Wyniki 2019

Miejsca Nazwisko Imię Nr Płeć Płeć/ Miejsce META (NETTO)
1 Wojnicki Łukasz 721 M 1 00:16:45 00:16:45
2 Kopaczewski Paweł 307 M 2 00:17:21 00:17:21
3 Kotarski Łukasz 324 M 3 00:17:59 00:17:58
4 Koprowski Łukasz 311 M 4 00:18:56 00:18:56
5 Chmielecki Piotr 87 M 5 00:19:22 00:19:22
6 Skowroński Błażej 594 M 6 00:19:26 00:19:25
7 Dąbrowski Robert 116 M 7 00:19:27 00:19:26
8 Świć Miłosz 661 M 8 00:19:34 00:19:33
9 Jastrząbek Konrad 236 M 9 00:19:35 00:19:35
10 Woźniakowski Krzysztof 115 M 10 00:19:53 00:19:52
11 Wiecha Dominika 695 K 1 00:19:57 00:19:57
12 Walczak Agata 678 K 2 00:20:07 00:20:04
13 Kędzia Piotr 2 M 11 00:20:07 00:20:07
14 Chyczewski Robert 93 M 12 00:20:07 00:20:02
15 Marciniak Weronika 424 K 3 00:20:11 00:20:11
16 Kowalczyk Artur 327 M 13 00:20:18 00:20:15
17 Lewicki Tomasz 388 M 14 00:20:22 00:20:20
18 Noussi Bonaventure 471 M 15 00:20:24 00:20:24
19 Gapys Dorota 164 K 4 00:20:27 00:20:27
20 Pskit Paweł 544 M 16 00:20:34 00:20:34
21 Poniecki Piotr 530 M 17 00:20:43 00:20:37
22 Szczepaniak Michał 640 M 18 00:20:51 00:20:50
23 Janicki Mariusz 224 M 19 00:20:56 00:20:54
24 Jaworski Krzysztof 240 M 20 00:21:05 00:21:05
25 Kubiak Łukasz 351 M 21 00:21:05 00:21:05
26 Banasiak Marcin 30 M 22 00:21:07 00:20:58
27 Wiecha Marcin 698 M 23 00:21:15 00:21:02
28 Dzikorski Piotr 135 M 24 00:21:19 00:21:14
29 Tomicki Krzysztof 669 M 25 00:21:22 00:21:21
30 Piechota Jarosław 5 M 26 00:21:29 00:21:29
31 Łukasik Łukasz 406 M 27 00:21:32 00:21:27
32 Kaczmarek Łukasz 254 M 28 00:21:35 00:21:33
33 Kiępisty Patryk 286 M 29 00:21:35 00:21:34
34 Firaza Tomasz 150 M 30 00:21:38 00:21:38
35 Comes Mauro 105 M 31 00:21:44 00:21:30
36 Czyżnielewski Arkadiusz 110 M 32 00:22:05 00:22:03
37 Sobczak Krzysztof 602 M 33 00:22:08 00:21:51
38 Wójcik Dawid 735 M 34 00:22:14 00:22:14
39 Błasiak Paweł 58 M 35 00:22:17 00:22:05
40 Gębicki Norbert 170 M 36 00:22:18 00:21:43
41 Dziurzyński Paweł 138 M 37 00:22:19 00:22:13
42 Adamski Marcin 12 M 38 00:22:20 00:22:02
43 Mikołajczak Wojciech 451 M 39 00:22:25 00:22:25
44 Trepczyński Jarosław 673 M 40 00:22:26 00:22:19
45 Domański Zbigniew 123 M 41 00:22:29 00:22:26
46 Krysiak Dariusz 348 M 42 00:22:29 00:21:58
47 Cieślik Bartłomiej 98 M 43 00:22:33 00:22:20
48 Józefaciuk Marcin 244 M 44 00:22:34 00:22:26
49 Lorek Tomasz 394 M 45 00:22:37 00:22:04
50 Goździk-Zaręba Aneta 191 K 5 00:22:41 00:22:35
51 Wiśniewski Rafał 709 M 46 00:22:41 00:22:36
52 Piekutowski Ireneusz 512 M 47 00:22:46 00:22:37
53 Fijałkowski Sebastian 148 M 48 00:22:47 00:22:35
54 Lesiak Sebastian 379 M 49 00:22:47 00:22:39
55 Domański Krzysztof 122 M 50 00:22:48 00:22:42
56 Hajzer Ewa 208 K 6 00:22:50 00:22:48
57 Janowski Maciej 228 M 51 00:22:52 00:22:34
58 Kozdraj Tomasz 331 M 52 00:22:56 00:22:50
59 Świerczewski Szymon 662 M 53 00:22:58 00:22:49
60 Fido Tomasz 147 M 54 00:23:00 00:22:51
61 Borwin Jan 71 M 55 00:23:02 00:22:28
62 Łubisz Mariusz 404 M 56 00:23:04 00:23:02
63 Kuczkowski Andrzej 360 M 57 00:23:05 00:22:53
64 Jastrząbek Agnieszka 237 K 7 00:23:06 00:23:05
65 Szymczak Paulina 649 K 8 00:23:06 00:23:05
66 Pawełczyk Kacper 500 M 58 00:23:10 00:23:07
67 Żelazo Aleksandra 9 K 9 00:23:15 00:23:15
68 Kamassa Paweł 267 M 59 00:23:17 00:23:14
69 Paryski Tomasz 497 M 60 00:23:18 00:23:10
70 Berczak Michał 49 M 61 00:23:20 00:23:14
71 Loręcki Tomasz 395 M 62 00:23:20 00:22:58
72 Wójciak Mateusz 732 M 63 00:23:21 00:23:21
73 Stępień Karol 620 M 64 00:23:22 00:23:09
74 Bogdański Bartosz 64 M 65 00:23:32 00:23:27
