Wyniki 2017

MIEJSCE MIEJSCE NETTO NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA PŁEĆ PŁEĆ/ MIEJSCE CZAS NETTO META
1 1 192 Paweł Kopaczewski M 1 0:16:53 0:16:53
2 2 359 Michał Stawski M 2 0:17:15 0:17:17
3 3 349 Bartosz Skrzypek M 3 0:18:14 0:18:16
4 4 84 Mateusz Fijałkowski MakoLab M 4 0:18:23 0:18:25
5 5 350 Michał Smoleński M 5 0:18:37 0:18:40
6 6 476 Przemysław Balcerzak M 6 0:18:44 0:18:46
7 7 141 Konrad Jastrząbek EVErRUN M 7 0:18:55 0:18:58
8 8 81 Dariusz Fabijański M 8 0:18:55 0:18:59
9 9 277 Maciej Nowak OSOM STUDIO M 9 0:19:07 0:19:13
10 10 467 Michał Chiżyński M 10 0:19:21 0:19:25
11 11 194 Michał Kosiński M 11 0:19:33 0:19:37
12 12 185 Bartłomiej Kochanowski M 12 0:19:38 0:19:41
13 13 436 Krzysztof Woźniakowski Infosys M 13 0:19:38 0:19:41
14 14 278 Sebastian Nowakowski RYSIE M 14 0:19:43 0:19:46
15 15 142 Krzysztof Jaworski RYSIE M 15 0:19:44 0:19:48
16 16 273 Michał Nolbrzak Coca-Cola HBC Polska M 16 0:19:45 0:19:51
17 17 395 Agata Tamborska K 1 0:19:47 0:19:51
18 18 193 Łukasz Koprowski M 17 0:20:06 0:20:09
19 19 104 Zygfryd Glanc M 18 0:20:12 0:20:17
20 20 101 Maciej Gawron M 19 0:20:20 0:20:24
21 21 431 Tomasz Wojciechowski M 20 0:20:22 0:20:26
22 22 217 Aleksander Kuczkowski M 21 0:20:23 0:20:29
23 24 266 Adam Mokras M 22 0:20:31 0:20:35
24 25 434 Andrzej Wojtasik EVErRUN M 23 0:20:32 0:20:35
25 23 394 Miłosz Świć Dzik Komando M 24 0:20:23 0:20:37
26 28 49 Piotr Chmielecki M 25 0:20:45 0:20:45
27 27 420 Dominika Wiecha K 2 0:20:44 0:20:47
28 26 313 Wojtek Piekarniak M 26 0:20:34 0:20:52
29 29 463 Houchot Bertrand M 27 0:20:54 0:20:57
30 30 179 Michał Kłosowski Nordea M 28 0:20:57 0:21:05
31 31 224 Bartosz Kwiatkowski TAKEDA SCE M 29 0:20:58 0:21:06
32 32 25 Krystian Bohdanowicz M 30 0:21:12 0:21:17
33 33 390 Sławomir Śnieżyński M 31 0:21:15 0:21:20
34 35 149 Konrad Jończyk M 32 0:21:20 0:21:25
35 36 456 Paweł Żydczyk M 33 0:21:20 0:21:26
36 37 308 Damian Peterson M 34 0:21:29 0:21:35
37 34 498 Erind Daka M 35 0:21:19 0:21:36
38 38 61 Sebastian Czura NA CZILKU M 36 0:21:37 0:21:53
39 41 88 Tomasz Firaza M 37 0:21:51 0:21:56
40 42 430 Rafał Wiśniewski M 38 0:21:53 0:21:58
41 40 471 Radosław Stanowski M 39 0:21:50 0:21:59
42 44 40 Michał Burzawski M 40 0:21:59 0:22:02
43 39 170 Bartłomiej Kaźmierczak TomTom M 41 0:21:43 0:22:02
44 45 371 Michał Szczepaniak EVErRUN M 42 0:22:02 0:22:07
45 49 462 Kacper Krysiak M 43 0:22:08 0:22:10
46 43 235 Arkadiusz Lisiecki M 44 0:21:53 0:22:11
47 48 367 Rafał Sut Auta Krajowe M 45 0:22:06 0:22:11
48 50 14 Błażej Bazyluk Gillette M 46 0:22:08 0:22:18
49 53 83 Sebastian Fijałkowski M 47 0:22:16 0:22:19
50 51 103 Mateusz Gierowski Nordea M 48 0:22:12 0:22:20
