V EDYCJA BIEGU

Bieg Charytatywy „Daj piątaka na dzieciaka” już 9 czerwca 09.06.2018 ponownie tysiącami przemierzonych kroków zachęcimy do wspólnego troszczenia się o dzieci, dla których los nie był łaskawy, których funkcjonowanie bez godzin rehabilitacji, pracy terapeutów, lekarzy specjalistów, jest niemożliwe.

Bieg „Daj piątaka na dzieciaka” z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem wśród biegaczy, stając się stałym punktem w kalendarzu najważniejszych łódzkich imprez biegowych. Media gorąco wspierają nas w jego promowaniu i relacjonują na bieżąco jego przebieg, a podczas całego wydarzenia, który jest jednocześnie Piknikiem Rodzinnym Fundacji, panuje wyjątkowa atmosfera solidarności z niepełnosprawnymi dziećmi. Niezwykły cel oraz niepowtarzalny doping na trasie pomagają uczestnikom zdobyć najlepsze wyniki oraz przełamywać własne słabości.

W ramach całej imprezy odbywają się Bieg Główny oraz biegi towarzyszące – „Mały Cwaniak” dla dzieci i „Wózki w Biegu” dla osób niepełnosprawnych. Trasa Biegu Głównego liczy 5 km i prowadzi ulicami starych Bałut. Bieg posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wszyscy biegacze otrzymują bardzo atrakcyjne pakiety startowe. Dla zawodników dzięki wsparciu Partnerów Fundacji przygotowujemy liczne fantastyczne nagrody. Dzieciaki z Kolorowego Świata własnoręcznie dekorują medale.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Udział w biegu „Daj piątaka na dzieciaka” to nie tylko przyjemność i zdrowa rywalizacja, ale i realne wsparcie naszych podopiecznych. Opłaty startowe przeznaczane są na działalność Edukacyjno-Terapeutycznego Kolorowego Ośrodka. Każdy uśmiech i każdy krok biegacza daje nam wszystkim w Fundacji wiele radości. Ty też możesz pomóc, pobiegnij dla naszych dzieciaków 09.06.2018 o godz. 16:00.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w organizacji biegu.
Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z biegu:

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy medialni

Patronat honorowy

Partnerzy biegu

Ambasadorzy biegu