75 Gierszewski Michał 171 M 66 00:23:34 00:23:30
76 Wutke Miłosz 739 M 67 00:23:37 00:23:25
77 Szymczak Dominik 650 M 68 00:23:39 00:23:01
78 Bryszewska Patrycja 77 K 10 00:23:41 00:23:41
79 Chołuj Mariusz 90 M 69 00:23:41 00:23:35
80 Merino Juan 440 M 70 00:23:43 00:23:39
81 Matusiak Karolina 434 K 11 00:23:45 00:23:40
82 Lesiewicz Jarosław 380 M 71 00:23:47 00:23:38
83 Wojtysiak Karol 724 M 72 00:23:47 00:23:45
84 Janiak Radosław 222 M 73 00:23:48 00:23:37
85 Malinowski Szymon 419 M 74 00:23:49 00:23:44
86 Śnieżyński Sławomir 659 M 75 00:23:52 00:23:26
87 Wojtczak Radosław 722 M 76 00:23:52 00:23:19
88 Wójcik Patryk 733 M 77 00:23:55 00:23:52
89 Ślązak Tomasz 655 M 78 00:24:01 00:23:48
90 Albińska-Wiraszka Alicja 16 K 12 00:24:05 00:24:00
91 Kuleczka Łukasz 361 M 79 00:24:07 00:23:30
92 Rogalski Grzegorz 559 M 80 00:24:09 00:23:37
93 Konieczny Tomasz 305 M 81 00:24:12 00:23:52
94 Kowalczyk Michał 325 M 82 00:24:12 00:24:09
95 Szczawiński Robert 638 M 83 00:24:16 00:24:04
96 Prusinowski Przemysław 536 M 84 00:24:17 00:23:48
97 Łuchniak Kuba 405 M 85 00:24:18 00:24:18
98 Leszczyński Artur 383 M 86 00:24:22 00:24:01
99 Nowacki Tomasz 472 M 87 00:24:26 00:24:21
100 Grzelińska Dorota 203 K 13 00:24:27 00:24:22
101 Adamski Radek 13 M 88 00:24:27 00:24:23
102 Gawron Przemysław 168 M 89 00:24:29 00:24:04
103 Suchowski Kamil 629 M 90 00:24:34 00:24:22
104 Norek Paweł 470 M 91 00:24:37 00:24:36
105 Koch Agnieszka 292 K 14 00:24:38 00:24:10
106 Kierzkowski Bartłomiej 285 M 92 00:24:38 00:24:32
107 Gardys Radosław 165 K 15 00:24:43 00:24:34
108 Żydczyk Paweł 774 M 93 00:24:46 00:24:28
109 Kaźmierczak Bartłomiej 281 M 94 00:24:47 00:24:09
110 Andrzejewski Tomasz 21 M 95 00:24:49 00:24:14
111 Beck Filip 44 M 96 00:24:50 00:24:09
112 Pęciak Agata 510 K 16 00:24:59 00:24:31
113 Bauer Piotr 39 M 97 00:25:02 00:24:23
114 Foryś Fryderyk 154 M 98 00:25:02 00:24:25
115 Gruszczyńska Jagoda 1 K 17 00:25:03 00:25:03
116 Calero Darwin 84 M 99 00:25:04 00:24:48
117 Jagodziński Hubert 218 M 100 00:25:04 00:25:01
118 Kubus Marcin 353 M 101 00:25:05 00:24:35
119 Stokwiszewski Łukasz 625 M 102 00:25:05 00:24:33
120 Szewczyk Grzegorz 642 M 103 00:25:05 00:25:00
121 Szałek Maciej 635 M 104 00:25:09 00:24:47
122 Płacek Dominik 525 M 105 00:25:11 00:25:07
123 Ambroziak Sebastian 17 M 106 00:25:12 00:24:59
124 Skwarnecki Damian 596 M 107 00:25:18 00:24:52
125 Samosiej Anna 575 K 18 00:25:19 00:24:54
126 Pietrzak Tomasz 518 M 108 00:25:24 00:25:24
127 Zydek Katarzyna 772 K 19 00:25:25 00:25:23
128 Krajewski Michał 339 M 109 00:25:26 00:25:17
129 Maciąg Krzysztof 409 M 110 00:25:29 00:24:58
130 Jelinowska Monika 241 K 20 00:25:41 00:25:25
131 Lewkowicz Marta 389 K 21 00:25:41 00:25:29
132 Bromka Maciej 75 M 111 00:25:41 00:25:29
133 Koch Grześ 293 M 112 00:25:44 00:25:16
134 Kusak Agnieszka 368 K 22 00:25:47 00:25:44
135 Okraszewski Dariusz 479 M 113 00:25:52 00:25:33
136 Sikorski Adam 586 M 114 00:26:02 00:25:18
137 Kuźnik Mateusz 370 M 115 00:26:05 00:25:52
138 Dudas Wiesław 129 M 116 00:26:12 00:26:09
139 Wiecha Małgorzata 697 K 23 00:26:13 00:25:47
140 Wiecha Mariusz 696 M 117 00:26:13 00:25:47
141 Kabot-Ignar Anna 250 K 24 00:26:20 00:26:09
142 Bukowicki Przemysław 82 M 118 00:26:24 00:26:03
143 Kruk Patrycja 345 K 25 00:26:25 00:26:10
144 Grzelązka Piotr 202 M 119 00:26:25 00:25:28
145 Spruch Andrzej 610 M 120 00:26:27 00:25:55
146 Jakubowski Krzysztof 219 M 121 00:26:30 00:26:17
147 Weremczuk Magdalena 691 K 26 00:26:31 00:26:29
