VIII EDYCJA BIEGU

Pandemia nie odpuszcza ale my i nasi przyjaciele chcemy po raz kolejny zorganizować „piątaka” i pobiec dla naszych małych podopiecznych. Skoro były chęci to był i bieg – nasza VIII edycja odbyła się po raz drugi w wirtualnej ogólnopolskiej odsłonie. Nie czekając na letnie upały wystartowaliśmy wiosną i pobiegliśmy dla naszych dzieciaków w dniach 16-18 kwietnia 2021. Po raz kolejny mogliśmy liczyć na amatorów biegania i zaprzyjaźnionych od lat biegaczy, którzy licznie stawili się w tych dniach i pobiegli po swoich ulubionych trasach biegowych. Pogoda nie wszystkich rozpieszczała ale ze zdjęć, które otrzymaliśmy po biegu jedno możemy powiedzieć entuzjazm i energia jak zawsze biły od naszych „piątakowych uczestników”

Dzieci i osoby z niepełnosprawnościami miały jak zwykle do pokonania dystans 500 metrów, natomiast osoby pełnoletnie sprawdziły się na dystansie 5 km.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w VIII edycji „Daj piątaka na dzieciaka” i przesłanie pięknych zdjęć oraz naszym Partnerom, którzy wsparli organizację „piątaka”.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy główni

Ambasadorzy biegu