Flex Team
Tomasz Pietrzak
Piotr Pilch
Jacek Piotrowski
Tomasz Piotrowski
Kacper Piotrowski Decathlon Logistics
Aleksandra Piwińska Nordea
Dorota Plewińska
Michał Pluta Fajni.pl
Joanna Pluta Aflofarm
Dominik Płacek Pinczuchy
Mateusz Poborczyk FlintGroup
Edward Podziński
Gabriela Pol
Bogusław Pol
Jakub Pol
Ewa Pomorska
Jan Poper
Monika Popis
Karol Popławski
Piotr Przybylski DHL RUN CLUB
Kamil Przybylski Fujitsu Składowa
Janina Przygocka
Patrycja Ptasznik
Wojciech Rabęcki
Piotr Rabęcki
Kamil Rodziewicz
Krzysztof Rodziewicz
Tomasz Rodziewicz
Ewelina Rogala-Sobczyńska Fujitsu Składowa
Krystian Romanowski Planforma
Daniel Rosiński
Kateryna Rybachok
Magdalena Rycel Dziatosz
Marek Sadwa
Dawid Sas
Konrad Siedlecki
Magdalena Skrok-Alagierska
Sylwia Skrzyńska
Kamil Skrzypczak KS Dynamic Łódź
Katarzyna Skrzypczak Decathlon Logistics
Paula Slendak ASICS FrontRunner
Michał Smoleński SNG Wild Ducks
Rafał Smoleński KB Arturówek
Krzysztof Sobczak Fujitsu Składowa
Oleksii Sokolov Comarch
Kamil Sokołowski
Marta Sołtysiak Szakale Bałut Łódź
Emilia Sołtysiak
Eliane Souza CLARIANT
Thiago Souza di Renzo CLARIANT
Damian Spinek TomTom Runners
Kamila Stasiowska Tosia Team
Marcin Staszewski
Dominika Stawczyk BFF BANKING GROUP
Ewa Stawiarska
Adam Steinke
Justyna Stelmaszczyk
Paulina Stępniak Team OSMO
Łukasz Stokwiszewski
Aneta Stróżewska-Marnik Kuchinox
Magdalena Strumian Gillette
Łukasz Supeł Nordea
Agnieszka Suskiewicz APLAN Media Team
Izabela Sykuła
Olha Syvolap FLEX TEAM
Małgorzata Szablińska Biegam z Truvant
Gabriela Szadkowska
Sebastian Szadkowski
Daniel Szawkało
Paulina Szcześniewicz
Paula Szewczyk
Renata Szokalska
Mateusz Szwarcer Droga wolna
Rafał Szymański Wataha-Łączy nas bieganie
Kamil Szymański
Mateusz Szyndlauer PZU Sport Team
Łukasz Śmiechowicz Gillette
Łukasz Świątczak Biegam z Truvant
Szymon Świerczewski ZREW Running Team
Olga Święcicka AQ Active Team
Karolina Tarkowska
Przemysław Tarkowski Dzikie Morsy
Oleksandr Tkach
Mariusz Tobera
Sylwia Tobera
Joanna Topolska
Marek Topolski Gillette
Żaneta Trąd
Roman Trela Atlas Running Team
Ewelina Trylańska Biliński Team Run&Walk
Łukasz Trzciński
Marek Ubraniak
Mateusz Uczciwek
Szymon Uczciwek Comarch
Mirosław Urbaniak Kuchinox
Anna Wachulec DHL RUN CLUB
Michał Waliszek WARRIORS ŁÓDŹ
Krystian Wasiak
Katarzyna Wasiak
Małgorzata Wąsiewicz Elo Jestem Pomelo
Jan Weder Nordea
Przemysław Wendler
Małgorzata Wiecha UKS Orientuś Łódź
Mariusz Wiecha UKS Orientuś Łódź
Dominika Wiecha UKS Orientuś Łódź / McCormick
Artur Wieczorek P&G
Karolina Wierzbicka Nordea
Małgorzata Więckowska
Ewelina Więcławek Decathlon Logistics
Sylwia Wilczak
Jakub Wilczak
Agnieszka Wilhelm Fujitsu Składowa
Jakub Wiliński
Paweł Wiliński Takeda Running Team
Maciej Wilmański
Edyta Wiśniewska Gillette
Paulina Wiśniewska-Shalamitska Szakale Bałut Łódź
Dariusz Witusik Biliński Team Run&Walk
Arkadiusz Włodarczyk Łódź Kocha Sport
Łukasz Włuka KS SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ / ŁÓDŹ KOCHA SPORT
Hanna Wojceichowska
Karina Wojciechowska
Anna Wojciechowska FLEX TEAM
Jan Wojciechowski
Maciej Wojciechowski
Radosław Wojtczak
Gośka Wontorowska
Michał Worach
Marta Woźniak
Krzysztof Woźniakowski Takeda Running Team
Justyna Wójciak Biegam z Truvant
Mateusz Wójciak ZREW Running Team
Wiktor Wójciak ZREW Running Team
Aleksandra Wójtowicz-Stempień Fujitsu Składowa
Dariusz Wroński Elo Jestem Pomelo
Adam Wysocki
Joanna Wytykowska Rysie/ŁKW
Krzysztof Wyżykowski
Agnieszka Zagajewska
Agnieszka Zagórska ABEM Lejdis
Stanisław Zając
Mikołaj Zając
Julia Zając Nordea
Marlena Zajdlic-Barys
Ewa Zakaszewska
Michał Zakrzewski SNG WILD DUCKS
Anna Załoga Kuchinox
Martyna Zapolska Droga wolna
Weronika Zawada
Andżelika Zawierucha MCKB S.A.
Kamila Zbrożek Biegam z Truvant
Artur Zduńczyk Razem Trenujemy Sport
Piotr Zegar DHL RUN CLUB
Paulina Ziewiec-Gronowska
Agnieszka Zjawiona
Arkadiusz Związek FLEX TEAM
Wioleta Zygmunciak FLEX TEAM
Elżbieta Zygowska ABB
Konrad Żaczek

LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Wózki w biegu
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

aktualizacja z dn. 27.05.2024
Imię Nazwisko Grupa biegowa
Dominik Janicki
Zofia Kasprowicz
Julia Krzyżanowska
Milana Kulyk
Amelia Łazarczyk
Aleksandra Magdy Biliński Team Kids
Jan Matuszewski
Alicja Mosieniak
Lila Ptasznik
Kalina Rosińska
Ignacy Skonieczko
Ludwik Sławiński
Janek Wrona


LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Mały Cwaniak (w kategorii 5-8 lat)
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

aktualizacja z dn. 27.05.2024
Imię Nazwisko Grupa biegowa
Maciek Balcerak
Szymon Białecki
Zofia Chmielecka UKS Orientuś Łódź
Piotr Chołuj
Lidia Czyżewska-Nowak
Stanisław Galar
Alicja Gawryś
Tomasz Gierszewski
Lena Gubiec
Zosia Herkt
Andrzej Iškov
Michał Iškov
Filip Jaguszewski
Alicja Jamróz
Szymon Janas
Jan Jaszczura
Kamil Kaczmarczyk
Kacper Kaczmarczyk
Iga Kaczmarczyk
Pola Król
Alicja Kubiak Biegam z Truvant
Jan Kucharski
Nataniel Kuczmański Kuchinox
Jakub Kunikowski BSS
Dominik Kuźnicki
Zofia Madej
Antonio Magdy Biliński Team Kids
Nataniel Michalak
Kaja Morek
Amelia Nawrot Akademia Lekkoatletyki
Bruno Nawrot
Juliusz Ozurkiewicz Ozurkiewicz team
Mikołaj Pakuła
Emilia Pietrzak
Pola Ptasznik
Kajetan Rajski UKS Orientuś
Zuzanna Rogalska
Michał Shalamitski Akademia 81
Kacper Siurtek-Wawrzko
Gabriela Skonieczko
Jakub Stawski
Mikołaj Trylański Biliński Team Kids
Aleksander Uczciwek
Ada Wachulec DHL
Natalia Wężyk
Michalina Wojcieszczyk
Maksymilian Wojcieszczyk
Kacper Woźniak
Fabian Zdziechowicz

LISTA UCZESTNIKÓW Biegu Mały Cwaniak (w kategorii 9-12 lat)
11. edycji biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka

aktualizacja z dn. 27.05.2024
Imię Nazwisko Grupa biegowa
Amelia Ambroszczyk Akademia Biegania ProviKidsRun
Filip Balcerak
Nataniel Bąk
Daniel Bąk
Natalia Bednarek
Antoni Bohdanowicz Akademia Piłkarska 81
Mikołaj Bohdanowicz Akademia Piłkarska 81
Aleksander Chojnacki
Wiktoria Czarnecka
Aleksander Czarnecki
Tymoteusz Czyżewski
Bianka Dąbrowska
Zofia Dudziak-Wilczyńska
Nikodem Firaza
Nadia Frątczak Feria
Julianna Goss
Arkadiusz Goss
Piotr Iškov
Jan Jamróz
Gabriela Jamróz
Weronika Jaroszewska
Jarosław Jaroszewski
Michał Jaszczur
Hanna Jaszczura
Karol Jędrzejczak
Gabriela Kaczmarczyk
Kaja Kapturkiewicz
Jan Kikolski Clariant
Wiktor Klink
Dominika Kuźnicka
Mikołaj Madej
Alicja Marnik Kuchinox
Natalia Mirosz
Julia Nowak Akademia Lekkoatletyki
Andrzej Nowak
Jakub Ostrowski
Julia Pacocha
Anita Palmowska SNG WILD DUCKS
Franek Pałczyński Franki
Maciej Pluta Łódzka Akademia Futbolu
Wiktoria Pluta Akademia Lekkoatletyki Łódź
Oskar Płacek
Zuzanna Prus Kuchinox
Dawid Rajski UKS Orientuś
Andrzej Rosiński
Tytus Salski
Leonard Salski
Damian Saładajczyk
Wiktoria Siurtek-Wawrzko
Natalia Sołtysiak Szakale Bałut Łódź
Adam Stasiak
Adam Stawski
Oliwier Stawski
Magda Sulikowska
Joanna Trela
Hanna Trela
Franciszek Uczciwek
Maja Wasiak Feria
Antoni Włodarski
Ina Wojciechowska
Kuba Woźniak
Piotr Wójcik
Małgorzata Wrona
Anna Wyżykowska
Amelia Zakrzewska SNG WILD DUCKS
Wiktor Zjawiony
Aleksander Zjawiony
Daria Zygowska
Klaudia Żyłka