51 52 227 Jarosław Lesiewicz M 49 0:22:14 0:22:20
52 55 304 Miguel Angel Perez Guasch Infosys M 50 0:22:17 0:22:21
53 56 140 Agnieszka Jastrząbek EVErRUN K 3 0:22:17 0:22:22
54 58 245 Szymon Malinowski M 51 0:22:20 0:22:25
55 54 473 Bartłomiej Czubek M 52 0:22:16 0:22:26
56 46 272 Michał Nita MakoLab M 53 0:22:03 0:22:30
57 57 442 Dariusz Wyderka M 54 0:22:17 0:22:30
58 47 151 Łukasz Jurkiewicz Gillette M 55 0:22:05 0:22:32
59 60 342 Piotr Serdeń M 56 0:22:25 0:22:33
60 59 381 Bartosz Szmyrkowski M 57 0:22:24 0:22:35
61 61 42 Maciej Chachuła Auta Krajowe M 58 0:22:29 0:22:36
62 62 178 Agata Klimkowska K 4 0:22:31 0:22:40
63 66 121 Ewa Hajzer RYSIE K 5 0:22:37 0:22:42
64 67 152 Michał Kaczmarek M 59 0:22:38 0:22:42
65 63 444 Arkadiusz Wysocki TomTom M 60 0:22:32 0:22:48
66 64 155 Łukasz Kaczmarek Dzik Komando M 61 0:22:32 0:22:49
67 65 451 Leszek Zborowski M 62 0:22:35 0:22:53
68 68 75 Konrad Dziekoński Dzik Komando M 63 0:22:38 0:22:54
69 70 89 Łukasz Firaza M 64 0:22:43 0:22:56
70 69 410 Michał Waliszek M 65 0:22:40 0:22:57
71 72 274 Paweł Norek Orange – Łódź M 66 0:22:54 0:23:01
72 71 173 Aleksandra Kieler Dzik Komando K 6 0:22:49 0:23:03
73 74 119 Dariusz Guzowski Coca-Cola HBC Polska M 67 0:22:58 0:23:05
74 73 96 Robert Galoch NA CZILKU M 68 0:22:57 0:23:12
75 75 372 Marcin Szczepański EVErRUN M 69 0:23:00 0:23:14
76 80 446 Krzysztof Zagórski M 70 0:23:07 0:23:14
77 76 2 Marcin Adamiak EVErRUN M 71 0:23:00 0:23:17
78 77 475 Przemysław Kozłowski M 72 0:23:04 0:23:19
79 78 46 Maciej Chajdys M 73 0:23:05 0:23:22
80 83 327 Robert Pruszkowski LIW Care Technology M 74 0:23:16 0:23:23
81 88 443 Marcin Wymysłowski M 75 0:23:20 0:23:23
82 81 216 Andrzej Kuczkowski M 76 0:23:10 0:23:25
83 82 415 Kamil Weindberg M 77 0:23:11 0:23:26
84 79 39 Tomasz Burdka TomTom M 78 0:23:05 0:23:27
85 86 295 Justyna Pastwińska K 7 0:23:17 0:23:28
86 89 432 Maciej Wojciechowski M 79 0:23:23 0:23:29
87 84 195 Michał Kowalczyk M 80 0:23:16 0:23:30
88 87 363 Dariusz Strzechowski M 81 0:23:19 0:23:32
89 90 124 Filip Hertel Stacja Nowa Gdynia M 82 0:23:25 0:23:34
90 85 47 Mariusz Charusta M 83 0:23:16 0:23:39
91 92 409 Kacper Utz M 84 0:23:30 0:23:40
92 93 176 Marta Klimek K 8 0:23:32 0:23:46
93 94 234 Piotr Lewy Lewandowski 2fast2stop M 85 0:23:39 0:23:54
94 95 340 Marek Sekieta M 86 0:23:39 0:23:56
95 96 477 Filip Warda M 87 0:23:40 0:24:00
96 97 82 Łukasz Feja M 88 0:23:51 0:24:01
97 91 238 Andrzej Łuczak TK CZEŚKI M 89 0:23:29 0:24:02
98 99 321 Angelika Plich TAKEDA SCE K 9 0:23:54 0:24:03
99 98 427 Paweł Wiliński Philips M 90 0:23:52 0:24:04
100 102 332 Maciej Rybus Aflofarm Running Team M 91 0:24:01 0:24:06
101 100 63 Ola Dąbrowska-Kona K 10 0:23:57 0:24:12
