Ruszamy z zapisami na 9. edycję „Daj piątaka”

Startujemy z Daj5! Wracamy po dwuletniej pandemicznej przerwie do stacjonarnej odsłony naszego biegu. Mimo 1 kwietnia nie żartujemy i uruchamiamy dziś zapisy. Nie zwlekajcie, nie odkładajcie tego na później. Rezerwujcie 11.06.2022 w biegowym kalendarzu i pobiegnijcie dla podopiecznych Fundacji „Kolorowy Świat”.

Tak jak co roku w ramach naszej imprezy odbędą się: bieg główny na 5 km, Mały Cwaniak dla dzieci na dystansie 500 metrów oraz Wózki w biegu dla osób z niepełnosprawnościami na dystansie 500 metrów.

Wirtualny „Daj piątaka” już w kwietniu

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejną, niestety z uwagi na pandemię, wirtualną edycję naszego charytatywnego biegu „Daj piątaka na dzieciaka”.

Tym razem pobiegniemy w dniach 16-18 kwietnia 2021r.

Tak jak co roku możecie wziąć udział w Biegu Głównym na dystansie 5 km, w Małym Cwaniaku na dystansie 500m oraz w Wózkach w Biegu także na dystansie 500m.

Jednak ze względu na indywidualny charakter tegorocznego biegu dystans możecie przebiec w terenie lub na bieżni, przejść (także uprawiając nordic walking). W biegu głównym mogą startować zarówno osoby pełnoletnie, jak również dzieci pod opieką osoby pełnoletniej.

Zgodnie z naszą „piątakową” tradycją każdy z uczestników tegorocznego biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz certyfikat.

NIe traćcie zatem czasu, powiadomcie rodzinę, przyjaciół oraz znajomych i zapisujcie się na wirtualnego „daj piątaka”.

ZAPISY tylko do 14 kwietnia 2021r.

Wirtualny Bieg Daj piątaka na dzieciaka już od 11 do 14 czerwca 2020

Niestety ze względu na obecną sytuację epidemiczną w tym roku nie możemy zorganizować naszej – 7. już edycji Biegu Charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka w dotychczasowej formie.

Nie poddajemy się jednak i na przekór wirusowi organizujemy Pierwszy Wirtualny Bieg Daj piątaka na dzieciaka w dniach 11 – 14 czerwca 2020.

W ramach Wirtualnego „Daj piątaka” możecie wziąć udział w biegu głównym na dystansie 5 km, w Małym Cwaniaku na dystansie 500m oraz
w Wózkach w Biegu na dystansie 500m.
Jednak ze względu na indywidualny charakter tegorocznego biegu dystans możecie przebiec w terenie lub na bieżni, przejść (także uprawiając nordic walking). W biegu głównym mogą startować zarówno osoby pełnoletnie, jak również dzieci pod opieką osoby pełnoletniej.
Każdy z uczestników tegorocznego biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz certyfikat.

Powiadomcie rodzinę oraz znajomych i zapisujcie się na wirtualnego „daj piątaka”.

ZAPISY tylko do 9 czerwca 2020.

VI edycja biegu Daj piątaka na dzieciaka już 15 czerwca 2019

To już pewne, kolejny bieg charytatywny „Daj piątaka na dzieciaka” odbędzie się 15 czerwca 2019. Zapisy ruszyły pełną parą – zatem nie zwlekajcie, informujcie swoich znajomych i zapisujcie się grupą lub indywidualnie.

Tylko do 10.04.2019 niższa opłata startowa – 39 zł dla uczestników indywidualnych, a 35 zł dla grup powyżej 10 osób. Po tym terminie 50 zł dla uczestników indywidualnych, a 45 zł dla grup powyżej 10 osób.

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób. Dziękujemy za okazane podopiecznym naszej Fundacji wsparcie, solidarność i serdeczność. Dzięki zaangażowaniu tylu cudownych osób i ich gorącym sercom będziemy mogli zapewnić dzieciom z Kolorowego Świata dalszą rehabilitację, tak niezmiernie potrzebną do osiągnięcia przez nie samodzielności.

Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Było przeciąganie samochodu, konkursy sportowe, analiza składu ciała, porady treningowe, degustacja suplementów diety, malowanie buziek oraz zajęcia artystyczne. Wyjątkowymi gośćmi pikniku były zwierzęta. Ogromna dmuchana zjeżdżalnia, euro-bungy, kule na wodzie, karuzela cieszyły dzieci. Pyszne jedzenie z grilla, kawa naturalne soki, lody i wata cukrowa ugasiły pragnienia i głód wszystkich. W pikniku uczestniczyła również Fundacja Aktywnej Rehabilitacji prowadząc zajęcia z jazdy wózkiem aktywnym. Jak co roku trasę zabezpieczali motocykliści, harcerze i ratownicy.

