IX EDYCJA BIEGU

Jesteście gotowi? STARTujemy z zapisami na 9. edycję Biegu Daj piątaka na dzieciaka! Przez ostatnie dwa lata biegaliśmy tylko wirtualnie – mimo tego, wielu z Was nie odpuściło i przemierzało kilometry w praktycznie każdym zakątku Polski. Bardzo Wam za to dziękujemy ?

Rok 2022 będzie dla nas (i mamy nadzieję, że dla Was również) wyjątkowy, bo już teraz możemy ogłosić, że wracamy naładowani dobrą energią i już 11 czerwca spotkamy się na łódzkich Bałutach, gdzie wspólnie pobiegniemy w Biegu Daj piątaka na dzieciaka.

Ważny cel, super atmosfera, setki i wyjątkowe nagrody? Tego jak zawsze możecie spodziewać się podczas organizowanego przez nas wydarzenia. W tym roku, tak jak w przypadku poprzednich edycji całą zebraną kwotę z opłat startowych przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków z Kolorowego Świata.

Dla Was przygotowujemy medale, pakiety startowe oraz oczywiście nagrody. Ale mamy nadzieję, że nie to jest dla Was najważniejsze ? Dla nas liczy się przede wszystkim to, że będziemy mogli się spotkać, pobiec, a potem spędzić czas na kolorowym pikniku ? No i oczywiście to, że przez nasze wspólne działanie pomożemy dzieciakom z niepełnosprawnościami.

Czy kolejny raz pobijecie rekord uczestnictwa w „Daj piątaku” i sprawicie, że nasze dzieciaki będą pękać z dumy? Jesteśmy pewni, że tak! Jak co roku w Biegu Głównym mamy dla Was 5-kilometrową trasę biegnącą ulicami łódzkich Bałut. Dzieciaki z kolei zapraszamy do udziału w Małym Cwaniaku, a osoby z niepełnosprawnościami do udziału w Wózkach w Biegu na dystansie 500 m.

Organizujcie swoje biegowe ekipy i wspólnie zapisujcie się na Bieg Daj piątaka na dzieciaka.
Opłata startowa w tym roku wynosi 60 zł dla uczestników Biegu Głównego oraz 10 zł dla dzieciaków, które wezmą udział w Biegu Małego Cwaniaka.

Odliczajcie czas do startu, czyli 11 czerwca 2022 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Do zobaczenia na trasie!

P.S. Dla pierwszych 200 osób, które zapiszą się na Bieg Daj piątaka na dzieciaka mamy wyjątkową, promocyjną cenę 45 zł, także nie zwlekajcie ?

Wspólnie pobiegnijcie dla naszych podopiecznych. Wy potrzebujecie treningów, oni rehabilitacji do swego biegu przez życie.  Jeżeli macie możliwość – wpłaćcie więcej. Jak każdego roku całą zebraną kwotę przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków z Kolorowego.

9. edycję Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” wspierają

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy biegu

Partnerzy medialni

Patronat honorowy

Ambasadorzy biegu