102 104 383 Agnieszka Szubert Stacja Nowa Gdynia K 11 0:24:06 0:24:14
103 109 309 Agata Pęciak Aflofarm Running Team K 12 0:24:11 0:24:15
104 103 213 Magdalena Kubicka EVErRUN K 13 0:24:03 0:24:16
105 106 301 Marcin Pejski Nordea M 92 0:24:09 0:24:19
106 107 322 Dominik Płacek M 93 0:24:10 0:24:25
107 105 228 Artur Leszczyński TomTom M 94 0:24:07 0:24:26
108 110 6 Tomasz Andrzejewski Gillette M 95 0:24:16 0:24:28
109 101 214 Marcin Kubus Gillette M 96 0:24:00 0:24:28
110 108 411 Mariusz Wandachowicz M 97 0:24:10 0:24:28
111 111 305 Wiktor Perkowski Nordea M 98 0:24:17 0:24:29
112 113 328 Bartosz Pusz M 99 0:24:19 0:24:31
113 114 292 Łukasz Otoliński M 100 0:24:22 0:24:32
114 116 472 Tomasz Walski M 101 0:24:26 0:24:36
115 112 401 Jakub Tomaszewski TomTom M 102 0:24:17 0:24:37
116 118 385 Jakub Szymczyk Gillette M 103 0:24:29 0:24:38
117 119 117 Robert Gumiński M 104 0:24:32 0:24:41
118 115 445 Joanna Wytykowska RYSIE K 14 0:24:24 0:24:49
119 117 166 Krzysztof Karliński M 105 0:24:28 0:24:51
120 130 184 Agnieszka Koch Aflofarm Running Team K 15 0:24:48 0:24:52
121 131 255 Łukasz Michalak Aflofarm Running Team M 106 0:24:49 0:24:52
122 124 211 Jacek Krzemiński Philips M 107 0:24:41 0:24:54
123 127 162 Paweł Kamassa M 108 0:24:45 0:24:55
124 125 52 Mateusz Chudzik M 109 0:24:43 0:24:56
125 126 133 Hubert Jagodziński Dzik Komando M 110 0:24:44 0:24:58
126 128 78 Adam Dziomdziora Dzik Komando M 111 0:24:45 0:25:00
127 132 454 Jakub Zwoliński M 112 0:24:52 0:25:00
128 123 85 Anna Filipiak K 16 0:24:40 0:25:01
129 134 360 Sylwia Stefaniak Stacja Nowa Gdynia K 17 0:24:54 0:25:01
130 122 362 Łukasz Stoq Stokwiszewski 2fast2stop M 113 0:24:38 0:25:02
131 120 479 Przemysław Sosnowski M 114 0:24:34 0:25:02
132 121 168 Olga Kawczynska Nordea K 18 0:24:35 0:25:08
133 133 204 Krzysiu Krakowski 2fast2stop M 115 0:24:52 0:25:13
134 129 257 Mateusz Milczak M 116 0:24:46 0:25:15
135 135 343 Kinga Sękowska NA CZILKU K 19 0:25:08 0:25:24
136 138 377 Grzesiu Szewczyk 2fast2stop M 117 0:25:13 0:25:28
137 136 355 Damian Spinek M 118 0:25:11 0:25:30
138 140 416 Karolina Wesołowska K 20 0:25:24 0:25:32
139 141 4 Łukasz Albrecht M 119 0:25:24 0:25:37
140 145 129 Arkadiusz Iskra M 120 0:25:31 0:25:38
141 146 160 Aneta Kałużna K 21 0:25:31 0:25:38
142 142 77 Andrzej Dzięgielewski M 121 0:25:26 0:25:39
143 143 405 Robert Trzaskowski Dzik Komando M 122 0:25:26 0:25:42
144 137 95 Piotr Galar M 123 0:25:12 0:25:44
145 147 122 Michał Hertel Stacja Nowa Gdynia M 124 0:25:38 0:25:47
146 144 285 Adrian Olczyk M 125 0:25:26 0:25:50
147 139 233 Adam Lewy Nordea M 126 0:25:18 0:25:51
148 148 76 Sławomir Dziergowski M 127 0:25:43 0:25:52
