Koniec zapisów na Bieg „Mały Cwaniak”

Z uwagi na duże zainteresowanie małych biegaczy naszym biegiem         „Mały Cwaniak” w dniu 10.04.2018 zamknęliśmy zapisy na tegoroczną        edycję tego biegu. Dziękujemy wszystkim za tak wielkie zainteresowanie naszą imprezą. Do zobaczenia na starcie!

Startujemy z V edycją biegu!

Daj5 na starcie! Uruchomiliśmy zapisy na V edycję naszego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”. Nie zwlekajcie, nie odkładajcie tego na później. Rezerwujcie 09.06.2018 w biegowym kalendarzu i pobiegnijcie dla podopiecznych Fundacji „Kolorowy Świat”.

Do  09 kwietnia niższa opłata startowa – 39 zł dla uczestników indywidualnych, a 35 zł dla grup powyżej 10 osób. Po tym terminie 50 zł dla uczestników indywidualnych, a 45 zł dla grup powyżej 10 osób.

Za utrudnienia przepraszamy

Drodzy Sąsiedzi, w sobotę 24.06.2017, w związku z organizowanym przez nas Biegiem Charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”, pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym i parkowaniu w pobliżu budynku Fundacji przy ulicy Żabiej, Stefana i Chopina. Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i przyłączenie się do wspólnego kibicowania.

Utrudniania w ruchu mogą występować na trasie biegu:

START Żabia 10/12 — Łagiewnicka (na południe, w kierunku Rynku Bałuckiego) — Organizacji „Wolność i Niepodległość” — Franciszkańska — Organizacji „Wolność i Niepodległość” — Obrońców Westerplatte — Tadeusza Boya-Żeleńskiego — Ks. Stanisława Staszica — Bracka — Emilii Plater — Górnicza — Marysińska — Marynarska — Szklana — Franciszkańska — Kowalska — Łagiewnicka — Żabia 10/12 META

Uruchomiliśmy zapisy!

IV edycja „Piątaka” już niedługo. Z przyjemnością informujemy Was o uruchomieniu zapisów elektronicznych. Szczegóły w zakładce „Zapisz się!”. Do dzieła Cwaniaki. Liczba miejsc jest ograniczona.

Utrudnienia w ruchu w trakcie trwania biegów

Informujemy, że w związku z organizacją Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”, w najbliższą niedzielę (tj. 19.06) mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

W godzinach 11:00-11:30 odbędą się dwa biegi happeningowe: Mały Cwaniak oraz Wózki w Biegu na dystansie 500 m.

Trasa biegów towarzyszących „Mały Cwaniak” i „Wózki w biegu”:
Żabia 10/12 — Łagiewnicka — Stefana – Chopina —  Żabia 10/12. W czasie jego trwania ruch na wyżej wymienionych ulicach będzie utrudniony.

mapa-bieg-daj-piątaka-na-dzieciaka-mały-cwaniak

 

 

 

 

 

 

 

 

W godzinach 12:00 – 13:00 odbędzie się Bieg Główny na dystansie 5 km:

Trasa Biegu Głównego:
Żabia 10/12 — Łagiewnicka (na południe, w kierunku Rynku Bałuckiego) — Organizacji „Wolność i Niepodległość” — Franciszkańska — Organizacji „Wolność i Niepodległość” — Obrońców Westerplatte — Tadeusza Boya-Żeleńskiego — Ks. Stanisława Staszica — Bracka — Emilii Plater — Górnicza — Marysińska — Marynarska — Szklana — Franciszkańska — Kowalska — Łagiewnicka — Żabia 10/12. Również  w tym przypadku należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

daj-piątaka-na-dzieciaka-bieg-główny-trasa

Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, aby były one jak najmniej odczuwalne. Jednocześnie zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Organizatorzy

 

Gdzie zostawić auto?

Informujemy, iż w związku z organizacją Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” wyłączona z parkowania będzie część ulicy Żabiej.

Dlatego jeśli szukacie miejsca, zachęcamy, aby swoje auto pozostawić
przy ul. Łagiewnickiej, ul. Krzyżowej, ul. Wawelskiej lub ul. Chopina.

Polecamy zapoznanie się z poniższą mapką:

mapka-strefa-parkowania