148 Łysiak Bogdan 407 M 122 00:26:31 00:26:30
149 Czuma Aneta 109 K 27 00:26:32 00:26:28
150 Olczak Małgorzata 481 K 28 00:26:32 00:26:16
151 Zieliński Adam 761 M 123 00:26:32 00:26:29
152 Marczyński Paweł 427 M 124 00:26:34 00:26:16
153 Wymysłowski Marcin 742 M 125 00:26:37 00:25:53
154 Podziński Edward 527 M 126 00:26:40 00:26:00
155 Ociepa Radosław 477 M 127 00:26:43 00:26:20
156 Galar Piotr 161 M 128 00:26:44 00:26:35
157 Grygiel Karol 199 M 129 00:26:44 00:26:38
158 Rusin Ewa 566 K 29 00:26:45 00:26:33
159 Kwasiborski Michał 371 M 130 00:26:45 00:26:35
160 Stasiak Radosław 616 M 131 00:26:51 00:26:24
161 Wawrzyniak Witold 685 M 132 00:26:51 00:26:25
162 Kaczmarek Piotr 255 M 133 00:26:57 00:26:43
163 Tobera Mariusz 668 M 134 00:26:57 00:26:42
164 Drewicz Marta 126 K 30 00:26:59 00:26:40
165 Nowak Piotr 473 M 135 00:27:01 00:26:28
166 Majchrzak Dominika 413 K 31 00:27:06 00:26:52
167 Bratek Magdalena 74 K 32 00:27:10 00:26:56
168 Madej Elżbieta 410 K 33 00:27:13 00:26:58
169 Przywara Paweł 543 M 136 00:27:13 00:26:54
170 Izydorczyk Daniel 215 M 137 00:27:14 00:26:56
171 Wlachos Monika 710 M 138 00:27:14 00:26:57
172 Gumiński Robert 204 M 139 00:27:16 00:27:13
173 Puzanista Katarzyna 546 K 34 00:27:22 00:26:34
174 Dulewicz Michał 130 M 140 00:27:27 00:27:25
175 Kumor Weronika 362 K 35 00:27:28 00:27:01
176 Cobo Gomez Miguel 104 M 141 00:27:29 00:27:16
177 Sobieszczyk Piotr 604 M 142 00:27:31 00:27:00
178 Karbownik Łukasz 276 M 143 00:27:36 00:27:22
179 Ryk Marcin 572 M 144 00:27:36 00:27:08
180 Pijanowska Malgorzata 524 K 36 00:27:41 00:27:26
181 Janas Sebastian 220 M 145 00:27:41 00:27:26
182 Olszewski Jan 487 M 146 00:27:42 00:27:22
183 Zborowski Leszek 756 M 147 00:27:43 00:27:17
184 Tadysiak Przemysław 663 M 148 00:27:49 00:27:42
185 Osińska Joanna 489 K 37 00:27:50 00:27:50
186 Gromada Michał 194 M 149 00:27:50 00:27:16
187 Włodarczyk Marta 713 K 38 00:27:51 00:27:28
188 Grygiel Sylwia 198 K 39 00:27:52 00:27:30
189 Potargowicz Bogumiła 532 K 40 00:27:52 00:27:32
190 Pawłowski Jakub 504 M 150 00:27:52 00:27:33
191 Węgliński Jerzy 693 M 151 00:27:56 00:27:25
192 Kaczmarek Michał 253 M 152 00:27:57 00:27:34
193 Marcinek Marta 422 K 41 00:27:59 00:27:34
194 Serek Jakub 579 M 153 00:27:59 00:27:36
195 Musiał Jarosław 464 M 154 00:28:00 00:27:08
196 Zbieżak Bartłomiej 754 M 155 00:28:00 00:27:28
197 Nita Michał 469 M 156 00:28:02 00:27:53
198 Pruszyński Paweł 537 M 157 00:28:03 00:27:36
199 Potępa Adam 533 M 158 00:28:04 00:27:32
200 Woźniak Tyberiusz 727 M 159 00:28:04 00:27:32
201 Lach Szymon 373 M 160 00:28:05 00:27:31
202 Fido Sylwia 146 K 42 00:28:07 00:27:59
203 Sadowska Dagmara 573 K 43 00:28:08 00:27:38
204 Kolczyńska Małgorzata 300 K 44 00:28:09 00:28:08
205 Ciszak Martyna 100 K 45 00:28:10 00:27:45
206 Skoneczny Jacek 592 M 161 00:28:14 00:27:36
207 Kuchta Monika 357 K 46 00:28:16 00:27:52
208 Stodulski Łukasz 623 M 162 00:28:17 00:27:55
209 Stolarek-Skupień Ewelina 626 K 47 00:28:18 00:28:18
210 Zjawiona Agnieszka 771 K 48 00:28:18 00:28:15
211 Wróbel Katarzyna 738 K 49 00:28:21 00:27:41
212 Garncarek Anna 167 K 50 00:28:27 00:28:02
213 Tan-Kochanowska Magdalena 664 K 51 00:28:28 00:28:28
214 Kochanowski Bartłomiej 296 M 163 00:28:28 00:28:17
215 Ignaczak Weronika 213 K 52 00:28:29 00:28:26
216 Lewandowski Piotr 387 M 164 00:28:29 00:28:08
217 Stępień Łukasz 621 M 165 00:28:29 00:27:51
218 Stasiak Tomasz 613 M 166 00:28:31 00:28:12
219 Kosior Michał 320 M 167 00:28:34 00:28:34
220 Rózga Tomasz 564 M 168 00:28:35 00:27:59