149 156 50 Tomasz Chmielecki LIW Care Technology M 128 0:25:51 0:25:55
150 157 154 Bartosz Kaczmarek Auta Krajowe M 129 0:25:51 0:25:57
151 155 188 Dorota Kołodziejczyk K 22 0:25:50 0:25:59
152 158 408 Piotr Utz M 130 0:25:51 0:26:00
153 159 44 Sandra Chachuła Auta Krajowe K 23 0:25:51 0:26:03
154 152 237 Iza Łaszczuk K 24 0:25:48 0:26:05
155 160 158 Aleksandra Kadzidłowska K 25 0:25:57 0:26:06
156 163 329 Eleonora Ratowska-Dziobiak K 26 0:25:59 0:26:08
157 149 219 Robert Kuliński M 131 0:25:46 0:26:10
158 150 320 Sebastian Plech M 132 0:25:46 0:26:10
159 153 281 Marcin Nowicki M 133 0:25:48 0:26:11
160 161 310 Marcin Pędzimąż M 134 0:25:57 0:26:13
161 151 232 Piotr Lewiak M 135 0:25:46 0:26:18
162 164 286 Paulina Olejniczak K 27 0:26:02 0:26:18
163 169 241 Krzysztof Maciąg Orange – Łódź M 136 0:26:16 0:26:23
164 165 314 Paweł Pierzak TAKEDA SCE M 137 0:26:05 0:26:25
165 162 302 Mariusz Pepłoński Gillette M 138 0:25:58 0:26:26
166 154 406 Szymon Tyburski M 139 0:25:48 0:26:27
167 166 419 Mariusz Wiecha M 140 0:26:08 0:26:27
168 177 290 Janusz Orzelski 2fast2stop M 141 0:26:24 0:26:31
169 173 236 Michał Lorentowicz M 142 0:26:17 0:26:32
170 168 370 Robert Szczawiński M 143 0:26:13 0:26:32
171 180 220 Weronika Kumor K 28 0:26:26 0:26:33
172 170 253 Dariusz Metrycki M 144 0:26:16 0:26:37
173 171 254 Jacek Metrycki M 145 0:26:16 0:26:37
174 174 56 Karol Cieślar M 146 0:26:20 0:26:39
175 182 439 Patryk Wójcik M 147 0:26:33 0:26:39
176 175 353 Bartosz Sobala M 148 0:26:21 0:26:41
177 183 159 Radosław Kakowski M 149 0:26:33 0:26:44
178 167 397 Mariusz Tobera M 150 0:26:11 0:26:44
179 172 453 Tomasz Zieliński OSOM STUDIO M 151 0:26:16 0:26:48
180 186 251 Mateusz Matusiak Stacja Nowa Gdynia M 152 0:26:38 0:26:49
181 181 414 Małgorzata Wąsiewicz K 29 0:26:30 0:26:53
182 179 261 Mikołaj Miszczak M 153 0:26:25 0:26:56
183 184 391 Alicja Świątczak K 30 0:26:36 0:26:56
184 185 392 Tomasz Świątczak M 154 0:26:37 0:26:56
185 178 468 Michał Kasperczak M 155 0:26:24 0:26:56
186 176 380 Arkadiusz Szewczyk Philips M 156 0:26:22 0:26:57
187 187 34 Michal Bryndel M 157 0:26:44 0:26:58
188 189 143 Maurycy Jewuła M 158 0:26:50 0:26:59
189 194 91 Tatiana Frieze K 31 0:27:03 0:27:08
190 188 27 Joanna Borowska K 32 0:26:46 0:27:11
191 192 361 Weronika Stępniak K 33 0:26:54 0:27:12
192 190 393 Dawid Świątkiewicz M 159 0:26:50 0:27:17
193 196 105 Marlena Głębowska K 34 0:27:16 0:27:22
194 191 33 Anna Bryndel K 35 0:26:53 0:27:24
195 193 112 Maciej Gruszka RYSIE M 160 0:26:59 0:27:29
196 195 500 Milenia Grzesiak K 36 0:27:10 0:27:31
197 197 97 Tomasz Gałka Dzik Komando M 161 0:27:16 0:27:34
198 201 183 Magdalena Kobyłecka Auta Krajowe K 37 0:27:26 0:27:34
