VII EDYCJA BIEGU

Nasz wyjątkowy bieg ze względów obostrzeń pandemicznych po raz pierwszy w swojej historii zadebiutował w wirtualnej wersji.

Nasza tegoroczna 7. edycja naszego „piątaka” odbyła się w dniach 11.06 – 14.06. 2020 i w całej Polsce udział wzięło ponad 1200 małych i dużych amatorów biegania. Pogoda była piękna, trasy urozmaicone bo po raz pierwszy opuściliśmy nasze Bałuty i wyruszyliśmy na trasy sięgające od pobrzeża Bałtyku po malownicze górskie doliny, a entuzjazm naszych uczestników jak zwykle sięgał zenitu. Mimo trudnych pandemicznych nasi „piątakowi” przyjaciele pobiegli w towarzystwie swoich rodzin, przyjaciół i znajomych dzieląc się z naszymi podopiecznymi ogromną energią.

Podobnie jak co roku w ramach całej imprezy odbył się Bieg Główny na 5 km oraz biegi towarzyszące – „Mały Cwaniak” dla dzieci i „Wózki w Biegu” dla osób niepełnosprawnych, a przebyty dystans nasi uczestnicy dokumentowali zdjęciami z przebytym dystansem.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział w naszej wirtualnej odsłonie „piątaka” oraz naszym niezawodnym Partnerom, bez których organizacja biegu byłaby niemożliwa.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Ambasadorzy biegu