221 Foryś Agnieszka 153 K 53 00:28:36 00:28:01
222 Sękowska Kinga 580 K 54 00:28:38 00:28:36
223 Jasiński Adam 235 M 169 00:28:42 00:28:09
224 Poznański Krzysztof 534 M 170 00:28:44 00:28:33
225 Kubiak Paula 352 K 55 00:28:45 00:28:23
226 Wawrzyńczak Klaudia 688 K 56 00:28:47 00:27:56
227 Dzięgielewski Andrzej 134 M 171 00:28:48 00:28:25
228 Janicki Andrzej 225 M 172 00:28:48 00:28:10
229 Sowiński Przemysław 609 M 173 00:28:48 00:28:43
230 Giżewski Mateusz 172 M 174 00:28:49 00:28:14
231 Ratowska-Dziobiak Eleonora 552 K 57 00:28:51 00:28:26
232 Wiliński Paweł 707 M 175 00:28:53 00:28:22
233 Liwocz Jakub 392 M 176 00:28:54 00:28:23
234 Szubert Agnieszka 646 K 58 00:28:56 00:28:56
235 Grabowska Edyta 193 K 59 00:28:57 00:28:48
236 Szczygieł Bartosz 641 M 177 00:28:58 00:28:20
237 Kakowski Radosław 262 M 178 00:29:02 00:28:55
238 Oberski Jakub 476 M 179 00:29:03 00:28:31
239 Kurowski Przemysław 367 M 180 00:29:04 00:28:44
240 Markowski Jakub 428 M 181 00:29:09 00:28:29
241 Rasiński Jerzy 551 M 182 00:29:12 00:28:41
242 Kopacz Mariusz 306 M 183 00:29:16 00:28:48
243 Smoleński Rafał 598 M 184 00:29:17 00:28:53
244 Smoleński Michał 599 M 185 00:29:17 00:28:53
245 Głuchowska Dagmara 182 K 60 00:29:18 00:29:12
246 Ociesielska Izabela 478 K 61 00:29:22 00:28:31
247 Błońska Iga 61 K 62 00:29:24 00:29:19
248 Pietrzak Rafał 517 M 186 00:29:24 00:29:19
249 Karbownik Bogusław 275 M 187 00:29:25 00:29:01
250 Sykuła Rafał 631 M 188 00:29:36 00:29:27
251 Szplit Agata 644 K 63 00:29:39 00:29:04
252 Junior Seba 248 M 189 00:29:42 00:28:47
253 Kęsicki Andrzej 283 M 190 00:29:42 00:28:47
254 Szamol Sebastian 636 M 191 00:29:43 00:28:48
255 Kałudzka Magdalena 265 K 64 00:29:47 00:29:45
256 Ślęczkowski Błażej 656 M 192 00:29:52 00:29:31
257 Pałczyński Piotr 493 M 193 00:29:54 00:29:54
258 Jóźwiak Michał 246 M 194 00:29:57 00:29:44
259 Lubczyński Sebastian 396 M 195 00:29:58 00:29:14
260 Pawłowski Sebastian 505 M 196 00:29:59 00:29:19
261 Zawadzka Elżbieta 751 K 65 00:30:01 00:29:32
262 Foryś Marek 155 M 197 00:30:06 00:29:29
263 Niedbalska Martyna 467 K 66 00:30:09 00:29:48
264 Jankowska Magdalena 227 K 67 00:30:12 00:29:27
265 Wójcik Monika 734 K 68 00:30:13 00:30:08
266 Bartosik Anna 36 K 69 00:30:15 00:29:34
267 Bogdańska Anna 63 K 70 00:30:15 00:30:12
268 Malska Marta 420 K 71 00:30:16 00:30:04
269 Palmowska Katarzyna 492 K 72 00:30:17 00:30:01
270 Siedlecki Konrad 582 M 198 00:30:19 00:30:10
271 Trela Roman 672 M 199 00:30:21 00:30:11
272 Polańska Gabriela 6 K 73 00:30:22 00:30:22
273 Matusiewicz Anna 435 K 74 00:30:22 00:30:02
274 Stasinowski Jakub 617 M 200 00:30:23 00:30:09
275 Konarska Julita 304 K 75 00:30:24 00:30:05
276 Ławicki Artur 400 M 201 00:30:24 00:30:24
277 Miziołek Tomasz 456 M 202 00:30:24 00:29:36
278 Knop Damian 290 M 203 00:30:25 00:30:05
279 Cłapa Dariusz 102 M 204 00:30:27 00:30:23
280 Kobierska Monika 291 K 76 00:30:29 00:30:09
281 Kaszowski Łukasz 280 M 205 00:30:32 00:30:08
282 Lefik Katarzyna 377 K 77 00:30:34 00:30:31
283 Peruga-Pusz Ewa 508 K 78 00:30:36 00:30:15
284 Wojda Rafał 718 M 206 00:30:41 00:30:18
285 Karaban Paulina 273 K 79 00:30:42 00:30:30
286 Da Cruz Goncalves Nelson 111 M 207 00:30:42 00:29:54
287 Szadkowski Sebastian 633 M 208 00:30:42 00:30:03
288 Borowska Joanna 68 K 80 00:30:44 00:30:16
289 Jarmolinska Anna 229 K 81 00:30:45 00:30:16
290 Szczecińska Agata 639 K 82 00:30:45 00:30:17
291 Ejzemberg Monika 139 K 83 00:30:57 00:30:46
292 Pyrkosz Dorota 549 K 84 00:30:59 00:30:51