199 200 499 Szymon Grabowicz M 162 0:27:23 0:27:45
200 198 115 Krystian Kucharczyk M 163 0:27:20 0:27:47
201 211 209 Aleksandra Kruk EVErRUN K 38 0:27:43 0:27:49
202 202 283 Bankole Ogunjimi Infosys M 164 0:27:28 0:27:51
203 199 426 Kamil Więckowski M 165 0:27:22 0:27:51
204 213 297 Agnieszka Pawłowska Coca-Cola HBC Polska K 39 0:27:46 0:27:52
205 218 250 Rafał Matusiak M 166 0:27:49 0:27:55
206 212 366 Łukasz Supeł Nordea M 167 0:27:44 0:27:57
207 215 287 Radosław Olkowicz M 168 0:27:48 0:28:01
208 206 165 Paulina Karaban K 40 0:27:39 0:28:03
209 203 208 Dominika Królak TK CZEŚKI K 41 0:27:30 0:28:03
210 214 315 Monika Piestrzewska Dzik Komando K 42 0:27:46 0:28:03
211 208 264 Małgorzata Miśkiewicz K 43 0:27:40 0:28:04
212 209 338 Szymon Sarna M 169 0:27:42 0:28:04
213 221 222 Marta Kurpiewska K 44 0:27:58 0:28:07
214 222 248 Marek Przybylak TAKEDA SCE M 170 0:27:58 0:28:08
215 210 107 Maciej Godusławski M 171 0:27:42 0:28:09
216 219 66 Agnieszka Derewenda K 45 0:27:53 0:28:10
217 225 156 Mateusz Kaczorowski M 172 0:28:02 0:28:10
218 204 106 Marta Głodek K 46 0:27:37 0:28:11
219 216 210 Katarzyna Kruszyńska K 47 0:27:48 0:28:12
220 205 318 Błażej Pietrzyk M 173 0:27:37 0:28:12
221 226 123 Karina Hertel Stacja Nowa Gdynia K 48 0:28:05 0:28:13
222 207 225 Szymon Lach M 174 0:27:39 0:28:13
223 217 113 Małgorzata Gruszka RYSIE K 49 0:27:48 0:28:15
224 227 262 Anna Miszczak Aflofarm Running Team K 50 0:28:17 0:28:21
225 228 108 Piotr Gołos Aflofarm Running Team M 175 0:28:17 0:28:22
226 224 7 Marcin Antas M 176 0:28:00 0:28:24
227 220 334 Marcin Ryk M 177 0:27:57 0:28:26
228 223 265 Marta Modlińska-Nowak OSOM STUDIO K 51 0:27:58 0:28:27
229 229 418 Małgorzata Wiecha K 52 0:28:20 0:28:47
230 230 199 Anna Kozarzewska Stacja Nowa Gdynia K 53 0:28:23 0:28:49
231 232 175 Ewa Kierzek K 54 0:28:37 0:28:56
232 235 90 Agnieszka Foryś K 55 0:28:44 0:28:58
233 238 201 Michał Koźmiński M 178 0:28:51 0:28:58
234 231 70 Kinga Duda OSOM STUDIO K 56 0:28:29 0:29:00
235 236 153 Monika Kaczmarek 2fast2stop K 57 0:28:50 0:29:00
236 237 331 Ola R Rolka 2fast2stop K 58 0:28:50 0:29:00
237 233 10 Alla Baranowska K 59 0:28:41 0:29:02
238 234 229 Magdalena Lewandowska K 60 0:28:41 0:29:04
239 243 92 Jan Gajdowicz Aflofarm Running Team M 179 0:28:59 0:29:05
240 244 268 Marta Mroczkowska Aflofarm Running Team K 61 0:28:59 0:29:05
241 242 150 Swietlana Judina K 62 0:28:57 0:29:09
242 245 369 Aleksandra Szadkowska K 63 0:29:04 0:29:09
243 240 137 Michał Jaros TomTom M 180 0:28:54 0:29:18
244 241 424 Natalia Wielgopolan TomTom K 64 0:28:54 0:29:18
245 248 43 Aneta Chachuła Auta Krajowe K 65 0:29:10 0:29:20
246 239 480 Milena Łuczak K 66 0:28:53 0:29:21
