VI EDYCJA BIEGU

Bieg Charytatywny „Daj piątaka na dzieciaka” już 15 czerwca 15.06.2019 ponownie zachęcimy wszystkich entuzjastów biegania do wspólnego biegu dla dzieci – dla których los nie był łaskawy i dla których funkcjonowanie bez tysięcy godzin rehabilitacji i pracy naszych terapeutów jest niemożliwe.

Podobnie jak co roku w ramach całej imprezy odbywa się Bieg Główny oraz biegi towarzyszące – „Mały Cwaniak” dla dzieci i „Wózki w Biegu” dla osób niepełnosprawnych. Trasa Biegu Głównego liczy 5 km i prowadzi ulicami starych Bałut. Bieg posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a wszyscy biegacze otrzymują bardzo atrakcyjne pakiety startowe.

Udział w biegu „Daj piątaka na dzieciaka” to nie tylko przyjemność, rodzinna atmosfera i zdrowa rywalizacja, ale i realne wsparcie naszych podopiecznych. Każdy uśmiech i każdy krok biegacza daje nam wszystkim w Fundacji wiele radości. Opłaty startowe przeznaczane są na działalność Edukacyjno-Terapeutycznego Kolorowego Ośrodka. Ty też możesz pomóc, pobiegnij dla naszych dzieciaków 15.06.2019 o godz. 16:00.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy biegu

Partnerzy medialni

Patronat honorowy

Ambasadorzy biegu