293 Bagińska Berenika 25 K 85 00:31:02 00:30:25
294 Cieślik Ewa 97 K 86 00:31:02 00:30:31
295 Kruszyńska Katarzyna 347 K 87 00:31:03 00:30:24
296 Wandachowicz Ewa 680 K 88 00:31:06 00:30:58
297 Chmielowiec Barbara 88 K 89 00:31:08 00:31:02
298 Zak Joanna 747 K 90 00:31:08 00:31:02
299 Zygmunt Agata 773 K 91 00:31:09 00:31:09
300 Dajczer Kamila 112 K 92 00:31:10 00:31:06
301 Łapka Magdalena 397 K 93 00:31:10 00:30:30
302 Becht Łukasz 43 M 209 00:31:10 00:30:27
303 Tarczyńska Martyna 665 K 94 00:31:12 00:30:44
304 Walas Agnieszka 677 K 95 00:31:14 00:30:46
305 Trzewikowska Paulina 674 K 96 00:31:15 00:30:56
306 Kopeć Helena 309 K 97 00:31:17 00:30:32
307 Zakrzewska-Sikorska Magdalena 749 K 98 00:31:18 00:31:18
308 Zagórska Agnieszka 745 K 99 00:31:18 00:31:03
309 Badowski Michał 24 M 210 00:31:18 00:30:48
310 Kantorski Krzysztof 271 M 211 00:31:18 00:30:55
311 Sobczyk Anna 603 K 100 00:31:19 00:31:16
312 Kopeć Dominik 308 M 212 00:31:21 00:30:34
313 Chabasińska Agnieszka 85 K 101 00:31:22 00:30:45
314 Fafara Agnieszka 142 K 102 00:31:24 00:30:29
315 Majchrzak Krzysztof 412 M 213 00:31:26 00:31:11
316 Rębacz Piotr 556 M 214 00:31:31 00:30:59
317 Barski Tomasz 34 M 215 00:31:34 00:30:56
318 Janicka Katarzyna 223 K 103 00:31:35 00:31:18
319 Barska Magdalena 33 K 104 00:31:36 00:30:58
320 Doryń Piotr 124 M 216 00:31:39 00:31:39
321 Gołębiowska-Kegler Katarzyna 188 K 105 00:31:44 00:31:07
322 Gruzdowska Marta 197 K 106 00:31:45 00:31:31
323 Wiecha Paulina 699 K 107 00:31:45 00:30:57
324 Drożdż Robert 127 M 217 00:31:47 00:31:40
325 Sypniewski Rafał 632 M 218 00:31:47 00:31:20
326 Kozłowska Dominika 334 K 108 00:31:49 00:31:15
327 Wypych Filip 8 M 219 00:31:50 00:31:35
328 Wieczorek Przemysław 701 M 220 00:31:53 00:31:48
329 Papka Danuta 495 K 109 00:31:55 00:31:46
330 Jaros Michał 232 M 221 00:31:55 00:31:08
331 Świątek Aleksandra 660 K 110 00:31:57 00:31:27
332 Zielenin Joanna 759 K 111 00:31:57 00:31:57
333 Olszewski Tomasz 486 M 222 00:31:57 00:31:39
334 Marszałek Anna 429 K 112 00:31:58 00:31:30
335 Baranowska Alla 31 K 113 00:32:01 00:31:54
336 Borucki Maciej 69 M 223 00:32:01 00:31:20
337 Rusin Maciej 567 M 224 00:32:01 00:31:21
338 Osowska Monika 490 K 114 00:32:06 00:31:37
339 Wawrzyniak Ilona 684 K 115 00:32:11 00:32:02
340 Zajdlic Marlena 746 K 116 00:32:19 00:31:37
341 Kurasik Patrycja 365 K 117 00:32:23 00:31:49
342 Cieślikowska Marta 99 K 118 00:32:25 00:32:12
343 Musiał Małgorzata 465 K 119 00:32:26 00:32:22
344 Sobala-Kawczyńska Ewa 601 K 120 00:32:26 00:32:10
345 Papiernik Justyna 494 K 121 00:32:27 00:31:58
346 Pyda Magdalena 547 K 122 00:32:27 00:32:09
347 Jóźwiak-Bąk Dominika 247 K 123 00:32:28 00:32:01
348 Kłaczyńska Angelika 288 K 124 00:32:28 00:32:05
349 Lasota Jakub 374 M 225 00:32:28 00:32:06
350 Jonczyk Joanna 243 K 125 00:32:33 00:32:28
351 Kacprzak Bogumiła 252 K 126 00:32:34 00:32:07
352 Moszczyński Maciej 459 M 226 00:32:36 00:32:24
353 Kubus-Salska Katarzyna 354 K 127 00:32:39 00:32:39
354 Sima Klaudia 587 K 128 00:32:43 00:32:30
355 Olczyk Dorota 482 K 129 00:32:44 00:32:11
356 Rybczyński Gabriel 569 M 227 00:32:44 00:32:07
357 Adamus Dariusz 14 M 228 00:32:45 00:32:26
358 Wacławska Izabela 676 K 130 00:32:49 00:32:48
359 Sowińska Renata 608 K 131 00:32:51 00:32:40
360 Wilińska Justyna 706 K 132 00:32:53 00:32:10
361 Kamińska Róża 268 K 133 00:32:58 00:32:18
362 Marczuk Patryk 425 M 229 00:32:59 00:32:16
363 Kozubski Marcin 335 M 230 00:33:01 00:32:41