247 247 67 Alutek Dobrowolska 2fast2stop K 67 0:29:09 0:29:29
248 249 478 Dominik Strzelecki M 181 0:29:10 0:29:31
249 255 126 Karolina Holowka Nordea K 68 0:29:21 0:29:32
250 251 93 Agnieszka Galant K 69 0:29:11 0:29:33
251 254 447 Sylwester Zalewski Dzik Komando M 182 0:29:18 0:29:33
252 253 465 Dariusz Adamus M 183 0:29:15 0:29:36
253 258 19 Magdalena Bieniak Infosys K 70 0:29:25 0:29:37
254 246 29 Maja Bracichowicz NA CZILKU K 71 0:29:06 0:29:39
255 250 351 Marcin Smyk Gillette M 184 0:29:10 0:29:39
256 252 79 Renata Dziśnieńska NA CZILKU K 72 0:29:12 0:29:44
257 261 306 Ewa Peruga-Pusz K 73 0:29:36 0:29:49
258 272 87 Szymon Filipowicz M 185 0:29:46 0:29:52
259 263 469 Małgorzata Masłowska-Jeziorska K 74 0:29:38 0:29:53
260 264 470 Przemysław Jeziorski M 186 0:29:38 0:29:53
261 256 368 Rafał Sykuła M 187 0:29:23 0:29:54
262 257 438 Adam Wódz NA CZILKU M 188 0:29:23 0:29:56
263 259 145 Aleksandra Jędryka K 75 0:29:30 0:30:01
264 260 404 Roman Trela M 189 0:29:31 0:30:02
265 265 433 Rafał Wojda M 190 0:29:40 0:30:02
266 262 164 Aneta Kanwiszer Philips K 76 0:29:36 0:30:03
267 269 247 Patryk Marczuk 2fast2stop M 191 0:29:41 0:30:03
268 266 69 Zofia Domarańczyk K 77 0:29:40 0:30:04
269 270 102 Justka Germanek 2fast2stop K 78 0:29:43 0:30:08
270 267 276 Anita Nowak K 79 0:29:40 0:30:09
271 277 267 Wiktor Morawiec M 192 0:30:06 0:30:12
272 268 357 Julia Stankowska TK CZEŚKI K 80 0:29:40 0:30:13
273 278 191 Katarzyna Konior Infosys K 81 0:30:06 0:30:15
274 275 202 Monika Krajewska Aflofarm Running Team K 82 0:30:02 0:30:16
275 271 5 Adrian Andrzejczak M 193 0:29:43 0:30:18
276 274 263 Anna Miśkiewicz K 83 0:30:01 0:30:22
277 273 352 Mateusz Sobaczyński Gillette M 194 0:29:55 0:30:24
278 276 317 Joanna Pietrzak-Łężak NA CZILKU K 84 0:30:05 0:30:26
279 279 373 Karolina Szczepocka. K 85 0:30:07 0:30:26
280 280 455 Edyta Zygmunt Infosys K 86 0:30:07 0:30:26
281 281 16 Agnieszka Bednarz K 87 0:30:08 0:30:30
282 286 98 Agata Ganicz Gillette K 88 0:30:21 0:30:32
283 287 26 Małgorzata Bończyk Aflofarm Running Team K 89 0:30:31 0:30:36
284 288 134 Monika Jakubek Aflofarm Running Team K 90 0:30:31 0:30:36
285 282 243 Mirosław Maciejewski MakoLab M 195 0:30:12 0:30:42
286 283 280 Magdalena Nowicka K 91 0:30:16 0:30:43
287 290 161 Milena Kałużna K 92 0:30:38 0:30:45
288 284 1 Justyna Adamiak RYSIE K 93 0:30:18 0:30:46
289 285 35 Marta Budziarek RYSIE K 94 0:30:20 0:30:46
290 291 345 Łukasz Simiński M 196 0:30:39 0:30:46
291 292 324 Joanna Potakowska K 95 0:30:41 0:30:48
292 289 120 Adam Hadrysiak M 197 0:30:37 0:30:50
293 295 348 Kamila Skrobek K 96 0:30:52 0:31:08
294 293 407 Monika Urbańczyk K 97 0:30:45 0:31:08
295 294 65 Katarzyna Dedew K 98 0:30:48 0:31:10
