X EDYCJA BIEGU

ZAPISZ SIĘ

Tak było w tym roku.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Trasa biegu głównego

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Trasa Mały Cwaniak i Wózki w biegu

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Bieg „Daj piątaka na dzieciaka” z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem wśród biegaczy, stając się stałym punktem w kalendarzu najważniejszych łódzkich imprez biegowych.

Media gorąco wspierają nas w jego promowaniu i relacjonują na bieżąco jego przebieg, a podczas całego wydarzenia, który jest jednocześnie Piknikiem Rodzinnym Fundacji, panuje wyjątkowa atmosfera solidarności z niepełnosprawnymi dziećmi. Niezwykły cel oraz niepowtarzalny doping na trasie pomagają uczestnikom zdobyć najlepsze wyniki oraz przełamywać własne słabości. W ramach całej imprezy odbywają się Bieg główny oraz biegi towarzyszące – „Mały Cwaniak” dla dzieci i „Wózki w biegu” dla osób z niepełnosprawnością. Trasa Biegu głównego liczy 5 km i prowadzi ulicami starych Bałut. Bieg posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Natomiast biegi towarzyszące odbywają się na dystansie 500 metrów. Wszyscy biegacze otrzymują bardzo atrakcyjne pakiety startowe. Dla zawodników dzięki wsparciu Partnerów Fundacji przygotowujemy liczne fantastyczne nagrody.

UWAGA! UWAGA! W tym roku ze względu na jubileuszową edycję naszego „Piątaka” przygotowaliśmy dla uczestników Biegu głównego nową trasę. Już nie możemy się doczekać kiedy nią pobiegniemy z Wami. Organizujcie swoje biegowe ekipy i wspólnie zapisujcie się na tegorocznego „Piątaka”.

Opłata startowa dla uczestników Biegu głównego wynosi 65 zł. Opłata startowa dla uczestników biegu Mały Cwaniak wynosi 10 zł.

Piknik rodzinny w naszym miasteczku biegowym rozpocznie się o godz. 14.00

– Bieg „Wózki w biegu” wystartuje o godz. 16.00,

– biegi „Mały Cwaniak” o godz. 16.15 i 16.30,

– Bieg główny o godz. 17.00.

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW BIEGU GŁÓWNEGO możliwy będzie w BIURZE ZAWODÓW w siedzibie Fundacji Kolorowy Świat w Łodzi na ul. Żabiej 10/12 w dniach:

16.06.2023 w godzinach 14.00 – 18.00

17.06.2023 w godzinach 9:00 -11.00 i 14.00 – 16.30

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Partnerzy

Darczyńca

Patronat Honorowy:

Patronat Medialny:

Ambasadorzy biegu

Organizator i kontakt

Organizator Koordynator biegu Dla partnerów
Fundacja Kolorowy Świat p.hulewicz@kolorowyswiat.org d.widawska@kolorowyswiat.org      m.rydzewska@kolorowyswiat.org a.swatkiewicz@kolorowyswiat.org   a.becker@kolorowyswiat.org