364 Drabik Justyna 125 K 134 00:33:03 00:32:20
365 Kosecki Mariusz 317 M 231 00:33:04 00:32:44
366 Bernacik Jacek 51 M 232 00:33:06 00:33:06
367 Wyszyński Marek 744 M 233 00:33:06 00:32:27
368 Olejniczak Agnieszka 483 K 135 00:33:09 00:33:07
369 Lesisz Barbara 381 K 136 00:33:26 00:32:42
370 Amsolik Agata 18 K 137 00:33:27 00:32:56
371 Rutkowski Krzysztof 568 M 234 00:33:33 00:33:23
372 Kalinowski Janusz 264 M 235 00:33:35 00:32:39
373 Stępiński Marcin 622 M 236 00:33:37 00:33:37
374 Morawska Eliza 458 K 138 00:33:44 00:33:16
375 Gębicka Małgorzata 169 K 139 00:33:48 00:33:19
376 Kołucka Agata 302 K 140 00:33:49 00:33:14
377 Korc Anna 312 K 141 00:33:50 00:33:14
378 Kornacka Monika 316 K 142 00:33:50 00:33:13
379 Pietrusz Małgorzata 515 K 143 00:33:50 00:33:14
380 Olborski Mateusz 480 M 237 00:33:53 00:32:55
381 Barys Anna 38 K 144 00:34:00 00:33:18
382 Szymacha Rafał 648 M 238 00:34:01 00:33:50
383 Sawicka Dorota 577 K 145 00:34:13 00:33:11
384 Dębińska Justyna 117 K 146 00:34:14 00:33:39
385 Miarka Patrycja 442 K 147 00:34:17 00:33:28
386 Szawara Anna 637 K 148 00:34:17 00:33:27
387 Rudnicka Klaudia 565 K 149 00:34:23 00:33:39
388 Koźmiński Kamil 337 M 239 00:34:26 00:34:17
389 Rohovska Tetiana 560 K 150 00:34:27 00:34:26
390 Skowrońska Katarzyna 593 K 151 00:34:27 00:34:21
391 Kosiorek Elżbieta 321 K 152 00:34:28 00:33:48
392 Maciaszek Justyna 408 K 153 00:34:28 00:34:19
393 Malicka Ewa 418 K 154 00:34:28 00:34:19
394 Wybrańska Kalina 741 K 155 00:34:29 00:34:29
395 Kokociński Bartosz 298 M 240 00:34:29 00:33:35
396 Wojtczak Katarzyna 723 K 156 00:34:30 00:33:41
397 Więcławek Ewelina 705 K 157 00:34:30 00:33:41
398 Korczyńska Daria 314 K 158 00:34:31 00:34:27
399 Bugaj Magdalena 80 K 159 00:34:32 00:34:32
400 Pietrzeniuk Katarzyna 522 K 160 00:34:35 00:34:29
401 Struszczak Krzysztof 628 M 241 00:34:36 00:33:42
402 Chudzianek Monika 91 K 161 00:34:37 00:34:26
403 Leśniewska Agata 384 K 162 00:34:38 00:34:19
404 Dobrowolska Alicja 119 K 163 00:34:40 00:34:17
405 Konarczak Kacper 303 M 242 00:34:41 00:34:00
406 Redner Izabela 555 K 164 00:34:43 00:33:58
407 Zielińska Agnieszka 760 K 165 00:34:43 00:34:05
408 Kałużna Milena 266 K 166 00:34:45 00:34:05
409 Kozik Katarzyna 333 K 167 00:34:46 00:34:29
410 Matuszek Arkadiusz 436 M 243 00:34:55 00:34:19
411 Sienkiewicz Anna 584 K 168 00:34:58 00:34:43
412 Zioła Marta 766 K 169 00:35:05 00:34:23
413 Dębska Anna 118 K 170 00:35:10 00:34:28
414 Kanwiszer Aneta 272 K 171 00:35:11 00:34:40
415 Kupczak Maciej 363 M 244 00:35:14 00:35:03
416 Bielecka-Dziekańska Anna 53 K 172 00:35:22 00:34:40
417 Zakaszewska Ewa 748 K 173 00:35:22 00:34:24
418 Fengler Nelly 144 K 174 00:35:23 00:35:01
419 Wontorowska Małgorzata 725 K 175 00:35:45 00:35:16
420 Więcek Agata 703 K 176 00:35:45 00:35:17
421 Błoch-Kamassa Justyna 60 K 177 00:35:46 00:35:42
422 Grzelakowska Izabela 200 K 178 00:35:47 00:35:34
423 Grzelakowski Wojciech 201 M 245 00:35:47 00:35:33
424 Głowacki Szymon 181 M 246 00:35:49 00:35:06
425 Horodyńska Małgorzata 210 M 247 00:35:49 00:35:19
426 Bazylak Marcin 40 M 248 00:35:50 00:35:50
427 Mierczyńska Weronika 449 K 179 00:35:51 00:35:19
428 Michalska Justyna 445 K 180 00:35:54 00:35:28
429 Cieślarczyk Ewa 96 K 181 00:35:55 00:35:46
430 Burchart Anna 83 K 182 00:35:56 00:35:37
431 Sztandera Klaudia 645 K 183 00:35:56 00:35:12
432 Dziedziczak Katarzyna 132 K 184 00:35:57 00:35:29
433 Korczyk-Waszak Magdalena 313 K 185 00:35:57 00:35:44
434 Kot Katarzyna 323 K 186 00:35:58 00:35:27