296 301 148 Joanna Jonczyk K 99 0:31:04 0:31:17
297 305 303 Magdalena Perdas K 100 0:31:10 0:31:19
298 298 15 Małgorzata Bednarska Philips K 101 0:30:55 0:31:21
299 296 335 Kamila Ryk K 102 0:30:52 0:31:22
300 297 207 Piotr Krawczyk Gillette M 198 0:30:53 0:31:23
301 300 398 Ewa Toborek K 103 0:31:02 0:31:23
302 299 38 Ania Burchart K 104 0:30:57 0:31:31
303 302 31 Aleksandra Braszak K 105 0:31:07 0:31:34
304 303 382 Sylwia Szternel K 106 0:31:08 0:31:34
305 307 169 Krzysztof Kaźmierczak M 199 0:31:18 0:31:37
306 310 45 Monika Chajdys K 107 0:31:25 0:31:42
307 304 358 Sebastian Starzyński TK CZEŚKI M 200 0:31:09 0:31:42
308 308 474 Michał Dominiak M 201 0:31:19 0:31:42
309 306 177 Hanna Klimek K 108 0:31:15 0:31:48
310 309 36 Joanna Bugaj K 109 0:31:22 0:31:52
311 312 312 Michał Piech M 202 0:31:46 0:31:59
312 313 336 Joanna Saganiak K 110 0:31:54 0:32:01
313 311 330 Joanna R Roczek #jatymyteam K 111 0:31:40 0:32:05
314 314 230 Marta Lewandowska K 112 0:31:54 0:32:10
315 317 269 Milena Mrowińska Stacja Nowa Gdynia K 113 0:32:00 0:32:11
316 316 311 Justyna Piech K 114 0:31:57 0:32:11
317 318 440 Wojciech Wróblewski Stacja Nowa Gdynia M 203 0:32:00 0:32:11
318 315 231 Jakub Lewandowski M 204 0:31:55 0:32:12
319 321 460 Magdalena Kędzierska M 205 0:32:11 0:32:15
320 319 132 Katarzyna Jagodzińska K 115 0:32:04 0:32:18
321 322 73 Dorota Dudek Dzik Komando K 116 0:32:22 0:32:40
322 320 457 Angelika Żyżniewska OSOM STUDIO K 117 0:32:09 0:32:40
323 324 378 Kasia Szewczyk 2fast2stop K 118 0:32:30 0:32:44
324 323 12 Agnieszka Barylska K 119 0:32:25 0:32:57
325 327 284 Aleksandra Okrojek K 120 0:32:41 0:32:57
326 325 68 Tomasz Dobrzyński OSOM STUDIO M 206 0:32:34 0:33:05
327 326 205 Patrycja Krakus OSOM STUDIO K 121 0:32:35 0:33:05
328 331 403 Julia Tovmasyan Mellon Running Team K 122 0:33:03 0:33:15
329 328 449 Karolina Zarzycka Philips K 123 0:32:56 0:33:22
330 329 116 Natalia Grzywaczewska Gillette K 124 0:32:58 0:33:27
331 330 346 Kamil Sitkiewicz Gillette M 207 0:32:59 0:33:27
332 332 466 Agnieszka Chiżyńska K 125 0:33:10 0:33:36
333 333 423 Monika Wielec K 126 0:33:24 0:33:48
334 335 364 Marta Strzelecka TomTom K 127 0:33:29 0:33:49
335 334 279 Agnieszka Nowicka K 128 0:33:25 0:33:50
336 337 55 Dorota Cieplucha Aflofarm Running Team K 129 0:33:44 0:34:05
337 336 293 Adrian Ożóg K 130 0:33:42 0:34:14
338 338 130 Beata Jabłońska K 131 0:33:48 0:34:17
339 340 21 Robert Bińczyk Dzik Komando M 208 0:34:03 0:34:18
340 339 135 Małgorzata Jakubowska K 132 0:33:57 0:34:20
341 343 23 Justyna Błoch-Kamassa K 133 0:34:29 0:34:37
342 341 275 Wiktoria Nowak K 134 0:34:19 0:34:38
343 344 333 Kamila Rychlik TomTom K 135 0:34:32 0:34:56