Zachęcamy do obejrzenia foto-relacji z Biegu na Facebooku https://www.facebook.com/dajpiatakanadzieciaka/

Szczególnie dziękujemy naszym Partnerom za wsparcie finansowe i rzeczowe Biegu.

Partner Strategiczny:

Flint Group

Partnerzy Główni:

Fundacja Aflofarm, Auta Krajowe, Fujitsu, MCKB, P&G, Stacja Nowa Gdynia, Uniqa

Partnerzy:

Biosfera, Fit-Forma, VeraSport, Beauty Center, Centrum Medyczne Code, Klinika Zdrowia i urody „Zefir”, LIW Care Technology, Manufaktura Masażu & Medical Mama, Hurtownia Rowerów Piasta, Sport Konsulting (POLAR), Trucht, Bartolini-Air, Grakula, Stratosfera, Ganesh, Złoty Imbir, JBL, Kastor, Dermedic, Dr Irena Eris, Efektima, Rossmann, Sylveco, Ziaja LTD, Carrefour, Cisowianka, COCA-COLA HBC Polska, DuoLife, E.Leclerc Łódź, Foods by Ann, Mattel, Mellon, Melvit, Piotr i Paweł (Św. Teresy Łódź), Primavika, Unitop-Optima, Vobro, Wikam, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o zdrowiu, Pracownia Działań Twórczych, Teatr na co dzień, Radosław Psiurski foto i video relacja wydarzenia, Kubek Cafe, Małe CoNieco – lody, Sylwia i Jacek Czech – Gastronomia

Szczególnie pragniemy podziękować Partnerom dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie podczas biegu:

  • Ratownicy medyczni: Jowita Walas, Paweł Jamróz
  • Studenckie Koło Medycyny Ratunkowej i Medycyny Katastrof
  • Motocykliści: Korsarze, Blue Rangers Poland, Free Riders Polska, Łódzkie Forum Motocyklistów
  • Łódzka Drużyna Harcerska „Cichociemni” im. Spadochroniarzy Armii Krajowej

Organizację biegu wspierali:

MOSiR Łódź, Roadproject, Staldrog, time4s,

Koniec zapisów na Bieg „Mały Cwaniak”

Z uwagi na duże zainteresowanie małych biegaczy naszym biegiem         „Mały Cwaniak” w dniu 10.04.2018 zamknęliśmy zapisy na tegoroczną        edycję tego biegu. Dziękujemy wszystkim za tak wielkie zainteresowanie naszą imprezą. Do zobaczenia na starcie!

Startujemy z V edycją biegu!

Daj5 na starcie! Uruchomiliśmy zapisy na V edycję naszego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”. Nie zwlekajcie, nie odkładajcie tego na później. Rezerwujcie 09.06.2018 w biegowym kalendarzu i pobiegnijcie dla podopiecznych Fundacji „Kolorowy Świat”.

Do  09 kwietnia niższa opłata startowa – 39 zł dla uczestników indywidualnych, a 35 zł dla grup powyżej 10 osób. Po tym terminie 50 zł dla uczestników indywidualnych, a 45 zł dla grup powyżej 10 osób.

Za utrudnienia przepraszamy

Drodzy Sąsiedzi, w sobotę 24.06.2017, w związku z organizowanym przez nas Biegiem Charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”, pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym i parkowaniu w pobliżu budynku Fundacji przy ulicy Żabiej, Stefana i Chopina. Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i przyłączenie się do wspólnego kibicowania.

Utrudniania w ruchu mogą występować na trasie biegu:

START Żabia 10/12 — Łagiewnicka (na południe, w kierunku Rynku Bałuckiego) — Organizacji „Wolność i Niepodległość” — Franciszkańska — Organizacji „Wolność i Niepodległość” — Obrońców Westerplatte — Tadeusza Boya-Żeleńskiego — Ks. Stanisława Staszica — Bracka — Emilii Plater — Górnicza — Marysińska — Marynarska — Szklana — Franciszkańska — Kowalska — Łagiewnicka — Żabia 10/12 META

Uruchomiliśmy zapisy!

IV edycja „Piątaka” już niedługo. Z przyjemnością informujemy Was o uruchomieniu zapisów elektronicznych. Szczegóły w zakładce „Zapisz się!”. Do dzieła Cwaniaki. Liczba miejsc jest ograniczona.