435 Kisiel Laura 287 K 187 00:36:01 00:35:32
436 Rokicka Paulina 561 K 188 00:36:01 00:35:19
437 Gargól Maria 166 K 189 00:36:06 00:35:20
438 Grubczak Agnieszka 195 K 190 00:36:06 00:35:42
439 Bądzyńska Małgorzata 41 K 191 00:36:08 00:35:56
440 Laszczyk Krzysztof 375 M 249 00:36:09 00:35:15
441 Adamczyk Magdalena 10 K 192 00:36:12 00:35:55
442 Głowacka Katarzyna 178 K 193 00:36:13 00:36:03
443 Bednarek Marcin 47 M 250 00:36:16 00:36:16
444 Kowalski Bartłomiej 329 M 251 00:36:16 00:35:37
445 Masłowska Joanna 432 K 194 00:36:17 00:35:40
446 Sawuła Piotr 578 M 252 00:36:18 00:35:52
447 Ślązak Katarzyna 654 K 195 00:36:26 00:36:10
448 Idczak Marta 212 K 196 00:36:30 00:35:40
449 Szymczak Alina 651 K 197 00:36:35 00:35:56
450 Jaworska Milena 239 K 198 00:36:38 00:36:38
451 Żyżniewska Angelika 775 K 199 00:36:42 00:35:55
452 Majewska Marlena 414 K 200 00:36:44 00:36:39
453 Wąsiewicz Małgorzata 689 K 201 00:36:44 00:36:08
454 Młynarska Małgorzata 457 K 202 00:36:54 00:36:29
455 Zbieżak Agata 753 K 203 00:36:55 00:36:28
456 Pyda-Dulewicz Agata 548 K 204 00:36:58 00:36:56
457 Zarzycka Agnieszka 750 K 205 00:37:05 00:36:38
458 Kaczmarek Marta 256 K 206 00:37:11 00:37:09
459 Ziółek Bartosz 768 M 253 00:37:11 00:37:09
460 Jachowicz Robert 216 M 254 00:37:12 00:36:43
461 Makowska Barbara 415 K 207 00:37:22 00:37:09
462 Borowska Berenika 67 K 208 00:37:27 00:36:33
463 Salamon Anna 574 K 209 00:37:28 00:37:11
464 Balytska Julia 27 K 210 00:37:37 00:37:31
465 Wódka Julia 730 K 211 00:37:47 00:36:59
466 Bobka Izabela 62 K 212 00:37:49 00:37:43
467 Bednarek Piotr 45 M 255 00:37:53 00:37:12
468 Wutke Edyta 740 K 213 00:37:57 00:37:42
469 Miącz Michał 443 M 256 00:37:57 00:37:45
470 Cłapa Beata 103 K 214 00:37:58 00:37:54
471 Kanar-Majtczak Agata 270 K 215 00:38:02 00:37:52
472 Przyrowska Bogusława 542 K 216 00:38:02 00:37:52
473 Goncerz Maciej 189 M 257 00:38:04 00:37:54
474 Wiech Mateusz 694 M 258 00:38:05 00:37:55
475 Paul Ewelina 498 K 217 00:38:11 00:37:26
476 Wojciechowski Maciej 716 M 259 00:38:11 00:37:50
477 Wojciechowski Jan 717 M 260 00:38:12 00:37:52
478 Krzesińska Laura 350 K 218 00:38:16 00:38:14
479 Woźnica Urszula 729 K 219 00:38:17 00:37:34
480 Ziomek Diana 767 K 220 00:38:20 00:38:02
481 Szutenbach Małgorzata 647 K 221 00:38:21 00:38:21
482 Chmielowiec Ryszard 89 M 261 00:38:22 00:38:22
483 Jarocka Anna 230 K 222 00:38:27 00:38:12
484 Tejchman Rafał 666 M 262 00:38:28 00:37:48
485 Pawlak Ewa 502 K 223 00:38:31 00:37:45
486 Dąbrowska Monika 114 K 224 00:38:36 00:38:09
487 Kozieł Michał 332 M 263 00:38:36 00:37:56
488 Rogala Kasia 558 K 225 00:38:38 00:38:10
489 Steglińska Marta 619 K 226 00:38:38 00:37:56
490 Pawelec Aldona 499 K 227 00:38:39 00:38:06
491 Mróz Szymon 463 M 264 00:38:39 00:37:56
492 Kowalczyk Sylwia 391 K 228 00:38:49 00:38:49
493 Bujalska-Maciaś Katarzyna 81 K 229 00:38:50 00:38:17
494 Kuczamer Beata 358 K 230 00:39:21 00:39:06
495 Borkowska Marta 66 K 231 00:39:30 00:39:27
496 Bis Mateusz 56 M 265 00:39:30 00:39:30
497 Mamczarek Estera 421 K 232 00:39:31 00:39:09
498 Kaczmarek-Flis Małgorzata 257 K 233 00:39:50 00:39:16
499 Flis Marek 152 M 266 00:39:50 00:39:15
500 Miłosz-Sikorska Marta 453 K 234 00:39:52 00:38:57
501 Zięba Damian 765 M 267 00:39:57 00:39:56
502 Zięba Magdalena 764 K 235 00:39:58 00:39:56
503 Wojda-Wróbel Milena 719 K 236 00:40:02 00:39:19
504 Mróz Marcin 462 M 268 00:40:03 00:39:19
505 Prawic Justyna 535 K 237 00:40:12 00:39:45
506 Piątek Karolina 511 K 238 00:40:13 00:39:15
