Koniec laby i cwaniakowania! Myślicie, że piątak to pikuś? Medale Dziadka Stasia i dzieciaków nie trafią do każdego cwaniaka… Czasu coraz mniej, więc bierzcie się do roboty i pokażcie kto będzie rządził na Bałutach tej jesieni? 

Chcemy wam pomóc w przygotowaniach, dlatego Kierownik Radek (a zarazem pierwszy trener biegowy Łodzi i postrach adeptów biegania) co 2 tygodnie przygotuje dla was zestaw treningowy. Pierwszy diableski plan już szykuje. 

Radek to nie Chodakowska, ale nie dajcie się zwieść równie miłej facjacie i łagodnym słówkom na zachętę, które przeczytacie niżej. Nasz kierownik zaprzedał duszę bieganiu, dlatego daje profesjonalny wycisk każdemu i nie ma z nim zmiłuj!

radek

Radek w akcji!

8 tygodni. To dużo, czy mało, żeby dobrze przygotować się do 5-kilometrowej trasy biegu? Wszystko zależy od prędkości i wyniku jaki chcemy uzyskać.

Aby ukończyć bieg i po prostu dobrze się przy tym bawić, 2 miesiące przygotowań to wystarczająco dużo czasu. Ale… przebiegnięcie 5 km w czasie poniżej 20-25 minut może być dużym wyzwaniem, o ile zaczynamy od zera.

Jak biec żeby dobiec  i przy okazji mieć z tego fun?

Będę Wam podawać przepis w pigułce co dwa tygodnie na dwa tygodnie. Pierwsza porcja z biegowego talerza piątki już w ten weekend.

Radek