344 342 429 Arkadiusz Wiśniewski M 209 0:34:26 0:34:58
345 345 20 Mateusz Biesok M 210 0:34:41 0:35:12
346 346 206 Ewelina Krasowska CERI International K 136 0:34:55 0:35:18
347 348 396 Anastasiia Tiviakova K 137 0:35:17 0:35:20
348 349 48 Emilian Chłundzyński M 211 0:35:18 0:35:21
349 347 54 Radek Cieplucha M 212 0:35:07 0:35:33
350 352 139 Agata Jaskólska K 138 0:35:23 0:35:42
351 350 200 Aleksandra Koziorowska TK CZEŚKI K 139 0:35:19 0:35:53
352 351 221 Katarzyna Kupis TK CZEŚKI K 140 0:35:20 0:35:53
353 354 190 Agnieszka Kołomańska K 141 0:35:34 0:35:56
354 353 412 Angelika Wasiak TK CZEŚKI K 142 0:35:23 0:35:56
355 355 282 Monica Nsavu Infosys K 143 0:35:58 0:36:20
356 357 100 Marcin Gaworski Auta Krajowe M 213 0:36:22 0:36:28
357 356 461 Krystian Filipiak M 214 0:36:20 0:36:29
358 359 298 Emilia Pawłowska-Hadrysiak Aflofarm Running Team K 144 0:36:42 0:36:54
359 358 218 Kamila Kujawska K 145 0:36:32 0:37:00
360 362 11 Paweł Barański M 215 0:36:53 0:37:06
361 363 74 Piotr Dybowski M 216 0:36:55 0:37:07
362 364 375 Agata Szemberska Mellon Running Team K 146 0:36:56 0:37:08
363 361 180 Agata Kłos #jatymyteam K 147 0:36:52 0:37:18
364 360 223 Rafał Kuzański M 217 0:36:44 0:37:21
365 365 71 Krzysztof Droszkowski M 218 0:37:04 0:37:30
366 368 28 Anna Bracichowicz NA CZILKU K 148 0:37:17 0:37:49
367 367 30 Julia Bracichowicz NA CZILKU K 149 0:37:16 0:37:49
368 366 271 Patrycja Mruk K 150 0:37:14 0:37:50
369 369 249 Maja Grabowska M 219 0:37:18 0:37:52
370 370 110 Justyna Grabowska NA CZILKU K 151 0:37:19 0:37:53
371 371 3 Łukasz Agaciak Mellon Running Team M 220 0:38:24 0:38:37
372 374 197 Maja Kowalska Mellon Running Team K 152 0:38:35 0:38:48
373 372 294 Wiktoria Paciorek TK CZEŚKI K 153 0:38:29 0:39:03
374 373 8 Matylda Banasiak TK CZEŚKI K 154 0:38:33 0:39:04
375 375 144 Anna Jeżyńska K 155 0:39:16 0:39:40
376 377 319 Miłosz Pira M 221 0:39:23 0:39:42
377 376 339 Aleksandra Saryusz-Wolska K 156 0:39:22 0:39:42
378 378 296 Oliwia Pawlak TK CZEŚKI K 157 0:40:56 0:41:29
379 379 171 Przemysław Kaźmierczak TK CZEŚKI M 222 0:41:02 0:41:33
380 380 37 Mateusz Bukowiecki Auta Krajowe M 223 0:41:49 0:41:56
381 381 347 Adam Skalny Auta Krajowe M 224 0:41:55 0:42:03
382 384 270 Agnieszka Mrówka Mellon Running Team K 158 0:44:07 0:44:18
383 383 356 Kamil Staniak Mellon Running Team M 225 0:44:06 0:44:19
384 382 441 Andrzej Wrzesiński M 226 0:43:54 0:44:20
385 385 307 Edyta Peszyńska Mellon Running Team K 159 0:44:25 0:44:25

Wózki w Biegu:
I miejsce – Patrycja Fabijańska
II miejsce – Filip Książczyk
III miejsce – Kasper Wrzesiński

Mały Cwaniak:
I miejsce – Wiktor Stala
II miejsce – Adrianna Poradecka
III miejsce – Nikola Cynkier