507 Lewandowska Magdalena 385 K 239 00:40:33 00:40:04
508 Lewandowski Dawid 386 M 269 00:40:33 00:40:04
509 Włodarczyk Joanna 712 K 240 00:40:38 00:39:38
510 Przychodzeń Małgorzata 541 K 241 00:40:39 00:39:56
511 Stańczyk Agata 612 K 242 00:40:39 00:39:56
512 Tobera Sylwia 667 K 243 00:40:39 00:40:21
513 Miller Aleksandra 452 K 244 00:40:40 00:40:27
514 Szlakowicz Ewa 643 K 245 00:40:44 00:40:28
515 Malewski Tomasz 417 M 270 00:40:44 00:40:29
516 Sikorski Krzysztof 585 M 271 00:40:57 00:40:14
517 Zawadzki Waldemar 752 M 272 00:41:00 00:40:14
518 Głusiec Justyna 184 K 246 00:41:04 00:40:35
519 Kuśmirowska Marta 369 K 247 00:41:04 00:40:34
520 Sklenda Gosia 590 K 248 00:41:05 00:40:34
521 Wawrzyniak Jakub 687 M 273 00:41:25 00:41:23
522 Gutral Inga 205 K 249 00:41:33 00:40:41
523 Gutral Magdalena 206 K 250 00:41:33 00:40:42
524 Jarosz Dorota 233 K 251 00:41:33 00:40:43
525 Kierzek Ewa 284 K 252 00:41:33 00:40:40
526 Łaszczuk Izabela 398 K 253 00:41:33 00:40:39
527 Pietrzak-Łężak Joanna 521 K 254 00:41:33 00:40:40
528 Galoch Robert 162 M 274 00:41:33 00:40:39
529 Wódz Adam 731 M 275 00:41:33 00:40:41
530 Bracichowicz Anna 72 K 255 00:41:34 00:40:41
531 Bracichowicz Julia 73 K 256 00:41:34 00:40:42
532 Cieplucha Dorota 95 K 257 00:41:34 00:40:40
533 Lerka Piotr 378 M 276 00:41:35 00:40:42
534 Waliszek Michał 679 M 277 00:41:35 00:40:39
535 Zduńczyk Zbigniew 758 M 278 00:41:35 00:40:43
536 Bednarz Agnieszka 48 K 258 00:41:40 00:41:08
537 Gliwa Elżbieta 176 K 259 00:41:40 00:41:24
538 Chiżyńska Agnieszka 86 K 260 00:41:47 00:41:47
539 Rybicka Natalia 570 K 261 00:41:48 00:41:24
540 Wardowska Magdalena 681 K 262 00:41:50 00:41:01
541 Mroczkowska Weronika 460 K 263 00:41:51 00:41:08
542 Skiba Dawid 589 M 279 00:42:03 00:42:03
543 Ekner Anna 140 K 264 00:42:23 00:42:05
544 Kozanecka Aleksandra 330 K 265 00:44:05 00:43:19
545 Olejniczak Wiktoria 485 K 266 00:44:05 00:43:19
546 Pawlak Julia 501 K 267 00:44:05 00:43:19
547 Adler-Stokowska Justyna 15 K 268 00:44:36 00:44:33
548 Stokowski Wojciech 624 M 280 00:44:37 00:44:33
549 Fujawa Honorata 158 K 269 00:44:45 00:43:58
550 Głowacka Malwina 180 K 270 00:44:45 00:44:30
551 Koszada Sylwia 322 K 271 00:44:45 00:44:29
552 Przybył Paulina 538 K 272 00:45:00 00:44:24
553 Vasquez Ruidiaz Paula Alejandra 675 K 273 00:45:01 00:44:41
554 Wardziak Paweł 682 M 281 00:45:03 00:44:15
555 Głowacka Agata 179 K 274 00:45:11 00:44:25
556 Marczuk Anna 426 K 275 00:45:11 00:44:35
557 Bebniarek Karolina 42 K 276 00:45:21 00:44:46
558 Pawulska Monika 506 K 277 00:46:23 00:46:00
559 Wesołowska Magdalena 692 K 278 00:46:25 00:45:34
560 Pawulski Piotr 507 M 282 00:46:27 00:46:03
561 Kosiarz Julia 318 K 279 00:47:07 00:46:17
562 Kosiarz Paweł 319 M 283 00:47:08 00:46:19
563 Gorczakowska Anna 190 K 280 00:47:14 00:46:57
564 Wawrzyniak Wojciech 686 M 284 00:47:51 00:47:28
565 Kamiński Oskar 269 M 285 00:48:42 00:47:46
566 Olejniczak Emilia 484 K 281 00:50:04 00:49:45
567 Redlich Sonia 553 K 282 00:50:04 00:49:19
568 Dagmara Lechowicz 736 K 283 00:50:05 00:49:19
569 Strauta Sanita 627 K 284 00:50:24 00:49:38
570 Bugaj Joanna 79 K 285 00:52:52 00:52:52

Wózki w Biegu:

I miejsce –   Filip Kmieciak
II miejsce –  Filip Matusiak
III miejsce – Kacper Pietrzyk

Mały Cwaniak (kategoria wiekowa 5-8 lat):

I miejsce –   Franciszek Galar
II miejsce –  Mateusz Bania
III miejsce – Julia Nowakowska

Mały Cwaniak (kategoria wiekowa 9-12 lat)

I miejsce –   Zofia Rawecka
II miejsce –  Sergiusz Foryś
III miejsce – Hanna Rawecka